Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 11425 do artykulu:
Zwierzęce życie po śmierci
(wróć do artykułu)
 • Ola (2015-02-05 20:14:10) | RAPORT | E-mail
  To raczej logiczne, że skoro człowiek posiada duszę to tak samo jest ze zwierzęciem. W końcu jesteśmy tacy sami tylko zwierzęta mają trochę inną formę. Rozmnażanie, choroby, śmierć - to wszystko wygląda w gruncie rzeczy tak samo u wszystkich. Anima oznacza "dusza". Zastanawiające, że człowiek może w ogóle myśleć, że zwierzę, które tak samo czuje i myśli może nie posiadać duszy. Niczym to się nie różni od dyskryminacji ze względu na rasę czy płeć. Ja patrzę na zwierzęta jak na nauczycieli. Patrzę na gołębia i zaczynam być bardziej uważna na życie. Patrzę na psa - zaczynam się cieszyć każdą chwilą.
  Osoby zajmujące się kontaktem z duchami jak najbardziej natrafiają na duszę psów i innych zwierząt. Sama miałam zawsze różne sny przed tym, jak coś miało się zdarzyć moim psom. Moim zdaniem to znak, że tak jak my mają swoją drogę do przebycia i przeznaczenie. Dla Boga wszyscy jesteśmy równi i nie ma znaczenia, że ktoś tam jest bogatszy, inteligentniejszy itp. To tylko ludzkie zaślepienie wywołuje takie iluzje.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium