projektowanie hal stalowychNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 76. Debata Ufologiczna Online: Kto się boi prawdy o UFO?
Od prawie 70 lat trwa dyskusja, dlaczego na najwyższych szczeblach nie chce ujawnić się informacji świadczących o istnieniu obiektów UFO. Kto obawia się tych informacji? Czy naruszają one czyjeś interesy? A może prawda na temat tego zjawiska mogłaby wywołać panikę w społeczeństwie? O tym pomówimy dzisiaj. Przekonanie, że rządy i armie ukrywają informacje o UFO pojawiło się dość szybko, bo już w... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (223.00 MB) | Premiera: 2017-04-30 | Czas trwania: 04:04:26 | Odtworzone x 2805 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 14, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • kamiń (2017-05-03 11:58:36) #36256   ❗❗❗
  Do debaty kto się boi prawdy o UFO powinniście zaprosić kogoś z tych ufologów-mistyfikatorów. W Polsce ich cała masa! Przyznaliby się może, po co robią ludziom wode z mózgu. Czy dla pieniędzy, jak Januszeg czy z powodów innych, jak Stasiulek.

  Odpowiedz
 • v3go (2017-05-04 12:51:37) #36257   ❗❗❗   📧
  Kolejna świetna audycja. Robicie najlpeszą robote w Polsce. Jestescie bezkonkurencyjni. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • IEC 2 (2017-05-05 11:04:44) #36259   ❗❗❗
  We wszystkich dostępnych materiałach o ufo - należy czytać między wierszami.

  Odpowiedz
 • Black (2017-05-05 17:26:21) #36260   ❗❗❗
  Panie Piotrze, kimże jest Pan aby oceniać innych, no kim? Wyśmienitym ufologiem bo piszesz pan wypociny konkretne na NZ? Zjedz Pan snikersa bo gwiazdorzysz panie

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • IEC 2 (2017-05-05 21:56:30) #36264   ❗❗❗
  Autorzy Debat Ufologicznych z panem Piotrem na czele wiele dostrzegają i nie są głupi. Ten temat jeszcze powróci i to ze zdwojoną siłą.

  Odpowiedz
 • charlie2tango (2017-05-06 10:36:25) #36266   ❗❗❗
  Cóż, zanim zaczniecie się Państwo wypowiadać na temat zakupów śmigłowców, może by było warto najpierw wiedzieć po co owe śmigłowce są potrzebne wojsku. Panu Czai, którego swoją drogą bardzo cenię, polecam zaś ten film youtu.be/kQxiTmnpHDY
  Panom Redaktorom zaś proponuję temperować bieżące wątki polityczne.

  Odpowiedz
 • albin (2017-05-06 22:09:41) #36271   ❗❗❗
  Ja rozumiem, że niektóre fakty mogą boleć ludzi wierzących w Meiera i dobrych braci z kosmosu, którzy wam przywiozą węgiel na zimę... Ale lepsze otwieranie oczu niż wiara w badziewie. Ufologia stała się zamiennikiem religii dla wielu ludzi, od dawna to zauważyłem. Dobrze, że w "Debatach" otwiera się oczy na wiele spraw. Czołem.

  Odpowiedz
 • marq (2018-08-21 22:07:57) #38622   PW   ❗❗❗
  Najlepiej jak kiedyś powrócą "Kosmici - tzw "bogowie" a wśród nich po parze płciowej potomków ENKI`ego oraz ENLILA ... -:) z dziadkiem ANU .... :)

  Odpowiedz
 • marq (2018-08-22 0:28:16) #38623   PW   ❗❗❗   📧
  Bez WOLNOŚCI ne ma i nie będzie sytuacji UJAWNIENIA. Wolna Energia jest do pozyskania zawsze i wszędzie bez jakichkolwiek narzędzi. Dlatego Ujawni się tylko Cywilizacja która jest od cywilizacji tych co nas odwiedzają ze wszechświata cica max 20%. Nie są uprawnieni do tego kroku ujawnienia. Ci co mogą dokonać UJAWNIENIA WSZYSTKIEGO zrobią to w terminie 3 NOCY SNU - 3 Dni Ciemności Jednocześnie !! całej ludzkiej 7 mld populacji Ludzkiej w dobach SNU. Wówczas wszyscy będą wiedzieć WSZYSTKO.

  Obecne tzw Elity i ich pomagierzy stanowiący circa 20% Ludzkości zostaną zabrani do domu Przemienienia i po wyrugowaniu z nich PSYCHOPATYCZNYCH Cech i Zachowań zostaną rozwiezieni na planety zamieszkałe przez prymitywne inteligencje po to by ich nauczać jak kiedyś Kosmici Nas ale Joz z Woli i Za Pozwoleniem Boga Jedynego - Kreacji Wszechrzeczy. A On jest bardzo daleko zajęty dawaniem Wolności i Wiedzy cywilizacją bardziej godnych i od nas bardziej Moralnie i Duchowo rozwiniętych oraz dopilnowuje procesu Humanizowania psychopatów z innych galaktyk, światów i kosmosów. Ci co przybędą z woli Boga-Kreacji są tak daleko "nadrozwinieci" od tych którzy nas odwiedzają, że odległość w rozwoju Ogólnym tych co Nas odwiedzają jest o miliardy potęg mniejsza niż Poziom Rozwoju dzielący Nas i tych co nas odwiedzają.

  Inaczej musimy poczekać na swoja kolejkę i 12/13 Wspaniałych namaszczonych przez Jedynego Boga - Kreacje - Stwórcę Wszechrzeczy.

  Kiedy Ziemianie tego doczekają i jaka Cywilizacja wówczas będą wzg dni Obecnych Niewiadomo. To wie tylko Kreacja a ułamki z tej wiedzy uzyskują rożni Szamani i Czarnoksiężnicy na enteogenach i po Kryształowych miksturach, która to mikro część wiedzy wynieśli za pomocą ww Instrumentarium z Biblioteki.

  Pamiętajmy przy tym iż dla Boga Kreacji czas jest elementem nad którym sam dowolnie panuje.

  Ci Co się szwendają po drodze Mlecznej - naszej galaktyce nie dostana nawet do nas dopuszczeni o czym wiedzą, wiec to co obserwujemy - arcy dziwne zachowania Obcych /NOL, są właśnie kolejna kombinacja jak "oszukać" i wyprzedzić Ich i zarazem Naszego Boga _Kreację ....

  Pogląd ten jest uprawniony ponieważ wiedza ta pochodzi z Biblioteki bez udziału nijakiego pośrednika. Prawdę a zarazem io Prawo Kosmiczne Boga - Kreacji, zna zaledwie kilku /kilkunastu Ziemian w tym część z nich to tzw Etyczni Obcy, wierni pomocnicy-Uczniowie Boga-K racji. Obie te SIŁY są NIEMATERIALNE na poziomie nieodwracalności Swej Niematerialności

  Są zbyt Wielcy w relacji do substancji z jakiej się składają by mogli wrócić do nawet częściowej niklej materialności a Kreacja zawsze była taka AMATERIALNA i Taką Pozostanie na Wsze Czasy Czasy wg Cywilizacji Inteligentnych w pełni i nieco materialnych.

  Pozdrawiam, Dziękując za wsie audycje które wszystkie słuchałem niemal online, wszystkie odsłuchałem 2 raz z archa MP3 a dla mnie najważniejsze / najciekawsze czy inspirujące odsłu***e 3ci Raz i wstawiam Komentarze.

  Kiedyś wszystkie komentarze słuchacza do audycji były zebrane w jednym miejscu do odczytania. Myślę, że jest tak nadal - po licznych atakach na Radio Para... natomiast proszę o info czy jest jedno miejsce do odczytania odpowiedzi na komentarze, czyli komentarze komentarzy czy należny przeglądać skrupulatnie każdą audycję skomentowaną czy wystarczy zostawiać namiar e-mail podczas umieszczania koma pod archem MP3 ?

  Jeszcze raz dzięki wielkie za Audycje - wszystkie np BTW czy Bibliotekarium - szkoda ze nie ma w ten sezon Debat Nie-kontrolowanych ale w sumie może dobrze, ponieważ ja mam od maja 60 lat i takiego lata od kwietnia do niemal końca sierpnia jednego roku w ciągu nie pamiętam a i jesień zapowiada się ponadczasowo ciepła,

  Ja bardzo lubię ciepło a nienawidzę zimna ponieważ w porze zimnej mam w domu zimno a przy wzroście 176cm ważę poniżej 50kg od 4/5 lat a poniżej 60ciu kg od 2002 roku z powodu poważnej choroby i upokarzające środki finansowe do dyspozycji. Ale to nie temat mego komentarza /z żalem nie czekam na wrzesień -:(

  J.Raz Pozdrowienia i NaRa - zostawiam maila by coś sprawdzić ...

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 22:31:22) #40085   PW   ❗❗❗
  Właśnie, a może miedzy półbogami i bogami pośrednimi sytuacja nadal wygląda tak jak miedzy Enkim a Enlilem .... ??

  Jak dodamy mega innych inteligentnych cywilizacji, którym zależy na Ziemi ale współpraca wcale ich nie interesuje - tak jak obecnie ludzkość ??

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 22:47:17) #40086   PW   ❗❗❗
  Ale wówczas niepotrzebne są Banki ze swym fiducjarnym pieniądzem. Pieniądze w ogóle okazały by się niepotrzebne jak każdy we własnym zakresie miałby dokładnie tyle energii ile zużywa comiesięcznie cała jego rodzina - sam by sobie wytwarzał i byłby jak mówi Chris Wolnym człowiekiem a pieniądze na inne dobra mielibyśmy z dywidendy socjalnej.

  Ne podważyłoby ponieważ takie pozyskiwanie energii jest możliwe w garażu piwnicy czy na strychu. Nie potrzeba by nijakich fabryk - Dwa rożki albo kryształy i odpowiednio nucona Mantra

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 23:31:11) #40087   PW   ❗❗❗
  Budowa takiego spodku nie wymaga ŻADNEJ Technologii czy maszyn ale zrozumienia jak za pomocą pęku drutu; sześciu; ośmiu kryształów można się przemieszczać na inne grupy galaktyk; etc...

  A dzisiaj kilo złota - Au - można zrobić z tego co mamy w domu - około kilograma w około godzinę ....
  Dzisiaj z 12 związków można zrobić 12 typów or musu - jednoatomowych wersji każdej z tych pierwiastków substancji
  a dalej mając te ormusy można wszystko przekształcać we wszystko najwyżej na moment potrzebne są katalizatory ...

  Dzisiaj każdy na stole w kuchni jak ciasto na placek może zrobić 1 kg Au w nieco ponad godzinę wydając tyle ile na składniki na ten placek.

  No pewne operacje należy poćwiczyć aby posiąść biegłość jak krawiec kiedyś szyjący garnitur ręczną igłą - musiał nauczyć się biegłości a reszta to już bułka z masłem.

  Moim zdaniem max po 6 tygodniach dziennie po 3/4 godziny uczenia się można robić złoto. My placek na stole przy szafce placek a syn przy szafce pod oknem złoto i wyścig- kto zrobi szybciej 1 kg ciasta i 1kg Au.

  Dzisiaj permutacja niemal wszystkiego we wszystko jest możliwa.

  Niemal bo by zrobić 1 kg Au można kupić 1 kg miedzi o czystości0,9999 za ponad 40zł, ale tak samo 1 kg miedzi o wartości 40ci kilka PLN można zrobić z 1 kg Au które można dzisiaj kupić za6200/6300 PLN. Po permutacji będziecie Panowie mieli kilogram czystej miedzi za 6250 PLN /kg !!! -:)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium