Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 22 września 2017
Nowomowa oraz kolejne zastraszające "obudzonych" bzdury
POBIERZ MP3 (214.00 MB) | Premiera: 2017-09-23 | Czas trwania: 03:54:04 | Odtworzone x 1309 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 39, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • bob_blazar (2017-09-24 20:09:44) #37250   PW   ❗❗❗
  pozdrawiam Pawła - gość dużo wnosi do audycji

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (10)
 • SkrzydlatyŻmij (2017-09-25 0:21:25) #37251   ❗❗❗
  Dobra audycja.
  "Porwanie dziecka za szpitala przez rodziców" - nowomowa 100 %. Śledziłem komentarze pod takimi wiadomościami w portalach internetowych. 90 % - to ocena pracy lekarzy szpitala jako czynowników Związku Radzieckiego lub spadkobierców doktora Mengele i inne oburzone zdania na temat "usług" tzw. służby zdrowia w Polsce. To jest na pewno analizowane przez agendy rządowe. Możliwe, że się przestraszyli i odpuścili. Na razie. Tego faktu nie należy zapominać. W mrocznej stronie internetu są dane lekarzy i urzędników biorących udział w tym sukinsyństwie. Nie wolno tym bydlakom odpuścić ani zapomnieć, niemal całe zło bierze się z tego, że dajemy ciągle kredyt zaufania ludziom, którzy nie są tego godni.
  Rozważania o logice i zamachu smoleńskim są ok. Ja chciałem tylko doprecyzować pewne rzeczy, bo Michał ma tendencje do skrótów myślowych. Ale po wyjaśnieniach jest ok.


  Odpowiedz
 • Teoria Chaosu (2017-09-26 14:50:59) #37264   PW   ❗❗❗   📧
  !!! Uwaga do słuchaczy Teorii oraz troli !!!

  Problem ze sprzętem już rozwiązałem.

  Prostuję dziwne niczym nie uzasadnione spekulacje dot. sprzętu jakiego używam.

  Sprzęt i system nie miał znaczenia! W laptopie jest i ciągle był niezmieniany Windows 7 32-bit.

  Takiej konfiguracji sprzętu jak w ostatniej audycji, w której wystąpiły problemy używam od 1 roku, i wszystko było ok, aż do sierpnia br. Od jakiegoś miesiąca w mieszkaniu coś się zmieniło - być może ktoś z sąsiadów nieświadomie zakłuca WiFi swoim źle działającym routerem. Jednak to tylko moje spekulacje bo nie wiem skąd faktycznie pochodzi ta anomalia. Tak czy inaczej już po sprawie...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (13)
 • Krzysiek - Dublin (2017-09-28 0:30:24) #37275   ❗❗❗
  Claude - dzięki za kolejną audycję. Staram się czasem podrzucać newsy poprzez Facebook, czasem zdarza Ci się z nich korzystać. Teraz mam jednak propozycję. Może spróbuj na pewien czas odpuścić spiski i zrobić coś z rzeczy niewyjaśnionych? Czakram Wawelski może? Co by się stało, gdyby go odblokować? :) Czemu Kaplica św. Gereona wciąż pozostaje zamknięta? Przecież remont dawno już się skończył. Komu zależy by promieniowanie Czakramu Wawelskiego było wciąż zablokowane? Tu wątek spiskowy... ;) Pozdrawiam! Keep up the good job!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • tailleur (2017-09-28 2:30:17) #37277   ❗❗❗   📧
  Proponuję więcej wyrozumiałości dla Claude'a. To między innymi dzięki niemu macie Radio na Fali, Nocne Radio, ciekawą audycję o spiskach i wiele innych audycji, które nagrywał na przestrzeni lat. Ma prawo być wnerwiony z powodu ciągłego psucie mu audycji, może byłaby ona lepsza, gdyby Michał nie był stale trolowany, bo bardziej by mu się chciało nagrywać. A jak człowiek zły, to i czasem mówi dziwne rzeczy w emocjach.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • Bartek z USA (2017-09-28 20:26:59) #37288   ❗❗❗
  Super audycja! Jako, że mieszkam w USA chcialbym niezgodzić się co do sekcji newsów które są dla mnie najważniejszą częścią od ich wprowadzenia. Nie interesuje sie na co dzień spiskami i ufo ale gdy wracam się w piątek do domu po pracy i uruchamiam teorię (w Waszyngtonie jest wtedy 18) mogę dowiedzieć się ciekawyhc rzeczy. Narzekają chyba tylko trolle na tą część którzy siedzą w tych klimatach ale jako zwykły słuchacz uważam, że pierwsza godzina powinna być poświęcona właśnie newsom i omówienia ich
  Nie każdny ma czas by takie rzeczy śledzić tym bardziej pracując ciężko więc michale dobra robota i czekam na newsy jak zawsze
  Pozdrawiam, Bartek z USA

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium