Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: 43. Debata (nie)kontrolowana: Z wizytą w Biurze Duchów cz. 13: Nawiedzone miejsca, przepełnione złem...
Czy Ziemia może zostać skażona złem? Jak to możliwe, że istnieją obszary promieniujące negatywną energią, w których dochodzi do tragedii tak często, że przeczy to prawdopodobieństwu statystycznemu? Czy cmentarze rzeczywiście pełne są dusz zmarłych? Gościem tej audycji był ekstrasens i psychoterapeuta Jarosław Filipek. Rozmowę poprowadziła Beata Kampa vel Ada Edelman (Biuro Duchów), a od strony ... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (120.00 MB) | Premiera: 2019-08-25 | Czas trwania: 02:11:20 | Odtworzone x 1186 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • duszek (2019-08-26 13:54:00) #39808   ❗❗❗
  Ciekawa rozmowa, nie demonizowałbym
  jednak cmentarzy...Jeżeli odwiedzamy rodziców, to nie powinniśmy się bać...jak ktoś ma obawy, to może sobie wyobrazić że jest pokryty śliską substancją, do której nic się nie przyklei i wychodząc przez bramę cmentarza, pomyśleć że wszystko spływa do ziemi...po pogrzebie osób nie związanych z rodziną na pewno nie powinno się wchodzić od razu do swojego domu... pomimo wszystko, bardziej obawiałbym się żywych niż umarłych...Zmarli nie są tacy źli jak się ich postrzega...choć niektórzy z sąsiedztwa potrafią trochę napsocić...ale od czego jest wybaczenie...Poza tym większość z nas tam kiedyś będzie i każdy chciałby by rodzina zapaliła czasami znicz...a te bujdy internetowe na resorach, że cmentarz to samo zło...potraktowalbym z przymrrużeniem oka...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • SkrzydlatyZmij (2019-08-28 17:42:14) #39823   PW   ❗❗❗
  Gdyby tak wszyscy się starali żadnego grobu nie naruszyć od początku ludzkości do teraz, to nie byłoby gdzie stopy postawić, na ziemi. Dlatego ludzie umierają, pamięć ginie a cmentarze lub groby w większości są zapominane i orane.

  A co do wiary żydów (religia) w zmartwychwstanie, to większość w nie wierzy (mówimy o różnych szkołach teologicznych judaizmu), jest to już zaznaczone w Ewangelii - rozmowy Jezusa z sadyceuszami. Co do chrześcijan, to wierzą oni wszyscy (szkoły teologiczne, wyznania, kościoły, no jakiś pojedynczy heretyk pewnie się znajdzie, co nie wierzy) w "ciała zmartywchwstanie", "bo jeśli nie ma zmartychwstania to próżna jest nasza wiara, jedzmy, pijmy i używajmy życia." List św. Pawła - Nowy Testament. I zapewniam, że Jan Paweł II transplantologie popierał z powodów etyczno-personalistycznych (ratowanie życia człowieka), a nie dlatego, że nie wierzył w ciała zmartychwstanie.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 2, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium