Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12565 do audycji:
21 sierpnia 2015
(wróć do audycji)
 • Iza (2015-08-25 12:53:31) | RAPORT
  Oglądając prezentację doświadczenia Cyrusa Teeda z 1897r na Florydzie, którą pan Mariusz przedstawia na filmiku, stwierdziłam że sprawa jest poważna. To ma moc dowodową. Zlecono wykonanie dużej ilość dokładnie wykonanych sztywnych "prostokątów", które potem poskręcano w jeden długi ciąg, kotwicząc to w gruncie. Robili to znawcy tematu. Geodeta i fizyk. Wyłożono kupę kasy. 32 tyś dolców, bo to byli goście z grubszymi portfelami. Montaż prostokątów wspomagano pomiarami poziomu, aby błędy wykonania ram, nie sumowały się jednostronnie. Belka miała 4.832 km. Sprawdzałam sobie z wzoru na cięciwę. Dla średnicy Ziemi 12732 km wysokość odcinka cięciwy 4832 [m], ma 0.458 [m] To znacząca przestrzeń na środku takiej długiej belki. Dla spokojnej tafli wody, daje to wyraźny efekt do zauważenia. Oni to tak mieli, a doświadczenie nie wsunięto miotłą pod dywan, bo zrobili zapis faktu z doświadczenia.
  Śmieję się do rozpuku teraz, że żaden instytut naukowy nie podejmie się ze strachu na powtórkę doświadczenia, bo współczesna nauka zakoźli się wtedy.
  Ha ha ha! Pan Mariusz o tym mówi, że nigdy nikt nie próbował tego sprawdzać powtórnie.
  To zupełnie podobnie jak z Teslą! W Teslę wierzymy, bo dał nam postęp. Też dostał info od nadzorców w mózg. Prąd trójfazowy to wynalazek podesłany z nieba, albo z piekła jak kto woli:)). Tesla miał pamięć fotograficzną i oni jego "mankament" w mózgu wykorzystali do posyłania wiedzy.
  Tedowi Cyrusowi też tak zrobili. Miał wizję senną, że ludzie żyją w wklęsłej Ziemi i w realu sam wpadł na pomysł, żeby sprawdzić to. No i sprawdził z pomocą przyjaciół, bo mieli chęci i kasę.
  Ha ha ha! Czeka nas być może wszystkich na nowo program szkół podstawowych, ale samodzielnych, bo to co nas nauczono, to w dużej ilości może okazać się bzdetami.
  Nie wspomnę jeszcze o dziurach na biegunach, bo ma to potwierdzenie w tym, jak obecnie bieguny są pilnowane przez wojsko ze stanów i w faktach zaistniałych tam przy końcu II Wojny Światowej.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium