https://www.fabdent.pl/uslugi/dyzur-stomatologicznyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: XIV Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane
Ponieważ większość naszych stałych gości wyjechała na wakacje, postanowiliśmy zorganizować rundę pytań niezadanych, czyli tych, które padły w dotychczasowych odcinkach, a co do których nie znaleźliśmy czasu na odpowiedź. Pytanie pierwsze: jak należy traktować dowody na reinkarnację i przypadki dzieci z takimi wspomnieniami - zapytał jeden ze słuchaczy podczas audycji, w której gościem była dr Danu... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (112.00 MB) | Premiera: 2016-08-28 | Czas trwania: 02:02:43 | Odtworzone x 3922 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • zainteresowany (2016-08-29 21:59:51) #33789   ❗❗❗
  Ja bym bardzo chciał żeby na temat chemtrails wypowiedział się Chris. Mieszka gość w Stanach, a tam to się wszystko zaczęło. Zresztą raz mówią,że Chemtrails nie ma, a raz mówią że to opryski przeciw globalnemu ociepleniu,bo aluminium odbija niby promienie słoneczne . Proszę o wypowiedź na ten temat Chrisa, bo bardzo chciałbym poznać jego zdanie na ten temat, a z Nowej Atlantydy jego wpisy były jednoznaczne że Chemtrails to bezsprzeczny fakt.

  Odpowiedz
 • S (2016-09-05 19:48:53) #33988   ❗❗❗
  Latające trójkąty mogą zabierać i sprowadzać dusze, mogą również wyświetlać hologram który człowiek uznaje za rzeczywistość. To technologia raczej nie ludzka.

  Odpowiedz
 • marq (2017-01-06 2:50:58) #35275   PW   ❗❗❗
  "Podwójne życie Weroniki" [1991]
  reżyseria: Krzysztof Kieślowski, scenariusz: Krzysztof Kieślowski Krzysztof Piesiewicz;
  Muzyka: Zbigniew Preisner;

  >> www.youtube.com/watch?v=3rlgi0u3x_Q


  Odpowiedz
 • marq (2019-06-27 20:53:44) #39564   ❗❗❗
  Bozonu H. NIE MAA !!! !!

  Rośliny i Zioła zawierające chociażby attogramy psychedelików też są qwantowe, a co najmniej bywają coraz częściej. I dzięki Sile i lobbyingu wielkich koncernów farmaceutycznych od połowy lat 2007tych czyli od wstąpienia do UE i wygodnego "usadowienia" się w Niej niemal wszystkie są zakazane i to w szczególności w Polsce.
  A np taka ibogaina za POJEDYNCZYM zażyciem jednorazowej dawki Na Stałe powoduje detoksykacje i zarzucenie narkotyków, np tak silnego narkotyku jak heroina w postaci krystalicznej zażywana kilkanaście lat i przez terapię medyczne skazani są na powolną śmierć

  Co dziwne ibogaina jest dozwolona np w GB i wielu innych krajach (Hiszpania, Portugalia, Holandia, etc) ale dawka działająca detoksykacyjnie jednorazowa kosztuje 2k GBP czyli circa 10.000 PLN 10 tyś Zł. !!

  Terapia dla bogatych. Terapia gdyż w ww. Krajach przyjmowanie ibogainy jest wykonywane pod okiem lekarzy dr. doc i prof. właściwych specjalizacji.

  Biedny musi umierać kilka lat - na raty w Polskich "szpitalach" psychiatrycznych.

  Tutaj jesteśmy chyba jedynym krajem (prócz chyba tylko Rosji - spadek po CCCP i Ich "psychuszkach") gdzie detoks i to po leczeniu przeciwbólowym ordynowanym kilka lat przez lekarzy, leczy się w psychiatrykach. Tam nikt nie wyjdzie z narko czy lekomanii.

  Np ponad 85% morfinistów w psychiatrykach na detoksie to pacjenci, którym latami ich koledzy doktorzy ordynowali opiaty jako leki na ciężkie i bardzo ciężkie bóle.

  A wystarczyłoby kilkanaście mg ibogainy czy kilkadziesiąt mg szałwii wieszczej. Ech`hhh ...

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium