Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 14 września 2018
Al-Aksa - nowe 9-11
POBIERZ MP3 (224.00 MB) | Premiera: 2018-09-15 | Czas trwania: 04:04:46 | Odtworzone x 2210 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Strang3r (2018-09-16 0:50:06) #38690 | RAPORT
  A skąd Ci Ukraińcy mieli by dostać broń? Wiesz dlaczego oni tu są? Z tego samego powodu co miliony Polaków w UK. Bo nie ma w Polsce siły roboczej i to naturalny proces. No tak daj broń Polakom to zobaczysz co się będzie dziać na ulicach... Każdy nie katolik i z byle ciemniejsze karnacji zamiast dostać po raju dostanie kulkę!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • SkrzydlatyŻmij (2018-09-19 21:40:06) #38703 | RAPORT
  Pierwsza Świątynia (966-586 p.n.e.) - zbudowana przez króla Salomona. Pierwsza Świątynia została zniszczona przez wojska babilońskiego króla Nabuchodonozora II w 587 roku p.n.e.
  Jedynym dostępnym źródłem na temat usytuowania, wyglądu i rozmiarów Pierwszej Świątyni jest Biblia. A to znaczy, że nie wiadomo jak to było tak historycznie.

  Druga Świątynia (520-20 p.n.e.) Po zburzeniu Pierwszej Świątyni i powrocie z niewoli babilońskiej (536 p.n.e.) wzniesiono Drugą Świątynię (520-515 p.n.e.), o wiele skromniejszą, później kilkakrotnie przebudowywaną.

  Trzecia Świątynia / Świątynia Heroda (20 p.n.e. - 70 n.e.) Za panowania Heroda Wielkiego Druga Świątynia została rozebrana i wybudowana na nowo. 4 sierpnia 70 roku po nieudanym powstaniu Żydów Rzymianie zburzyli Świątynię.
  Jedyną pozostałością Świątyni są resztki muru oporowego, powstrzymującego okalające ją mury przed zawaleniem - tzw. mur zachodni, fragment ten jest znany jako Ściana Płaczu.

  Co do wypraw krzyżowych, wiadomo, że wykopaliska pod ruinami Świątyni prowadzili Templariusze.


  A czemu to takie ważne wszystko? Bo według judaizmu może istnieć tylko jedna fizyczna świątynia, tylko w tym miejscu na ziemi.


  Ciekawe są też teorie, że Świątynia jest usytuowana na miejscu budowli rozwiniętej cywilizacji technicznej przedpotopowej, są na to ponoć materialne dowody.


  Żydzi uważają, że Mesjasz odbuduje Świątynie. Chrześcijanie niektórzy też tak uważają (stąd to wspieranie żydów przez część radykalnych protestantów), ale nie wszyscy, część uważa, że przed prawdziwym Mesjaszem (Drugie Przyjście Chrystusa) przyjdzie podszywający się pod niego Antychryst. Bestia i Antychryst (Apokalipsa) to nie te same osoby, ale przyjdą razem.  Odpowiedz
 • SkrzydlatyŻmij (2018-09-20 1:25:48) #38704 | RAPORT
  pl.wikipedia.org/wiki/Irlandzka_Armia_Republikańska

  Co do IRA i rzekomego terroryzmu, to weź pod uwagę mój bezinteresowny sprzeciw w tej sprawie (dzięki, że powiedziałeś to podczas audycji). Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, dlatego giną cywile, a odpowiedzialność spada na Saksonów, a nie na partyzantów, którzy walczą o wolność swojej ojczyzny. Co do cholery jasnej, robi armia brytyjska w Iralandii?! Niech wracają do swoich domów, chyba mają domy?
  www.youtube.com/watch?v=jTJQkhWZekI


  Wszystkiego dobrego życzę :)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium