Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12745 do audycji:
18 września 2015
(wróć do audycji)
 • Mufin (2015-09-24 20:31:55) | RAPORT | E-mail
  Z przykładu wynika, że była to fabryka która robi masowa produkcję a nie usługi na zamawiane soczewki. Jeśli fabryka te soczewki sama sprzedaje, to będzie miała problem, o którym za chwilę. Jeśli zaś zdążyła je rozprowadzić we firmy handlowe, to nie jest to problemem fabryki, ale firm handlujących. Fabryka soczewki sprzedała i ona odzyskała ze sprzedaży na konto.
  Z towarem który się nie sprzedaje robi się tak:
  Następuje przecena robiona przez tego, kto towar posiada. Pomniejsza się wtedy cenę główną, tę większą o tyle, ile się chce i sprzedaje towar z mniejszym odzyskiem. System w równowadze tow.-pienięż. nie ulega zachwianiu, bo anihilacja zachodzi. Gdy poziom przeceny zaczyna zaczepiać już o anihilację, tzn schodzi poniżej wartości anihilowanej, to sprzedaż na terminalu zachodzi tak, że klient kupujący towar płaci z konta tyle mufinów, ile wynosi nowa przeceniona wartość towaru, a brakującą część do anihilacji terminal pobiera z konta sprzedawcy, co przeceniał towar. Ponosi więc stratę, a klient nabywa towar taniej.
  Podobne pytanie o radosnej produkcji przy zakładaniu firmy jest w komentarzach na ostatnim blogowym wpisie, "System SPONT, a Kredyt Społeczny - różnice." Proszę jeszcze tam poczytać o takich przypadkach. Temat jest poważniejszy, jak soczewek przecenionych do zera nikt nie będzie chciał kupić. Firma handlowa może pertraktować z firmą soczewkową w sprawie podzielenia się stratami, skoro wpuszczono ją w maliny:)
  Fajne i mądre pytanie zadałaś(eś) Żmijo. Zagadnienia napełniania rynku w książce będą miały rozbudowany wątek. Będą pojęcia zasobów towaru rynkowego firmy, prędkość sprzedaży z rynku dla każdego towaru, prędkość napełniania rynku dla każdego towaru i współczynnik prędkości napełniania rynku.
  Przy wdrażaniu nowych produkcji, firma musi nadzorować ten proces i do tego będzie mieć pomocne narzędzia programowe. Program do obsługi, firma otrzymuje od systemu. W stanie stabilnym przy ustalonych kontraktach i ustalonym strumieniu dostaw, firma nadzoruje wydajność produkcji utrzymując współczynnik prędkości napełniania swojego stanu magazynowego na wartości 1. Wtedy są zrównane prędkości napełniania i sprzedaży z jej własnego rynku towarowego.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium