Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: Harry Truman
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Tragiczne historie dzieci - świadków z Roswell
Opublikowano: 2012-03-27 18:01:23
Dla wielu ludzi to, co widzieli w Roswell, położyło cień na całe ich życie. W przypadku dwojga niewinnych dzieci, które widziały dziwne przedmioty, które spadły z nieba w 1947 roku, czas życia był krótki. Mówi nam to, że ci spośród świadków, którzy "przybyli pierwsi" zobaczyć rozbite materiały spoza Ziemi, byli jednocześnie tymi, którzy powiedzieli najmniej. Byli nękani przez tajemnice, które nosili w swoich sercach i zabrali do grobów. Pierwszymi i nieskalanymi świadkami byli zarządca rancza Mac Brazel oraz dwóch chłopców z Nowego Meksyku, Dee Proctor i Vernon Brazel. Ale dzieci ci... (czytaj więcej)

Dezinformacja w ufologii
Opublikowano: 2009-07-14 01:08:49
Dokumenty Majestic 12 Przez długi czas było oczywiste, iż rząd Stanów Zjednoczonych na temat zjawiska UFO wie więcej, niż ujawnia. Co więcej, rząd przeniknął w głąb co najmniej jednej organizacji badającej zjawisko UFO: NICAP, co miało miejsce w latach pięćdziesiątych. Prawdopodobnie zinfiltrowali również inne zespoły badawcze. Musimy więc być gotowi na ewentualność, że n... (czytaj więcej)

Paranormalne zdarzenia w czasie ciąży
Opublikowano: 2006-05-11 22:00:00
Psychologowie zaczęli niedawno badać wiele subtelnych, nieświadomych związków istniejących między kobietą w ciąży, a dzieckiem rozwijającym się w jej łonie. Rosnąca liczba medycznych badaczy uznaje twierdzenia matki o wyczuwaniu dziecka w macicy za coś więcej, niż tylko romantyczną hipotezę. Doktor Marshall Klaus sądzi, że w czasie ostatnich miesięcy ciąży matka naturalnie nawiązuje więź ze swoim nienarodzonym dzieckiem. Śpiewa i głośno rozmawia z dzieckiem w macicy, poniewa... (czytaj więcej)

UFO nad USA w 1952 roku - latające spodki, czy efekt zjawisk pogodowych?
Opublikowano: 2011-08-30 01:33:00
Zdjęcie wykonane latem 1952 roku przez pracownika straży przybrzeżnej, przedstawiające UFO nad Salem w stanie Massachusetts w USA Na całym świecie co jakiś czas dochodzi do obserwacji fenomenu UFO. Jednym z ciekawszych takich przypadków w historii jest pojawienie się niezidentyfikowanych obiektów latających w USA w latach 50 – tych XX w. Niespełna sześćdziesiąt lat temu Ame... (czytaj więcej)

Bitwa nad Waszyngtonem
Opublikowano: 2005-04-08 00:12:42
19 lipca 1952 roku. Północ. Niebo bezchmurne. Kontroler ruchu na lotnisku w Waszyngtonie kończy dyżur. Wstaje zza pulpitu, przeciera zmęczone oczy, rzuca jeszcze jedno spojrzenie na pusty przed momentem ekran radaru. Znowu przeciera oczy, i jeszcze raz... - Harry! - woła. - Harry, co to jest?! Co to, do diabła, jest?! Hany Bames też nie wierzy własnym oczom. Nie odrywając wzroku od ekranu chwyta za służbowy telefon. Podaje tajne hasło. -... (czytaj więcej)

Zwłoki Obcych
Opublikowano: 2005-03-08 19:49:24
Potwierdza się, że 6 lipca 1947 roku odkryto z lotu ptaka zarys nie rozpoznanego obiektu w stanie Nowy Meksyk, dziesięć mil na północny zachód od Oseura Peak, oraz szczątków w odległości siedemdziesięciu pięciu mil na północny zachód od 509 atomowej grupy bombowej, stacjonującej na lotnisku w Roswell. Odkrycie w dniu 5 lipca 1947 roku innego, podobnego pojazdu, trzydzieści mil na wschód od lotniska wojskowego w Alamogordo, przekonało S-2 Sił Powietrznych Wojsk Lądowych, G-2 Wojsk Lądowych i ONI Marynarki Wojennej, że p... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium