Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 30 czerwca 2017
Amber Gold i złodziejskie uwłaszczenia, czyli to samo od nowa po 20 latach
POBIERZ MP3 (337.00 MB) | Premiera: 2017-07-01 | Czas trwania: 06:08:51 | Odtworzone x 1459 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 33, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Groupie (2017-07-01 18:26:37) #36595   ❗❗❗
  Tak,z taką gadką na temat swojego kraju to w IRL,UK Michał pewnie uznawany jest za osobę,której brak piątej klepki.Czechy poważny kraj,Rosja i Niemcy(o zgrozo,co za porównania szczególnie po ostatnich wydarzeniach),a Polska kraj niepoważny.Kiedyś w Danii mówiłem podobnie ludzie szybko mnie wyleczyli z podobnych sądów na swój kraj - nie podoba mi się jak o Polsce się wyraża.Czasami rozumie Stałego Sceptyka,że go tak strofuje,bezsprzecznie należy mu się to

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (13)
 • marq (2017-07-02 9:38:58) #36597   PW   ❗❗❗
  Z tym, ze Michale we współczesnym Świecie nie ma Faktycznego "Państwa Cywilizacji Łacińskiej" = Państwa Łacińskiego. Możemy tylko wewnętrznie być zwolennikami Państwa Łacińskiego...

  W P. Łacińskim wyższość Prawa Naturalnego a zatem Etyki i Moralności ma odzwierciedlenie w obowiązującym Prawie: Karnym, Cywilnym, Gospodarczym, Administracyjnym, itd, etc..

  Inaczej Obowiązujące Prawo Stosowane wszelkie Ustawy i Rozporządzenia z Mocą Ustawy wynikają - ich litera prawa, prawa i rozwiązania - wynikają z łacińskiej wyższości moralności i etyki nad Prawem Pisanym - i jak sprawdzisz zawsze pisanym na korzyść i pod dyktando klasy politycznej mającej władze, lub Dyktatora czy Monarchy.

  Obecnie Mamy mieszanki Cywilizacji opisanych przez Konecznego i Rozwinięte przez doc. Kosseckiego...

  Większość państw UE to państwo o statusie Bizantyjko Turańskiej, a USA obecnie to P. tyrańsko - faszystowskie lub bizantyjko -faszystowskie ze wskazaniem na faszystowskie. Zresztą USA są państwem gdzie narodził się Faszym oraz zarazem Komunizm, przy czym wówczas w Pierwszej połowie XX wieku, eksportowali te Ustroje do Europy.

  Poza tym coraz więcej państw Europy ma konotacje mniej lub więcej faszystowskie w początkowym etapie faszyzmu czy nazizmu...

  Pozdrawiam;

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Antares (2017-07-02 13:28:13) #36599   ❗❗❗
  Czym niby w szerszym sensie różni się Marcin Plichta z jego złotem i OLT Express od Mehrana Keshe z jego cudownymi wynalazkami oraz centrum kosmicznym i atomowym w Ghanie? I tu i tam wiadomo że to lipa a takich którzy zaprzeczają rzeczywistości znajdzie się spore stadko. Do czasu aż się zderzą z tą negowaną przez nich rzeczywistością i wtedy piękne słówka i nawijanie makaronu na uszy już nie wystarczą.

  A propos Claudzie, jak idzie montowanie magrawa z kolegą z Kildare? Zapowiedziałeś jesienią ubiegłego roku że się za to zabierzesz i zdasz relację, więc przypominam bo zapewne wypadło Ci to z pamięci.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Kidler (2017-07-02 15:57:09) #36602   PW   ❗❗❗   📧
  Pierdzielicie, claude. W sensie o tych imigrantach. Twierdzisz, że Calais to ustawka? Że te nagrania z walk z policją to fake? Nie jestem prawicowcem, ale udawanie, że się nie dzieje skoro się dzieje to okłamywanie samego siebie.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (6)
 • niepoważny (2017-07-06 16:52:15) #36638   ❗❗❗
  Drogi Michale,oczernianie Polski bardzo dobrze ci wychodzi,jak Arabowie to takie fajne chłopaki,to przejdź na islam i wtop się w ich kulturę,bo w naszą to oni nie chcą,widzę ,że nie ma sensu dalej słuchać tego antypolskiego bełkotu ,jak bym chciał wysłuchiwać peanów na tematy arabskie to mogę sobie TVN24 włączyć,- to takie "poważne" "polskie" media

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • mieciu (2017-07-07 19:39:48) #36650   ❗❗❗
  nie no na Michałka tabletek jeszcze nie wymyślili,więc ja robie rząd ....stąd szkoda czasu ,najlepsze z tej audycji to są trolle

  Odpowiedz
 • prześmiewca (2017-07-07 20:10:34) #36652   ❗❗❗
  pamiętam na początku lat 90-tych Tomek Beksiński przedstawiał nową płytę Marillion zaraz po zmianie wokalisty z Fisha na Steviego H. otwierająca piosenka miała tytuł Cover my eyes ,atomiast Tomek stwierdził,że powinna nazywać się Cover my ears i tak w tym przypadku Michael cover your month ,crap,crap,crap and bullshit mieszkasz w Irlandii to język znasz (no zbyt duże słowa słyszałem jak czytasz tekst angielski - rada nie rób tego na głos :-)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • SkrzydlatyŻmij (2017-07-13 2:53:58) #36701   ❗❗❗
  Fakt, same Bolki wokół, nawet w radiach internetowych. Naprawdę nie ma się z czego cieszyć :(

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium