Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 36157 do audycji:
75. Debata Ufologiczna Online: Tajemnice Srebrnego Globu. Obcy na Księżycu
(wróć do audycji)
 • limonk (2017-04-18 11:37:47) | RAPORT
  Ufologia pełna jest bzdur i kłamstw. Dobrze, że wiele rzeczy prostujecie. Szkoda, że większość woli żyć w iluzji, ale to im kosmici przypieką dupki po przylocie.

  • marq (2017-05-26 20:27:40) | PW | RAPORT
   "gdyby nie Księżyc zycie na Ziemi prawdopodobnie byłoby niemożliwe" - Zupełnie NIE Panie Marku. Jak mówi wielu takze Tutaj jest to obiekt styczny. Przed usadowieniem Księżyca arcy dokładnie matematyczno-geometrycznie (tak wielkiego "ciała") Parą Komplementarną stabilizującą ruchy Ziemi i procesy na Ziemi była Wenus - tez nie planeta, ale również jak Księżyc - stuczny twór zainstalowany do synchronizacji Ziemi obracajaca się odwrotnie i wykonujaca w czasie kilkudziesięciu / kilkuset obrotów arcy dziwne i o dziwo arcy geometrycznie prawidłowe (nie dowolne) obroty niemal rysowanie Fraktala. Wynika z tego tak na 90/96%, ze Stuczna Wenus powinna być i kiedys była po drugiej str Ziemi na miejscu Marsa. Po Kolapsie Marsa - niewiadomo z czyjegj "inicjatywy" i przemieszczeniu sie Wenus na druga stronę Ziemi (od Słńca) "awaryjnie przytargano księżyc. Czy Projektem Ziemia - Wenus- Człowiek oraz projektem Ziemia -Księżyc- Człowiek to ten sam projekt realizowany przez tą samą Obcą Cywilizację i czy w efekcie Człowiek jest tym czym miał być w "planie pierwotnym" czy tez został przejety przez nazwijmy to konkurencję nie wiemy. A odp na to pytanie dałaby nam multum odpowiedzi o nas Lus=dziach.

   Już w latach 60tych sondy CCCP wówczas pokazały jednorazowo ze pod gorącą wierzchnia warstwą atmosfery od str Słońca na powierzchni Wenus moga istnieć warunki niewiele różniące sie od warunków na Ziemi w pasie pomiędzy Równoleżnikami np. .... ??
  • marq (2018-07-02 10:39:24) | PW | RAPORT
   Biorąc pod uwagę pańską sugestię pary komplementarnej Ziemia-Wenus zgadzam się z Pana poglądem na role Wenus i jej pierwotnego zainstalowania na miejscu dzisiejszego Marsa.

   Jestem zwolennikiem Tezy/ Teorii/Poglądu, iż o ile szukać Życia Inteligentnego w naszym US to właśnie należałoby zacząć od Wenus.


   A pogląd ten opieram na tych sondach CCCP o których pan wspomniał i tak samo oceniam /szacuję warunki "bytowania" na powierzchni Wenus !


   Pozdrawiam oraz Dziękuję.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium