Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39943 do audycji:
Teoria Chaosu 6 września 2019
(wróć do audycji)
 • onyx (2019-09-10 12:37:46) | RAPORT | E-mail
  Michał nie nie masz pojęcia o systemach produkcyjnych. Piję do Twojej wypowiedzi dotyczącej stuxnetu, polecam zapoznać się z tematyką DCS i PLC

  pl.wikipedia.org/wiki/Rozproszony_system_sterowania

  pl.wikipedia.org/wiki/Programowalny_sterownik_logiczny

  Co do BSD czy Solarisów itp. to jest zupełnie inna bajka i tu fakt miałeś rację przykładowo FreeBSD nie jest Uniksem on "chce być" Uniksem co zresztą świetnie mu się udaje realizować ale nim nie jest tak samo zresztą jak OSX (macOS) też nie jest Uniksem, choć we wczesnych wersjach było mu bliżej do Uniksa niż GNU/Linuksowi. Wszystkie te systemy są systemami Unix-Like ale nie Uniksami.

  upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/Unix_history-simple.png

  btw. Michał jest lepiej niż ostatnio, może rzeczywiście Krawiec miał rację żeby przestać Cię ganić bo problem może leżeć w tym, że jesteś zaszczuty przez gamoniów zajmujących się zawodowym trolowaniem.

  pozdro i trzymam kciuki za audycję :)

  • Russell Gunn (2019-09-10 16:59:32) | RAPORT
   Krawiec to spoko gość, nie ukrywa że sie z Michałem poróżnili a mimo to mówi o nim z szacunkiem i nie namawia a wręcz przeciwnie prosi o to żeby go nie trolować ze względu na jego problemy. Szacun i pozdrawiam
  • onyx (2019-09-10 22:00:40) | RAPORT | E-mail
   @Russell Gunn Dlatego tak mnie zabolała postawa Michała wobec całej tej afery wokół radia na fali w ogóle kiedy to było o masakra, przecież to pół dekady a ten to dalej drąży gdzie już naprawdę powinien zluzować, było minęło, temat zamknięty.

   Wkurza mnie też jego postawa wobec przykładowo Telerealnego (Tomek Milewski) czy Etera. Nie lubisz ok Twoja sprawa (piszę o Michale) ale po co drążysz na antenie, że to "agenci" i inne "wynalazki". Jak to mówią kto sieje wiatr ten zbiera burzę. To samo tyczy się praktycznie każdego tematu, prymitywna arogancja czyli tego czego ja nie lubię to jest do dupu nie działa Panie Michale.

   Rozumiem, że każdy chciałby mieć podświadomie kółko wzajemnej adoracji i się w nim ale nie, nie na tym to polega, nie rozmawiasz w knajpie przy piwie z kolegami ale prowadzisz audycję radiową a chyba ostanimi czasy o tym zapomniałeś.

   Zresztą spójrz chociażby na Krawca jak on to robi. U niego przykładowo mogę być lub nie być foliarzem i nie jestem z góry przekreślony

   Michał Twoje pióra w które obrosłeś przez te lata nadawania już dawno opadłym. Zacznij od nowa od zera nie patrząc w przeszłość tak jakbyś nadawał od wczoraj inaczej będziesz spadał i zostaniesz w kółku wzajemnej adoracji w "knajpie przy piwku" a cała reszta słuchaczy, która zostanie będzie trollami naśmiewającymi się z Twojej ekipki czy tak to ma wyglądać? Robisz tą audycję dla siebie? serio?
  • onyx (2019-09-10 22:07:13) | RAPORT | E-mail
   *oczywiście miałem na myśli postawę Michała wobec afery z nocnym radiem mea culpa
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium