Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34571 do audycji:
4 listopada 2016
(wróć do audycji)
 • EnslavedAtlas (2016-11-07 0:51:12) | RAPORT
  Bardzo mi przykro przez to co się stało z moją ulubioną audycją w tematach paranormalno-spiskowych. Jestem słuchaczem, który przesłuchał wszystkie jak dotąd audycje ale to co się dzieje w ostatnich miesiącach (moim zdaniem od początku tego roku można zauważyć spadek w formie) na prawdę jest przeciwieństwem tego czym kiedyś była "Teoria Chaosu".

  Może powodem jest wyczerpanie tematów? Prawdę mówiąc ostatnią audycją jaką słuchałem z wypiekami na twarzy, która później przesłuchiwałem po raz kolejny aby posprawdzać podane w niej informacje i źródła była audycja o MILAB z Krzysztofem Rogalą z [b]sierpnia[/b] 2014r.

  Audycje o Roswell, hackerach podczas lądowania na księżycu, zamachu na kennedym, matrioszkach, IV rzeszy w Argentynie, zamachach w Bostonie, OklahomaCity, audycje z Marcinem Dachterą, Laboratoriach Diabła, Talibach w Klewkach były moim zdaniem najciekawsze. Claude zawsze był w nich przygotowany, przedstawiał wiele różnych źródeł, po prostu tego typu audycje były interesujące. W ostatnich miesiącach nawet ciężko powiedzieć o czym są audycje. Są to po prostu luźne pogadanki około spiskowe, czasem nawet bardzo mało powiązane z czymkolwiek.

  Jeżeli Claude nie ma czasu na przygotowanie i znalezienie tematów może zmniejszyć ilość audycji w miesiącu? Robić 1-2 rzetelne audycje o konkretnym temacie. Nie wiem jakie jest rozwiązanie aktualnej sytuacji ale moim zdaniem Claude powinien dokładniej przyjrzeć się argumentom przedstawianym przez zawiedzionych słuchaczy.

  Oczywiście znajdą się tacy co powiedzą: "jak się nie podoba to nie słuchaj" albo "kolejny troll" ale to właśnie takie komentarze powodują najwięcej szkód naszej audycji bo utwierdzają Claude w przekonaniu, że wszystko jest ok.


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium