Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34613 do audycji:
4 listopada 2016
(wróć do audycji)
 • RozczarowanySłuchacz (2016-11-09 17:03:52) | RAPORT
  Jak zawsze starałem się tolerować różne słabości Michała, tak od jakiegoś czasu bierze mnie zwykła k#rwica. To, jak postępujesz z osobami, na które nie masz kontrargumentów to błazenada i brak poszanowania drugiej osoby. Stałego sceptyka(jak go nazwałeś) traktujesz jak niedorozwoja i trola. Kiedy on logicznie stara się wypowiadać na różne tematy, wtedy ty albo nie dajesz mu dojść do głosu, albo wymyślasz wymówkę, że troluje, albo że się nie zna, że nie o tym jest audycja itp... On Cie zwyczajnie "orze", niestety, a ty zachowujesz się jak ***iarz.

  NAJWAŻNIEJSZA KWESTIA! Kilka miesięcy temu kapitan Nocnego Radia-Claude obraził się na drugiego Kapitana-Krawca i odszedł z radia, bo nie miał zamiaru współpracować i tworzyć czegoś z osobą niekonsekwentną, niesłowną, leniwą... Zarzucał mu między innymi brak przygotowania strony internetowej, którą była dawno obiecana. Co się okazuje? Claude kilka miesięcy nie aktualizuje sam swojej strony, obiecane zdjęcia (które osobiście mam gdzieś) ze zjazdu grupy bb są gdzieś daleko w kosmosie... Hipokryzja taka, że aż z butów paruje. Słuchacze lubią Twoją audycję, wspierają Cię, WPŁĄCAJĄ CI PIENIĄDZE! a Ty traktujesz ich jak kompletnych idiotów, nie dajesz im rozmawiać kiedy mają coś "więcej" do powiedzenia, albo udajesz, że są jakieś problemy techniczne :D Banuj ile wlezie troli, ale słuchacza, który chce rozmawiać wysłuchaj i nie rozłączaj w momencie kiedy nie skonczył. Tyle ode mnie.

  • koniev (2016-11-10 4:53:24) | RAPORT | E-mail
   ta pseudo-strona Kloda w porównaniu do tego jaką robotę robi Krawiec na stronie Nocnego Radia to jest jak porównanie ***a do miodu
  • mechanterian (2016-11-10 14:05:27) | RAPORT | E-mail
   Clod przede wszystkim prowadzi audycję , strona jest tylko dodatkiem. To po pierwsze. Po drugie zaś co Ty zrobiłeś dla poszerzania świadomości ludzi wokół poza obrzucaniem kupą w stylu zblazowanego małpiszona?
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium