Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
Wpisów w blogu: 3
Komentarzy: 0
Profil na forum: zobacz
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> W krzywym zwierciadle rzeczywistości...
F*** The System, czyli jak to było z UFO.


Polecany wpis Dodano: 2011-05-07 21:07:45 | Wyświetleń: 2192
 
Tagi: UFO

Bo to jest tak : Rodzimy się, i w pewnym okresie naszego dzieciństwa (przynajmniej ja tak miałem) poznajemy różnie ciekae dziedziny życia, ciekawe nazwy.

No i kiedyś w telewizji usłyszałem właśnie tą nazwę. JU EF OŁ (czyt.UFO), i jakoś tak zaintrygowała mnie i popchnęła do działania. Więc czym prędzej do mamy i pytania. Standard. Tak więc dowiedziałem się że UFO to zielone ludki z marsa.

God Damn It ! Co to ma być ?

Okeey pomyślałem, zostawiłem ten temat chociaż się przewijał w moim życiu.

No i przyszedł taki okres kiedy to chcemy wiedzieć wszystko. No to jazda w Ogóloświatową Sieć Komputerową (czyt. INTERNET !).

I trafiłem tutaj. Do Paranormalium. I tak już zostałem wkurwiać ludzi :).

Ale kilka faktów i paranormaliów (cholera co to jest ?! Tworzę nowe słowa ? Gud. )

Pogłoski dotyczące UFO, czyli niezidentyfikowanych obiektów latających siegają łohohoooo wstecz.

Pierwsze prawdopodobne spotkanie z UFO zostało zreacjonowane przez rolnika (powinienem napisać farmera) Johna Martina, który miał zobaczyć ciemny obiekt poruszający się ''z cudowną prędkością''.

Póżniej, 17 listopada 1882 astronom z Królewskiego Obserwatorium w Greenwich poinformował o "dziwnym niebieskim przybyszu (...) w kształcie dysku". Powiedział także, że z pewnością nie był to meteor. Po latach Maunder stwierdził, iż obiekt wyglądał jak nowy sterowiec Zeppelina. Dziwny przedmiot został również zaobserwowany przez kilku innych europejskich astronomów. *

Podczas drugiej wojny światowej zarówno piloci alianccy jak również lotnicy państw Osi obserwowali tzw. foo fighters (kule i innych kształtów światła, które podążały za samolotem)

25 lutego 1942 niezidentyfikowany obiekt został zauważony nad Kalifornią. Statek pozostawał w miejscu, pomimo co najmniej 20 minutowego ostrzału z ziemi. Incydent później stał się znany jako Bitwa o Los Angeles, lub Nalot na Zachodnie Wybrzeże.**

W 1946 roku w państwach skandynawskich zanotowano ponad 2000 raportów o niezidentyfikowanych obiektach, były także pojedyncze relacje z Francji, Portugalii, Włoch i Grecji. Zjawisko to nazywano wtedy "rosyjskim gradem" lub "rakietami – duchami". Sądzono, że mogły to być rosyjskie testy przechwyconych niemieckich rakiet V1 lub V2. Ponad 200 obiektów zostało zauważone na radarach i uznane przez szwedzkie wojsko za "prawdziwe obiekty fizyczne". Pojawiają się jednak opinie, że było to w pełni wytłumaczalne zjawisko, np. deszcz meteorytów. **

Za początek współczesnego zainteresowania UFO uważa się doniesienie pilota Kennetha Arnolda z roku 1947 o dziewięciu niezwykłych obiektach latających. Zaobserwował je podczas lotu nad Górami Kaskadowymi. Prędkość z jaką się poruszały oszacował na 2500 km/h. Tego samego dnia w rejonie północno-wschodniego Pacyfiku odnotowano również ok. 18 innych obserwacji niezwykłych obiektów latających. ***

___________________________

*,**,*** i *** - Wikipedia - przepraszam za lenistwo. Jednen z 7 grzechów głównych jaki popełniam.

___________________________

Hipotetycznie zakładając UFO może to byś statek pozaziemskiej cywilizacji lub tajny, głęboko ukryty projekt jakiegoś rządku który choduje nowe samoloty.

Dobra, tyle. Miało być skąd się to JU EF OŁ wzięło ,a włazimy już na hipotezy. Myślę że do jutra :).

 

Niech Moc będzie z Wami !

PabloO.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Wielkie Zuo, Czyli Zamknięte Stadiony... (czytany 1971 razy)
· Koniec Świata :D Jutrooo :D (czytany 2677 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • Miernik (2011-05-16 07:39:22) #8153   PW   ❗❗❗
    Za strzelanie do UFO należy się kara. O karze zadecydować ma kodeks prawny. Trzeba go stworzyć aby zachęcic ufoludki do odwiedziń. Zapraszam na ziemie wszystkie obce stwory.

    Odpowiedz
  • Ivellios (2011-05-20 19:52:53) #8154   PW   ❗❗❗   📧
    Miernik, tylko nie rozpędzaj się za bardzo z tym kodeksem, bo jeszcze zaczną się domagać odszkodowań ;-)

    Odpowiedz


MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium