Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12751 do audycji:
18 września 2015
(wróć do audycji)
 • Mufin (2015-09-27 8:16:01) | RAPORT | E-mail
  Jeśli będzie z kolei tak, że firma była z małymi zasobami konta i użyła wszystkie swoje pieniądze na zakup środków produkcji na 1000 soczewek, a na zebraniu właścicielskim postanowiono, że nie będą przeceniać, bo się wstydzą nieudanej produkcji, to wcale nie muszą utylizować od razu soczewek, ale zająć się nową produkcją rzeczy poprawnej, która się sprzeda i zarobić firmą na wykupienie swoich soczewek z magazynu. (Bo towar w ich magazynie system stale "widzi" jak towar na rynku). Mogą się trochę pożyczyć pieniędzy od kogoś, by produkować inną rzecz.
  Gdy jednak decydują się zlikwidować firmę, bo wina nieudanej produkcji nie była pomyłką, tylko złym sprzętem produkcyjnym, to właściciele firmy (jeden lub wielu, zależy jak tam było), będą musieli wykupić soczewki za prywatne pieniądze. Oczywiście może być też wersja z likwidacją firmy. Likwidator sprzeda firmę w cenie pomniejszonej o wartość soczewek, swój wkład pracy i właściciele firmy zamienią fabrykę na prywatne pieniądze w swoich kontach.
  Zakładam, że fabryka jest droższa niż 1000 soczewek.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium