Seriale online linkNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 59. Debata Ufologiczna Online: Jak rozmawiać z kosmitami? Czy jesteśmy gotowi na kontakt?
Do kin wszedł kilka tygodni temu film "Arrival" - "Nowy początek" mówiący o kwestii kontaktu z Obcymi. Dziś porozmawiamy o tym, jak i czy w ogóle będziemy w stanie porozumieć się z kosmitami. I co będą mieli nam do powiedzenia? Co można powiedzieć o filmie "Arrival"? Czy waszym zdaniem przedstawia w sposób realistyczny problem kontaktu i komunukacji z Obcymi? Co jest jego mocną, a co słabą stro... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (216.00 MB) | Premiera: 2016-11-27 | Czas trwania: 03:56:27 | Odtworzone x 3614 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2016-11-28 6:39:54) #34797   PW   ❗❗❗
  Moim zdaniem, gorszą grupą niż jakakolwiek Obca Cywilizacja dla nas Ziemian jest nasze 01% populacji „naszych” tzw. Y/Elit „nasze”

  To przedstawiciele tych elit pierwsze padną na twarz, także w błocko tytułując Obcym kosmitą od „Bogów” „Stwórców” Niebiańskich Istot” – o ilr wyczuja iż Obca Cywilizacja jest eony lat przed nami w rozwoju – a tylko taka nas odwiedzi, inaczej to My byśmy odwiedzali Obcych.

  I nim się spostrzeżemy zostaniemy sprzedam w ilości 7 mld. Osób i to nie z inicjatywy Obcych a naszych „współbraci płci obojga, samozwańczych elit – gdzyż tylko takie istnieją po Pierwszej WW.

  Dlatego w razie pojawienia się Obcych na Ziemi każdy „przedstawiciel „kasty” rządzących musi w formie wolontariatu mieć /posiadać chodzących za każdym z nich bez wyjątku, krok w krok sześcioro osobników z nizin społecznych oraz ludzi „prawego serca i takież Duszy”

  6-ść Osób – po 2 os. na jednego z ww. wymienionych na każde z osiem godzin jednej doby….

  O ile ktoś Nas „przecweli” w kontakcie z Obcymi, to będą to nasi współbracia stojący nad nami w hierarchii społeczno-ekonomicznej Ten 1% mający owe 97% zasobów Świata.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • miarka (2016-11-29 1:24:41) #34806   ❗❗❗
  Ciekawie jak prawie zawsze.Wprost genialne show dla mnie bo temat ciekawy ,a dwa telefony od słuchaczy dodatkowo nadało wątek humorystyczny.Panowie wszyscy jednak jestescie za grzeczni(prócz Pana Cielebiasia) owszem Pan Piotr jest kulturalny ,ale jako jedyny potrafi odpowiedziec frekom nie piszcie wiecej.

  Odpowiedz
 • Piotr Krasoń v2 (2016-11-29 9:25:53) #34809   ❗❗❗
  Przed telefonami słuchaczy w życiu bym nie pomyślał, że wokół jest tyle freaków. Test na obecność narko przed dzwonieniem by się przydał...jeśli już muszą dzwonić ;)

  Odpowiedz
 • kamila_janiak (2016-11-29 17:39:06) #34819   ❗❗❗
  Jeden z lepszych odcinków muszę przyznać. Dyskusja bardzo na poziomie, także jeśli idzie o dynamikę. Dobrze, że tak dobieracie tematy, że raz jest typowo ufologicznie, raz spiskowo, innym razem naukowo, bo to bardzo ciekawe. No i przede wszystkim brawa za audycję, a nie klepanie bzdur.

  Odpowiedz
 • majniak (2016-12-01 16:33:30) #34839   ❗❗❗
  Wolę już słuchać naćpanych słuchaczy niż mądrości wykopowiczów i mireczków-ekspertów od wszystkiego pokroju Artemiusa z czata RP.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium