System reklamy TestNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Paralaksa
Odcinek: Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną (7 stycznia 2018)
Odcinek bez jednego tematu przewodniego
Strona Chrisa Miekiny: Nowa Atlantyda
POBIERZ MP3 (56.50 MB) | Premiera: 2018-01-07 | Czas trwania: 01:01:43 | Odtworzone x 1794 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2018-01-07 23:10:00) #37917   PW   ❗❗❗
  ClaudDeM. - Autor "Teorii Chaosu" mówił ostatnio, ze w Irlandii w dzień było przez kilkanaście dni ok. 16/18 st. C. - koniec Grudnia, na Plus a wieczorami i nocą nawet powyżej +10 st.C Takie temperatury nawet w Polsce przez 3/4 wiosen i jesieni są to w miarę wysokie temperatury. Szczególnie ostatnie circa 10/14 lat mamy wiosny, lata i jesienie Zimne jak na dane historyczne, które ja jak najbardziej pamiętam, natomiast ostatnie 8/10 zim jest takich jak w te same lata co wymieniłem były późne jesienie. Minus 17 w dzień w styczniu i lutym za dnia oraz ponad 20 xt,C in minus było normą no i śnieg minimum po kolana dosypujący co dnia, tak, ze odśnieżanie było codzienną czynnością od listopada do ok połowy marca z kilkudniowymi okresami odwilży.

  Rok 2017 - ten miniony - był wg mnie w WLKP rokiem Brz Lata. Dni bez deszczu można było policzyć na palcach (z 20 szt).

  Mamy globalne - ale Oziębienie ... !!!!!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • aspreol (2018-01-08 1:08:11) #37919   ❗❗❗
  Dopóki uczą nas że dwutlenek węgla który wydychamy bierze się z jedzenia a tam trafia z jedzenia naszego jedzenia które to wdycha go z powietrza to wszystko zostaje w rodzinie i nie ma jak tego opodatkować, przykro mi że popsułem żart.


  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • marq (2019-11-07 13:45:09) #40126   PW   ❗❗❗
  Chris wybudujmy De`Glock e - En Drive`a - i zróbmy sobie rekonesans na WENUS.

  Moim zdaniem pod specyficzna atmosfera Wenus która jest Taka celowo aby chronić Inteligentne życie na powierzchni Wenus, która orbituje znacznie bliżej słońca od naszej Ziemi, Naukowcy, którzy nie chcą się przedstawić nazwiskami rodowymi, ani też zareklamować swoich Pracodawców, obliczyli z danych, które dostarczyły satelity CCCP wysłane na Wenus jeszcze w latach 1960.tych, ze temperatura na Wenus jest bardziej równomiernie rozłożona niźli na Ziemi i w okolicy pomiędzy równikiem a zwrotnikami równikowymi (jak Nasze Zw, Raka i Koziorożca) wynosi wprawdzie w dzień pod 75/80stC, ale już w nocy 70/66 st C.

  Na pozostałej powierzchni Wenus wynosi średnio od 46/44st C do nawet nocą na biegunach kręcącej się w specyficznym czasie /momencie odwrotnie planety, z niemal pionową linią łączącą oba te bieguny pod 30stc - średnio - a bywa, ze spada w zimne noce jak Wenus jest w odpowiedniej odległości od słońca i "rysuje" ODPOWIEDNI fraktal - n.b. robi to fantastycznie - spada nawet do ok 20 kilku st C ??

  Zamieszkałe są -chyba po równi gęsto - bo Wenus względem Słońca jest bardziej symetrycznie położoną planetą - chyba Najsymetryczniej w naszym US, co niemal gwarantuje iż życie na niej być musi.

  Jak Byłaby za życia planety Faeton naszą siostrzaną planetą położoną od strony właśnie tegoż Faetona - dzisiejszego pasa asteroid to życie inteligentne na niej być musi - inaczej; - JEST !

  Poza tym o czym piszę powyżej nie jest przez nikogo nawet w spekulacjach dyskutowane co potwierdza iż teoria życia na Wenus jest pewna na 85/90% i to istot arcy podobnych do Nas lub wręcz Nam tożsamych.

  - Jeżeli o czymś się milczy niemal właściwie w 100% to tylko z powodu ukrycia czegoś co się tam znajduje. czyli Wenusjańskich Istot - Ludzi Wenus.

  O "tzw globciu gada się niemal codziennie o CO2 etc, itp, ponieważ to fałsz, wymysł, blaga i Kłamstwo.

  O Marsie snuje się mrzonki a o Wenus MILCZY w 100%-tach. Czyli życie najbliżej Nas jest właśnie na Wenus.

  Sklećmy M`Drive a u Ciebie w twym bunkrze i Fr uuu na Wenus. Byłaby tam chociaż temperatura odpowiednia dla nas.

  Jak bliżej równika byłoby nam za ciepło nieco, na napewno blisko jednego z biegunów mielibyśmy dzień i noc przez cały Wenusjański roczek tak liczę od 40 do 30 st C ciepła, dla mnie idealna aura. W godzinach o temperaturze circa 40 st C codziennie robilibyśmy sobie sjestę, rozważając czy ziemianie już się przypiekli od Globcia a możne zamarzli jaku ciebie kiedy biegunowe czapy lodowe na Ziemi rosną do monstrualnych wymiarów circa w 10/14 dni niemal od zera - Tak twierdzą sami nasi naukowcy o czym w tej Paralaksie wspominałeś.

  Pozdrawiam i rozpocznijmy od szkicowana odręcznego planów a wł rysunków, gdyż konstrukcja M`Drive jest ustrojstwem garażowotwórczym, więc szkoda czasu na rysunki techniczne...

  Za istnieniem życia na Wenus w postaci humanoidów jestem gotów sporo włożyć do puli jak jest Ktoś / Coś chętny/ ne.... -:) Zapraszam ...

  Pozdrawiam Cię Chris, dziękując za audycje i biorę się za przesłuchanie po raz n-ty, następnej w kolejności z archiwalnych Paralaks. Szczerze Cię Pozdrawiam .... "~Marq."

  Odpowiedz
 • marq (2020-04-20 6:09:37) #40341   PW   ❗❗❗
  To tak samo jak u mnie - Nie znoszę zimna w domu 22st C uważam za zimno. Optimum w pomieszczeniu to dla mnie 25/27 on plus minimum ...

  Ludzie klimę w autach latem ustawiają na ok 22 st. C a mi wówczas się wydaje, ze auto dmucha Zimnem i zawsze ustawiałem na auto= 25 st C in plus ...

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium