Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12563 do audycji:
21 sierpnia 2015
(wróć do audycji)
 • Ivellios (2015-08-25 3:31:21) | PW | RAPORT | E-mail
  Wiecie co? Jak tak czytam komentarze bardziej ogarniętych z was to pan Szczytyński coraz bardziej jawi mi się jako człowiek niepoczytalny, mitoman, święcie przekonany o własnej nieomylności. Myśli, że tylko on ma rację, a jeśli ktoś się z nim nie zgadza, to znaczy że jest głupi. Mitoman, wariat i konfabulant. Omijać szerokim łukiem i przestrzegać innych!

  Ja audycję po pewnym czasie wyłączyłem (oczywiście wyłączyłem odtwarzanie u siebie, retransmisja dalej leciała), bo po prostu nie mogłem zdzierżyć, że ktoś może opowiadać takie bzdury, wciskać ludziom taki bezsensowny kit. Szczytyński w każdym jednym słowie brzmiał jak człowiek, który permanentnie bojkotował wszystkie lekcje fizyki. Tu już nawet nie ma co komentować, bo już proste doświadczenie, które podałem w pierwszym swoim komentarzu, pozwala obalić wszystkie teorie podawane przez Szczytyńskiego i jemu podobnych. Dużo też mogą powiedzieć ludzie, którzy przemieszczają się po świecie samolotami.

  Niestety, widzę też, że sporo jest osób "zorientowanych na alternatywność", które rewelacje tego dziwnego pana biorą za dobrą monetę. Ludzie, powiem wam jedno: takie radosne łykanie jak pelikan wszystkiego, co "brzmi alternatywnie", do niczego dobrego nie prowadzi. Pewnie, można a nawet trzeba mieć otwarty umysł, ale otwartość umysłu nie może oznaczać bezrefleksyjnego i bezmyślnego akceptowania każdej jednej "alternatywnej" pierdoły, jaką ktoś podsunie nam pod nos.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium