Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 3146 do artykulu:
OOBE - podróże poza ciało
(wróć do artykułu)
 • Yaji (2009-06-14 22:11:47) | RAPORT
  Witam,
  przeczytałem artykuły o OOBE i postanowiłem spróbować, czy mi to się uda - bo od dawna o tym marzyłem, byłoby to iście ciekawe doświadczenie.
  Poza tym często mi się śniło (bo nie nazwę tego wychodzeniem poza ciałem, bardziej snem niezwykle-rzadko kontrolowanym, bo czasem zmieniłem sobie sam sen, jak mnie nudziło -> choć pewnie tak mi się tylko wydaje). W każdym razie podczas snów o lataniu zaciekawiło mnie coś, o co postanowiłem tutaj bardziej doświadczonych w takich zjawiskach zapytać -> czy to, że podczas mych sów o lataniu, fakt, że żebym się wbił w niebo, zawsze musiałem skoczyć z wysokości (niekoniecznie wielkiej, ale niezbyt niskiej) miał jakieś znaczenie? I inna rzecz co mnie zaciekawiła - większość, jak nie wszystkie (przynajmniej te, co w miarę pamiętam)odbywała się jedynie w dwóch miastach, w pewnych znanych mi okolicach - choć trochę zmienionych (znacznie, nieznacznie; zależy). Tak mi to się skojarzyło z wychodzeniem poza ciało, ale raczej, na 99,99% to zwykłe sny. W końcu w nich nie widzę swego ciała na łóżku - choć widzę wszystko swymi oczyma. Fajnie byłoby polatać i pozwiedzać inne miejsca, ale w związku z tym kilka pytań, przede wszystkim o bezpieczeństwie takich podróży, które nie były tu za bardzo omawiane:
  1). Jak daleko można oddalić się od swego ciała? Podobno łączy nas z nim jakaś linia, więc to ona nam wyznaczy krańcową odległość czy po prostu będzie można po niej wrócić?
  2). Jak się przedostawać w inne miejsca? Siłą woli, znaczy, że pomyślę i tam się znajdę, czy dolecieć (znaczy ruszać się siłą woli) i lecąc widzieć otaczający krajobraz?
  3). Najważniejsze: jak w stosunku do ciała astralnego zachowują się inne byty? Zobaczymy inne ciała astralne? Anioła (anielicę) stróża? Duchy? I tu nade wszystko: czy złe byty mogą nas skrzywdzić? Np. omawiany na stronie Cieniści Ludzie -> jeśli zauważymy takowego, to (oczywiście, wiać najlepiej, niby piszą, że nie możemy zginąć i że nasza dusza zawsze zostaje w ciele, więc nic się nie stanie, jak mówią -> ale skąd mam wiedzieć, czy nie kłamią?:>) Ciekawi mnie to, bo np. inne ciała astralne zapewne nie mogą nas skrzywdzić, jak mamy swoje fizyczne ciało, ale jak sami jesteśmy astralni?
  4). Jak reagują na nas zwierzęta? Koty pewnie nas widzą, a inne? :)
  5). Czy istnieje jakiś limit bezpiecznych "wychodzeń", póki nasza energia, która zapewne się wydziela, nie zainteresuje jakieś byty, by nas zaatakowały?
  6). Podczas takiego wychodzenia, możemy dotykać różnych przedmiotów, czy nie? Bo raz się twierdzi, że można raz, iż nie można.


  Poza tym, pytało tu kilka osób czy to niby bezpieczne wychodzenie takie. Z tego co czytałem, to niby zapewniają że tak (no ale z drugiej strony, Ci, których by spotkała podczas tego śmierć raczej nas nie przekonają, gdyż z pewnych dość oczywistych względów nie będą w stanie) -> w każdym bądź razie, autorzy książek zapewniają, że jest to bezpieczne, nasza dusza zostaje w ciele, jak zginie ciało astralne to nic nam się nie stanie (ja tam wolałbym nie ryzykować, szczególnie gdyby coś niemiłego nas zeżarło) a inne dusze w nas nie wejdą, chyba, że im pozwolimy. Co prawda inny spec powiedział, że wejść wejdą, ale wtedy można je samemu przegonić, bo niby my mamy pierwszeństwo... No niby ok, tylko skąd w takim razie te opętania? Dobra, nie czepiam się ;) Ogólnie co nam grozi, a co nie można wyczytać trochę niżej w tym linku:
  pl.wikipedia.org/wiki/Eksterioryzacja

  Wiem, że pytam o możliwe nieprzyjemności podczas takich wychodzeń, ale wolę teraz zebrać strzępki informacji (bez obrazy, ale nie wiadomo kto miał takie wychodzenia, a kto sobie zwyczajnie bajdurzy -> tak właściwie najbardziej przekonał mnie do osiągnięcia tego stadium [b]Navaho**[b]. który wyrażał się o tym sceptycznie. Jakbyś dał znać, czemu uważasz, że to nie przyjemne? Boli wchodzenie, wychodzenie poza ciało? Czy chodzi o stan poza ciałem? Czy chodzi o jakieś inne rzeczy, może ujęte wcześniej przeze mnie?:>

  No, w każdym bądź razie dziś spróbuję. Za pierwszym razem na bank mi się nie uda, a nim mi się pewnie uda (jeśli w ogóle) to może otrzymam zadowalające mnie odpowiedzi.

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
  Yaii

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium