Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 8 marca 2019
Teoretyczki spisków
POBIERZ MP3 (285.00 MB) | Premiera: 2019-03-09 | Czas trwania: 05:12:12 | Odtworzone x 1961 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 30, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • daso (2019-03-09 17:39:45) #39250   ❗❗❗
  Kto odsłucha tej audycji, sam sobie winien .

  Odpowiedz
 • zniesmaczony (2019-03-09 23:52:06) #39251   ❗❗❗
  Półtorej godziny newsów i dygresji na tematy wszelakie, a jak już Giereś miał przejść do tematu to nagle zaczęły się telefony i gadka cholera wie o czym, a wisienką na torcie było gdy Michał już miał puścić nagranie którejś z pań omawianych w audycji a tu nagle ktoś na czacie musiał napisać, że Keshe nie działa - i ***a TRIGGERED! Michał dwadzieścia minut pierdzieli o Keshe... kurtyna...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (5)
 • /b/ratownik (2019-03-10 2:48:16) #39252   ❗❗❗
  może i chciałoby mi się zadzwonić i wytłumaczyć, gdzie się mylisz, ale mnie zbanowałeś i wyzwałeś od troli, bo ci kiedyś nie przytakiwałem. może i bym ci wyjaśnił, dlaczego się kompletnie mylisz w sprawie Adamowicza. smutna prawda jest taka, że kompletnie w dupie masz feedback i nawet się nie odniosłeś do uwagi Ivelliosa (co choćby przez grzeczność wypadało zrobić, bo jesteś zwykłym pasożytem na jego serwerze) i pewnie nawet tego nie przeczytasz. w kwestii reanimacji Adamowicza opierasz się na opinii jednego człowieka, który sekundy nie przepracował na karetce, ale pasuje ci, bo mówi coś, z czym się po prostu zgadzasz - i wtedy z automatu to ci się wydaje prawdziwe. a potem to jeszcze podpierasz "autorytetem" Jaśkowskiego, który nie tylko jest pozbawiony prawa wykonywania zawodu, ale też jest jedynym żyjącym Polakiem, który ma zakaz wykonywania zawodu lekarza w całej Europie. nie można upaść niżej niż on. i tutaj powinienem napisać stos obelg, na które zasługujesz, ale przynajmniej wiem, że ogromna większość twoich słuchaczy ma cię za pośmiewisko. niech kabaret trwa dalej.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • Niegdyś wierny słuchacz (2019-03-10 10:07:03) #39253   ❗❗❗

  "IVELLIOS" napisał:

  Jedna sprawa do Michała. Mniemam, iż czytałeś komentarze pod poprzednią audycją, w których niektórzy słuchacze formułowali zarzuty pod adresem zarówno Ciebie jak i gościa. Może wypadałoby się pofatygować i odpowiedzieć im tam, gdzie się udzielają - w komentarzach - zamiast atakować ich z anteny i wyzywać ich od trolli?


  Czy chociaż Ty Iveliosie odniesiesz się do tego, jak perfidnie Ty i my słuchacze zostaliśmy olani przez Michała?

  Jeszcze jedna sprawa. Od pewnego czasu profil Teorii Chaosu nie ma nic wspólnego ze zjawiskami paranormalnymi ani nawet szczególnie ze spiskami. TCh to taka licha wersja wRealu24. Plus nocne rozmowy polaków na emigracji o wszystkim. Czy to w ogóle pasuje do tego radia? Myślę, że wielu słuchaczy byłoby rad, gdybyś nieco naświetlił nam sytuację z TCh i Paranormalium.

  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • Ma (2019-03-11 15:44:39) #39260   ❗❗❗
  Po kiego grzyba wy tego słuchacie skoro wam nie pasuje ... nie macie nic do roboty tylko gapić się jak cenzor na głośnik z Gieresiem ? Sami masochiści czy co ? Każdy może mieć takie radio jak chce i mówić w nim co chce - ze słuchaczami albo bez , Michał specjalnie nie zachęca do słuchania wręcz przeciwnie ale stado kraczących wron wciąż takie samo .

  Odpowiedz
 • SkrzydlatyŻmij (2019-03-11 22:51:55) #39263   ❗❗❗
  Świetna audycja! Michał dawaj
  !!!!!!!!!!!!

  www.youtube.com/watch?v=Jpj8byiYeW8

  :)
  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • marq (2019-03-12 6:06:34) #39265   PW   ❗❗❗
  Przecież najlepsze narzędzia ogrodowe do uprawy naturalnych warzyw są właśnie z miedzi (szpadle. łopaty, grabie, motyki, etc) a najlepsze przed pojawieniem się czystej stali nierdzewnej garnki, patelnię itp, do przygotowywania potraw i dań na ciepło; także z miedzi pokrytej niczym innym jak nanocoltingiem. Technologię tą powszechnie od wieków używali Cyganie, chroniąc jak uzyskiwać arcy trwały nanocolting metodą dwuetapową cieplno- zasadową
  . Nic innego jak to co kilka lat temu "objaśniał" Kesche, a nam tłumaczył Kapitan Tomek !

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Antares (2019-03-13 8:58:36) #39269   ❗❗❗
  A propos technologii Keshe która przewija się w komentarzach (i w audycji Michała, której przyznam się nie słuchałem).

  Chciałbym zaproponować Michałowi coś co jednoznacznie wytrąci broń z rąk wszystkim wątpiącym w technologie Keshe. Mianowicie jak wiadomo Michał dorobił się Priusa, Marcin z Kildare dysponuje magravem który oszczędza 75% energii elektrycznej zaś mapet z RIP RNF nawet takim który oszczędza 90% (obie wartości wg ich własnych deklaracji i pomiarów). Nie wiem ile Prius Michała ma zasięgu w trybie elektrycznym, załóżmy że 30 kilometrów, no więc po włączeniu magrava pomiędzy akumulatory i silnik elektryczny będzie mieć z tym magravem Marcina 120 kilometrów w trybie elektrycznym (a z tym z południowego Londynu aż 300!). Aż się prosi o wystartowanie w jednym z wielu konkursów jazdy na oszczędność i udowodnienie ponad wszelką wątpliwość że technologia Keshe działa po prostu zamykając usta niedowiarkom.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (6)
 • Antares (2019-03-15 8:21:40) #39276   ❗❗❗
  Trochę z innej beczki (nie będę się pastwić gdybaniami dlaczego służby w tym przypadku nie działają, choć byłby to smakowity temat spiskowy) ale Markowi Podleckiemu najwyraźniej się mocno pogorszyło www.youtube.com/watch?v=rgun6HPlugA

  Tu już nie ma miejsce na śmichy-chichy. Najbardziej przykre jest czytanie komentarzy pod filmikiem, przyznam że przypomina to różne "samobójstwa na ekranie" gdzie jedyne komentarze to "skacz!" czy "sznur powinien być grubszy". A później nikt nie miał sobie nic do zarzucenia.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium