Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 30 sierpnia 2019
W cieniu seryjnego samobójcy
POBIERZ MP3 (188.00 MB) | Premiera: 2019-08-31 | Czas trwania: 03:26:10 | Odtworzone x 2071 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 13, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • SkrzydlatyZmij (2019-09-01 22:13:35) #39857   PW   ❗❗❗
  Małe sprostowanie do słuchacza co twierdził, że Pakistan nie ma broni atomowej, a jedyną bronią Pakistanu są kamienie.
  Pakistan posiada broń atomową oficjalnie i to co najmniej od początku lat 70-siątych.

  pl.wikipedia.org/wiki/Państwa_posiadające_broń_jądrową

  Co do satanistycznego rockabilly z Tennessee, to może chodziło Michałowi o gatunek pochodny psychobilly?

  www.youtube.com/watch?v=2rlYPb2plaY&list=RDPHtJPrzUFEU&index=11

  from Nashville:

  www.youtube.com/watch?v=WCeuSo-NyUs&list=RDWCeuSo-NyUs&start_radio=1&t=48


  Odpowiedz
 • Madzia (2019-09-02 19:40:36) #39864   ❗❗❗
  A ja mam pytanie do Michała. Czy w tym roku doczekam się ciekawej audycji bez służb, pedofilii, loży itp? Tego samego w kółko nie da się już słuchać.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • takiesrednie (2019-09-03 22:00:47) #39874   ❗❗❗
  To nawet nie chodzi o tematy audycji, tylko o ich poziom. A poziom taki sam jak na czacie tch.

  Niedawno zostałem zbanowany bo nazywałem gościa z fali z problemami narkotykowymi ćpunem, a żeby było śmieszniej nawet nie ja go nazywałem tylko inna osoba (też zbanowana), a ja tylko przyznawałem rację tej osobie.

  Argumentacja była kompromitująca, nikt nie zaprzeczył że ta osoba to nie ćpun, a jedynie że "nie obrażamy nikogo". Innymi słowy sami dali do zrozumienia że ta osoba miała takie problemy ale jak inny ktoś to napisał wprost to już dostał bana. Żenada.

  I taki jak czat taki jest obraz całej audycji, ale co się dziwić jak prowadzący tch wielokrotnie dawał wyraz sympatii anarchistom i nawet z nimi współpracował przy protestach, to jak taka osoba może zrobić coś sensownego z poglądami które służą jedynie destrukcji.


  Odpowiedz
 • Wons (2019-09-06 12:03:25) #39893   ❗❗❗   📧
  Niestety, z audycji na audycję coraz gorzej.
  Paranoja dotycząca służb wkręca się coraz mocniej w głowę Michała przez co każda audycja musi dotyczyć służb i pedofili a tematy paranormalne, które kiedyś gościły na antenie zostały dawno zapomniane a na pierwszy plan weszła polityka i służby, co prowadzi do, za przeproszeniem, ***enia tego samego w kółko przerywanego tylko kolejnym telefonem od magazyniera albo Żywca z Pawła, którzy dzwonią tylko po to, żeby wylizać Michałowi nie powiem co. Od dłuższego czasu najciekawszym elementem audycji jest telefon od Stałego Słuchacza co tylko świadczy o tym, że poziom audycji puka już w dno od spodu.
  Przykre, naprawdę a teraz Michał jeszcze odpala swoje radio, w który, nie umie ustawić nawet głupiej strony i używa Flash Playera, który umrze w przyszłym roku... Chyba że nie ma zamiaru go prowadzić dłużej niż rok, co by się zgadzało z tym jego słomianym zapałem. Szkoda, dobra audycja była, ale Klod dał sobie wmówić, że kilku trolli to skoordynowana akcja służb, które blokują mu konta (pewnie upojony Guinessem Michał kiedyś zmienił sobie hasło i teraz zwala na służby) albo wysyłają dziesiątki anonimowych donosów do izraelskich czy włoskich służb, które mają wtedy obowiązek zatrzymać takiego delikwenta a Michał myśli, że służby interesują się jego audycją na której przedstawia fakty dostępne na 1 stronie wyszukiwania w Google, naprawdę tajemna wiedza.
  Kiedyś to była naprawdę porządna audycja, ale poziom spada i to się odbija nawet w poziomie słuchaczy trollujących, kiedyś prowadzili długie rozmowy i sprowadzali MIchała na manowce w zabawny sposób a dziś mogą tylko beknąć do telefonu albo puścić bąka bo na tyle zasługuje ta audycja. Nie wspominając o tym, że jak dzwoni ktokolwiek inny niż stała gwardia, to zwykle są "problemy z połączeniem, no szkoda, szkoda o Żywcu z Pawła dzwoni, już odbieram, halo halo jak się słyszymy, czy czujesz już moją d**ę przy mikrofonie gotową do lizania?"

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Sylwek89 (2019-09-06 18:11:33) #39895   ❗❗❗
  Zgadzam się z użytkownikiem Wons. Klod coraz mniej przykłada się do audycji, a tylko w kółko mieli te same tematy. Ja rozumiem, że mafie pedofilskie wśród elit polityczno-biznesowych to jak najbardziej istniejący i poważny problem, który należy nagłaśniać, no ale nie w taki sposób i nie tyle razy pod rząd. Autentycznie mam wrażenie, że co tydzień słyszę dokładnie te same informacje. Już nawet nie wspominam o niedawnym gościu, który zamiast podawać konkrety na w/w temat to zaczął prowadzić chaotyczny, autobiograficzny monolog z którego nic nie wynikało. Naprawdę mogłoby być lepiej i mam nadzieję, że będzie, pozdrawiam

  Odpowiedz
 • MawełParyan (2019-09-06 18:34:09) #39896   ❗❗❗
  W 100% zgadam się z przedmówcami. Poziom audycji spada w zastraszającym tempie i nie mówię że jest to spowodowane trollingiem. Każdy normalny słuchacz będzie miał wywalone na trolling i skupi się na przekazie audycji, gdyby takowy istniał i był interesujący ale niestety nie jest. Jednym słowem dno i wodorosty a szkoda bo audycja jeszcze w latach 2012-2015 zapowiadała się naprawdę dobrze.

  Odpowiedz
 • Krawiec (2019-09-06 19:08:16) #39898   ❗❗❗   📧
  Pokażcie innego nadającego, któremu tyle razu psuto audycję, którego tyle razy w coś wrabiano... Nie dziwne, że chłopakowi się mniej chce, skoro wie, że za każdym razem będzie torpedowany. Apel do troli - zróbcie eksperyment, skoro zależy wam na poziomie audycji, to przystopujcie z trolowaniem i sprawdźcie jak to wpłynie na jakość Tch. Jestem pewien, że pozytywnie, bo sam wiem jak kiepskie samopoczucie wpływa na jakość prowadzenia audycji.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Grzegorz Jerap (2019-09-06 19:15:57) #39899   ❗❗❗
  Smród, po prostu smród nawet mi się nie chce pisać więcej

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium