Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Atlantyda odkryta? - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • grakgron (2008-09-29 01:49:16) #1011   ❗❗❗
  fajny opis atlantydy jest jednak trochę nieszczegółowy

  Odpowiedz
 • kanawaros (2009-04-01 20:21:27) #2728   ❗❗❗
  Witam napiszę tak ze nie wszystko zloto co się świeci Bym byl daleki od nazwania Atlantydą innego zaginionego miasta

  Odpowiedz
 • dr satan (2010-02-06 01:46:13) #4532   ❗❗❗
  Atlantyda znajduje sie pod lodami Antarktydy to jedyne logiczne rozwiązanie przeciez nie zawsze byl tam lodowiec i jak popatrzyc z dolu na globus heh to antarktyda jest po srodku miedzy wszystkimi lądami

  Odpowiedz
 • Admirał A. (2010-06-13 19:09:07) #5082   PW   ❗❗❗
  Ludzie nie wiedzą czego szukać, skoro Atlantyda była wyspą to wiem gdzie ona się znajduję.Atlantyda to była wyspa Pangea która podzieliła się na inne kontynenty i możemy powiedzieć że mieszkamy na Atlantydzie.Mało tego na ziemi są tak zwane niezwykłe miejsca jak np.Brama do gwiazd, to wszystko mogło znajdować się na Atlantydzie a inni szukają nie wiadomo czego.

  Odpowiedz
 • Requem (2010-06-18 13:50:22) #5121   ❗❗❗
  A ja powiem tak. Atlantyda, według zapisków z przeszłości leżała gdzieś w okolicach ameryki północnej . W tym artykule nie jest opisane jej położenie, lecz jeżeli tam się znajduje, to prawdopodobnie odkrywcy mają rację . Proponuję poczytać ciekawy blog, na ten (i nie tylko) temat jasonk .blog .onet .pl/ . Atlantyda, według starożytnych, była wyspą doskonałą. Ich cywilizacja przewyższała naszą kilkakrotnie. Gdy czekało ją zalanie, część mieszkańców udała się gdzie indziej, zabierając ze sobą "swoją cywilizację" . Np. dzisiejszy Egipt - Piramidy. Według obliczeń naukowców zbudowanie takiej piramidy z naszą techonologią trwało by bardzo, bardzo długo, lub byłoby to niemożliwe. Tak więc, uwierzę w to, jeżeli znajdę jakąś informację, która mówi o odkryciu jej w tamtym miejscu o którym wcześniej wspomniałem....

  Odpowiedz
 • Admirał A. (2010-06-25 20:09:35) #5174   PW   ❗❗❗
  Requem nie tylko Egipt byli to też Majowie Inkowie i Aztekowie.Ich cywilizacja była tak potężnie zaawansowana że wątpię w to aby pozwolili się zalać przez jakiś potop, może to skutki jakiejś wojny między planetarnej a co do tych piramid to w ich budowie mogły pomagać statki chociaż nie wiem czy to pewne, ale nie możemy w to wątpić ponieważ nie wiemy co się działo 4500 lat temu.

  Odpowiedz
 • anonim (2010-07-25 13:18:25) #5328   ❗❗❗
  ja sądzę ,że atlantydę zamieszkiwała jakaś potężna cywilizacja np. Majowie ,Aztekowie, Inkowie lub jakaś nie znana do tond jeszcze potężniejsza cywilizacja niż te wymienione wcześniej.

  Odpowiedz
 • mirek (2011-02-12 20:34:27) #5564   ❗❗❗
  chyba nie calkiem ja znalezli albo Platon pisal bzdety.z tego co wiemy Atlantyda lezala albo znajdowala sie za slupami Heraklesa czyli za Gibraltarem.

  Odpowiedz
 • Astrum (2010-10-27 19:54:13) #5737   ❗❗❗
  requgeum co do tej technologi to zbudowanie piramid w dzisiejszych czasach to nie problem a poza tym Egipcjanie budowali piramid dosyć długo od momentu narodzin lub wybrania nowego faraona (30 czasami nawet 40 lat). bardziej rozwinięci naukowo byli Majowie czy Aztecy ich wiedza o kosmosie i tajnika anatomii nie tylko człowieka była ogromna do samo można powiedzieć w stosunku do babilionczykow, o ich 2 najstarszych i przepięknych miastach ( ur, um). A Atlantyda możne i istniała nie wiem ale myślę ze gdzieś na morzu śródziemnym albo przy zachodnim wybrzeżu afryki ( zatoka gwinejska). ale najbardziej prawdopodobne wydaje się ze jednak na morzu śródziemnym gdzieś w okolicach styku 2 płyt tektonicznych albo pomiędzy płyta turecka a egejska lub egejska a euroazjatycka, w tych miejscach gdzie są pustynie siarkowodorowe które tłumacza znane nam zjawiska. ale miejsce wydaje mi się dosyć oczywiste iż Atlantyda podczas przemieszczania się płyt tektonicznych wpełzła pod płytę turecka i nie znajdziemy jej jeszcze przez wiele , setki lat.

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium