Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39220 do audycji:
1 marca 2019
(wróć do audycji)
 • Regina (2019-03-03 21:32:11) | RAPORT
  Post Iveliosa zmotywował mnie do staniecia twardo na nogach i uświadomienia sobie pewnych rzeczy. Teorię Chaosu słuchałam prawie od początku istnienia (2012 rok), ale zwyzywanie mnie (i innych komentujących) na ostatniej audycji będzie końcem tej historii. Kończę słuchać tą "audycję".
  Mogłabym w tym momencie skończyć, ale po tylu latach wymagana jest chwila szczerości na koniec. Od prawie 3 lat nazwanie tego gadania do mikrofonu audycją to grube nadużycie. Jest to po prostu rozmowa ze znajomymi Michała ze znajomymi live (ciekawe jak tam rynek nieruchomości w Dublinie?). Dodatkowo musi dowartościować się przechwałkami np. o zakupie nowego samochodu hybrydę i wspominać o tym co audycję. Zresztą co audycje wpomina o tym jak pobierał anarchist cookbooka z internetu na uczelni w 1994 roku, o Arnoldzie Buzdyganie (dodajcie sobie tutaj obleśny śmiech prowadzącego) czy o jego nokii N900 z linuxem z 2009 roku.
  Co z projektami? Co z obietnicami? Gdyby DDoSerzy nie odpuścili do dziś nie dałoby się słuchać audycji, mimo, że przez ponad rok było to obiecywane "na następną audycję". Tak samo jak zmiana chatu z radia cenzura była zapowiadana "na za tydzień", a minęły już 4 tygodnie. O rzechach jak obiecana konstrukcja instalacji HHO, Magravów, juz nagreane wywiady z Pakistańczykami, Filiponkami, nagroda dla Streżyńskiej czy nawet powtórzeniu eksperymentu z piramidką nie ma sensu wspominać. Festiwal kłamstw w wydaniu imigranta w Irlandii.
  Czemu nie ma odpowiedzi na Paranormalium? To proste, czyta o pobierznie 5 min przed audycją, ponieważ 10 min przed nią wrzuca temat audycji wymyślony 15 minut przed. Nawet jak teraz odpowie na komentarze to pewnie tylko dlatego, ponieważ ktoś mu napisze na maila/skype o tym, że coś się dzieje. Osobiście uważam, że Ivelios robi 2x więcej dla Teorii Chaosu niż sam Cloude mOnet.
  Ale by nie było ponuro na koniec życzę tym "pogadankom imigrantów po polsku live w piątkowy wieczór" tylko dobrych rzeczy, by po prostu zniknęła, nic dobrego z tego nie ma od lat. Bez odbioru.

  • niedoszły jasnowidz (2019-03-04 2:26:55) | RAPORT
   Nie jestem może jasnowidzem, ale wiem, jak będzie wyglądała przyszłość. Otóż Michał, nawet jeśli odniesie się do komentarzy tutaj, to wszystkich autorów krytykujących go wpisów zwyzywa od trolli, a krytyczne komentarze Ivelliosa oleje tak jakby w ogóle ich nie było. Dlaczego? Bo wie, że Radio Paranormalium to ostatnie miejsce w sieci, w którym może spokojnie nadawać i w którym ludzie chcą go słuchać. Facet w ostatnich latach zdołał popaść w konflikt ze wszystkimi, włącznie z dawnymi kolegami z RNF, Nocnego Radia, Radia Cenzura... ze wszystkimi. I gdyby przyszło mu pożegnać się z Radiem Paranormalium - czy to z powodu decyzji Ivelliosa czy też gdyby samodzielnie taki krok podjął - nieuchronnie oznaczałoby to również koniec "Teorii Chaosu".

   No chyba że YuBy zgodziłby się go jeszcze gościć w Radiu Dream Time, ale wtedy na bank skończyłoby się to tak jak skończyło się bodajże w listopadzie - wystarczył jeden DDoS i już wszystkie sloty były zajęte, a serwer YuByego ledwo zipiał...
  • QBA (2019-03-04 15:40:07) | RAPORT
   Drogi Panie Michale myślałem że pies mi zjadł mój egzemplarz "Mein kampf" ale dzięki Panu dowiedziałem się że to smutni panowie mi wchodzą przez komin i książki chowają podobno w księgarniach tez tak robią po nocach. Tak na powaznie, chyba Pan sam w to nie wieży że agenci służb specjalnych włamują się do domów i kradną książki.
  • Malvi (2019-03-04 19:27:09) | RAPORT
   @QBA
   Jak śmiesz wątpić w kradzieże książek, przecież to prawda i jedynie nieocenzurowane i prawdziwe książki będziesz mógł kupić u Michała w księgarni którą zapowiadał, że otworzy
   Podobnie było jak miał otwierać kawiarenkę, wtedy też było co audycje o tym jakie syfy dodaje się do jedzenia i bajki o tym jak on wie gdzie kupować (i podobno sam kupuje) zdrową bio-żywność którą podawałby w niej. Sprawa kawiarenki się posypała to ten temat nagle znikł i pojawił się biznes książkowy
  • Jaro (2019-03-04 23:20:45) | RAPORT
   Ludzie dajcie namiary na jakies sensowne audycje tutaj w komentach i dajmy sobie spokój ze słuchaniem tego kolesia.
   Proszę o poważne potraktowanie tego postu.
  • Malvi (2019-03-04 23:53:24) | RAPORT
   @Jaro
   Gdyby Tomek aka Mapet wrócił do nadawania Hiperprzestrzeni to odpadłoby 75% słuchaczy piąrkowych pogadanek imigrantów o cencach mieszkań, pracy, samochodach, polityce
  • Antares (2019-03-07 8:01:58) | RAPORT
   @Jaro

   Jeśli znasz języki to daj sobie spokój z polskimi stronami czy audycjami dotyczącymi teorii spiskowych bo one są po prostu żenujące. Wyznacznikiem czego jest kompletne niezauważenie że miesiąc temu zmarł Lyndon LaRouche en.wikipedia.org/wiki/Lyndon_LaRouche Wystarczy sobie przeczytać w nieprzychylnej mu Wikipedii kim był dla teorii spiskowych. Trzymaj się z dala od Aleksa Jonesa będącego tout proportions gardees dla teorii spiskowych tym czym Zenek Martyniuk czy inny Sławomir dla muzyki. Ci najbardziej znani są też często nie lepsi.

   Jeśli znasz angielski to tu jest link na stream "amerykańskiego Radia Paranormalium" czyli KGRA 198.178.123.17:7948/stream Całkiem niezły start aczkolwiek wkurzają reklamy i mocno średnia jakość streamu (chyba że zainstalujesz aplikację - wtedy jest lepsza). Później po prostu śledź określone nazwiska pojawiające się w audycjach.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium