Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 2845 do artykulu:
Życie po śmierci - czy to prawda?
(wróć do artykułu)
 • gość (2009-04-19 17:49:28) | RAPORT
  "Takze dziwi mnie fakt, ze kazdej z osob, ktora miala jakies wizje podczas smierci kliknicznej przytrafila sie rzecz cudowna, oraz ze nikt nie trafil do piekla..."

  Mój wujek, który był kiedyś wielkim egoistą miał wypadek i jak twierdzi szedł w stronę światła, czuł się cudownie, zobaczył swoja zmarła matkę, potem Boga, która powiedział mu niby, ze nie zasługuje, zeby trafił do nieba. Nagle jego dusza zaczęła spadać w ciemność, poczuł wielki smutek, strach, cierpienie. Widział innych cierpiących ludzi i zobaczył złe duchy, które śmiejąc sie szyderczo powoli podchodziły do niego. Wujek zaczął się ponoć modlić i szatany powoli od niego odchodziły. Wujek prosił Boga o to, zeby dał mu szansę wrócić na ziemię, że zmieni swoje życie. Po tych słowach jakaś siła wepchnęła go spowrotem do swojego ciała. Teraz wujek zmienił się o 360 stopni. Nie poznaję go. To teraz anioł a nie człowiek. Zawsze można na nim polegac.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium