Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12739 do audycji:
18 września 2015
(wróć do audycji)
 • Mufin (2015-09-22 11:43:59) | RAPORT | E-mail
  Mówiąc o ziarenkach złota, miałem na myśli opcję oparcia całej gospodarki świata o złoto. To było teoretyczne rozważanie o zasobach złota, gdyby nim pokryć potrzeby na rozwiązanie handlu pieniądzem towarowym. Angażowanie dużych ilości srebra w rolę pieniądza towarowego jest marnotrawstwem, bo srebro ma zastosowanie w wyrobach znacznie większe niż złoto. Małe wymiary na monety złote przykładowo o średnicy 6 mm, też nie będzie wygodne, bo jak ci upadnie moneta z rąk przy płaceniu, to szukanie na ziemi może być kłopotem.

  Co do emisji powiązanej z kredytem i długiem pełna racja Żmijo. Jest to właśnie to, co najważniejsze. Projekt islandzki jest właśnie taką naprawą, gdzie usuwa się emisję kredytową z długiem. Co z tego, jak świadomość ludzi o tym jest znikoma. Tylko garstka ludzi nauki w Polsce usiłuje tę wiedzę podawać w naród. Dojścia do tej wiedzy w Internecie są. I co z tego, jak w kampaniach wyborczych politycy kompletnie to pomijają, że od pieniędzy trzeba zaczynać reformę kraju.


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium