Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Hiperprzestrzeń
Odcinek: 19 sierpnia 2017
Po audycji odbyła się Wieczorowa Pora (kliknij tutaj, aby pobrać)
POBIERZ MP3 (110.00 MB) | Premiera: 2017-08-19 | Czas trwania: 02:00:31 | Odtworzone x 1230 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 17, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • mart (2017-08-21 8:25:27) #37041   ❗❗❗
  Odczłowieczanie ludzi, którzy nie są zgodni z twoją ideologią... Brawo, Goebbels by się nie powstydził takiego manewru. Kolega chyba sam jakąś granicę człowieczeństwa przekroczył widzę i naucza, kto ma prawo nazwać się człowiekiem, a kto nie.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • tak jest (2017-08-22 1:10:57) #37048   ❗❗❗
  Naprawde dobra audycja - wysluchałem 2 razy :) Wiele pokrywa sie z tym co mysle o tym świecie.

  Odpowiedz
 • olmelriuz (2017-08-22 20:14:27) #37052   ❗❗❗
  Sytuacja jest jaka jest każdy trochę bardziej rozgarnięty zdaje sobie z tego sprawę. Nie widzę sensu w wałkowaniu w kółko ja to jest źle, jakimi to niewolnikami jesteśmy.
  Sprawy idą bardzo do przodu w tak wielu aspektach życia że ten cały domek z kart w końcu się rozleci i wspomniany bitocin a raczej technologia blockchain może być tutaj potężnym "game changerem".

  Co do samego btc to wyraźnie widać że rządy zdają sobie sprawę że nie są w stanie zatrzymać obecnego stanu rzeczy (przykłady odcinania dostępu do kont bankowych kantorom krytowalutowym w Chinach pokazują wyraźnie jak ludzie szybko znajdują sposoby na obejście takiego stanu rzeczy, sprzedaż voucherów w sklepach spożywczych które można potem deponować w kantorach jest tylko jednym przykładem). Dlatego będą się pojawiać coraz częstsze formy aprobaty fenomenu w takiej czy innej postaci.

  Puki co sprawa implementacji kolejnej warstwy segwit która separuje podpisy transakcji jest próbą położenia łapy na btc. Czy to nastąpi użytkownicy systemu zadecydują czy mają chęć na taki stan rzeczy czy nie, oni tutaj decydują.

  Jeszcze kilka krachów finansowych jak na Cyprze, Wenezueli czy innych krajach i ludzie z coraz większą chęcią będą korzystać z technologii w końcu po co komu taczki bezwartościowych papierków.
  Nawet konfiskaty telefonów, dysków twardych czy innych nośników niewiele pomogą. Panowie z Indii na dzień dzisiejszy śmiało przekraczają te słynne obozowe granice między krajami w sandałach z uśmiechem na twarzy bez laptopów czy "pendrivów" ale z 12 wyrazowym seedem wyrytym w pamięci który pozwoli na dostęp do portfela w każdym zakątku świata z dostępem do sieci na obojętnie jakiej maszynie czy systemie. To nawet ogarnie nasz przysłowiowy Kowalski w końcu uczył się wierszyków za młodu.

  Btc, etherum ze smart contracts czy Iota w której wszystko już jest wydobyte a za potwierdzanie transakcji odpowiada telefon który każdy ma w kieszeni, szybko, prosto bez opłat nawet bez górników.
  Bez znaczenia która technologia będzie prowadzić ważne że implementacja następuje w skali światowej i im więcej przysłowiowych Kowalskich do niej się przyłączy tym szybciej zobaczymy zmiany obiegu sprawy.

  Oczywiście możemy iść o 10 kroków do przodu i założyć że "Intencja" powiedzmy 20% populacji wywróci obecny obraz rzeczy do tego stopnia że nie będziemy potrzebowali pożywienia, tlenu a z ciała będziemy wyskakiwać sobie na zwołanie podróżując po kosmosie i od czasu do czasu wracać na planetę powiedzieć cześć mamie czy tacie. Ja osobiście nie mogę się doczekać.  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (5)
 • ZenonSkition (2017-08-23 11:24:45) #37054   ❗❗❗
  Stal wynaleziono oficjalnie 100 lat temu?? Że co proszę? Skąd ten pomysł? A stal damasceńska, czy jej pierwowzór, indyjski wootz? Proszę, masz tutaj bardzo obrazkowo, bo bardziej naukowym opracowaniem mógłbyś się brzydzić.

  www.worldsteel.org/steelstory/

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (6)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium