Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39288 do audycji:
15 marca 2019
(wróć do audycji)
 • porfiry (2019-03-17 23:11:13) | RAPORT
  nie dotrwałem niestety do telefonu stałego sceptyka, bo audycja zdążyła mnie wcześniej zanudzić. Słuchałem Teorii ponad 3 lata, ale dość. audycje o niczym, 1,5h newsów, bredzenie o żydach w każdej audycji, potem telefony z cyklu "życie polskich emigrantów". Michał, wiem że nie tolerujesz krytyki (dostałem bana za prostowanie na czacie Twoich bzdurnych wywodów pseudoprawnych), każdego poza przytakującymi Ci traktujesz jako trolli, jesteś przekonany o swojej niwomylności. nie ustosunkowujesz się do konkretnych zarzutów słuchaczy w komentarzach (konkrety konkrerty, jak słynny Napieralski, ktorego tak czesto przywolywales), nie szanujesz ich. Kolejni ludzie odwracają się od Ciebie, został Ci jeszcze tylko Ivelios, zobaczymy jak długo. Dlatego z tego co widzę ciągle tracisz słuchaczy i właśnie straciłeś kolejnego. Miłego głaskania się po głowkach w ciepłym kółeczku wzajemnej adoracji

  • Inviśo (2019-03-20 14:04:16) | RAPORT
   Nie martw się Michał :), nie straciłeś kolejnego słuchacza, on jeszcze z 10, a może i 20 lat, będzie słuchał i pisał co tydzień, że przestaje Cię słuchać.
   Tak jak niejaki Krawczyński, co od 2 lat, co raz mówi na antenie, że nie ma sensu Ciebie słuchać i on przestaje, i... potem znów komentuje, to co powiedziałeś.

   Przypominają brzydką i wredną żonę, co wykrzykuje chłopu do ucha, że wkrótce odejdzie i zostawi go samego! A chłop czeka i czeka... ale się nie doczeka.
  • George (2019-03-21 14:28:16) | RAPORT
   Audycja jak zwykle udana, po za kilkoma przypadkami tego mądrali, co próbował się dodzwonić kilka razy. Według moich informacji to nie był stały sceptyk. To była ***o....wa kopia, ***o....wego oryginału, tego stałego cwela, raczej.
  • Do George (2019-03-21 22:49:58) | RAPORT
   Faktycznie masz rację. Tych debili nie powinno się odbierać z tych nocnikowych radio. Zamiast inteligenci pomagać, to uwzięli się na Michała audycję dla beki. Dobrze w końcu iż pewien minister podpisał już ustawę o przeoraniu pewnej strony, niby anonimowej i postawi zarzuty. Skończy się już zabawa gimbazów, a za pomoc mają posłużyć nagrania na YT. Tam już nie ma elektronicznej cenzury by nie móc udostępnić wewnętrznych danych które są zapisane na koncie YT bez naszej wiedzy jako niby statystyki. Prokurator powołany do sprawy jest nowy i raczej nie będzie mowy o koleśostwie i innych przekrętach starego systemu. Najra. :)
  • Xyz (2019-03-22 9:19:20) | RAPORT
   George skoro stały sceptyk jest cwelem jak piszesz oznacza to ze musiales go pod celą teges inaczej rzecz ujmujac jestes pedał dobre wnioski wyciagam?

  • Krawiec (2019-03-22 11:12:51) | RAPORT
   @Inviśo O, kolejny Tołdi - kłamczuszek. Co najwyżej śmieje się albo nie zgadzam z niektórymi rzeczami, o których mówi prowadzący. Poza tym sprawdź w słowniku znaczenie słowa "niejaki" i nie przekręcaj nazwisk / ksywek ludzi o których piszesz. Jak już "uprzejmie donosisz", to przynajmniej rób to profesjonalnie.
  • Do Xyz (2019-03-23 0:11:17) | RAPORT
   George może został powiadomiony będąc w tym toważystwie i może jest/był klawiszem. I wcale nie musi brać udziału w tych imprezkach z uwagi piastujące stanowisko. Twoja teza obalona. Wybacz. Poza tym treść mówiła o czym innym. Jak powiesz do kogoś w złości: ty ***iarzu to znaczy, iż w przeszłości był ***em? Ręce opadają przy takich amebach!

  • Sebastian pn (2019-03-23 10:26:51) | RAPORT
   Ciekaw dyskusja. Opowiem wam pewną historie z życia. Miałem kolegę w klasie, który bardzo nienawidził homoseksualistów, tak bardzo że widział ich wszędzie, na lewo i na prawo, wszyscy dla niego byli "Pedałami" Któregoś dnia spotkałem kolesia i zapytałem czy się ożenił? Odpowiedział mi że kobiety go nie interesują, że ma przyjaciela z którym jest bardzo szczęśliwy. A Szczęście była wyrysowana na jego twarzy. No cóż, samo życie, nie trzeba być psychologiem żeby móc rozszyfrować człowieka. Jak mówi mądre przysłowie. "Żeby coś ukryć, należy z tym walczyć" Ps. stały sceptyk inspiruje do przemyśleń, dlatego za to go szanuje.
  • Xyz (2019-03-23 12:37:21) | RAPORT
   A ja zostalem powiadomiony ze to ty miales z nim przyjemnosc pod cela.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium