https://pgmpv.pl/artykuly/sposoby-na-tanie-panele-sloneczne/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: XIII Debata (nie)kontrolowana: Biblia kontra zakazana historia
W "Debatach ufologicznych" wiele miejsca poświęciliśmy starotestamentowym zagadkom związanym z wyjściem Izraelitów z Egiptu, manifestacjami Jahwe i innymi zagadkami, za którymi mogła kryć się obca inteligencja. Dziś porozmawiamy o innych biblijnych zagadkach, które ocierają się o kwestię "Zakazanej historii". Czy Biblia (a szczególnie Stary Testament) ma wartość jako źródło historyczne? Jakiś c... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (182.00 MB) | Premiera: 2016-08-14 | Czas trwania: 03:19:32 | Odtworzone x 7856 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2016-08-15 6:50:31) #33533   PW   ❗❗❗
  Może racje odnośnie Jezusa ma Muki. Jezus, to kosmita przybysz z celowa misją naprawy ludzkości, który przybył z konkretnego miejsca w kosmosie. [Muki wskazuje owe miejsce gwiazdozbiór w kształcie krzyża 7 gwiazd na którego drodze z Ziemi znajduje się częściowo go przesłania duża /spora galaktyka.] US jednej z tych gwiazd (gwiazda + 3 planety) jest podobno naszym pierwotnym domem. Ocenia on owa „misje Jezusa jako mało, kiepsko udaną.

  W czasie kiedy „ginie po nim ślad a później pojawia się mając 33 lata przebywa na statku kosmicznym poruszającym się po ziemskiej orbicie przygotowuje się do tej dorosłej misji ucząc się różnych rzeczy na co pozwoliła wizja lokalna ówczesnej Ziemi przez kosmitów mu towarzyszących jako / w wieku dziecinnym widzianym niekiedy przy małym Jezusie w formie „aniołów, etc”. Po śmierci na krzyżu nocą przetransportowano go na ów statek, przywrócono do życia i odlecieli do „domu” skąd przybyli.

  NT to już dzieło jego uczni i ludzi wykształconych wynajętych przez owych apostołów i ludzi którzy się do nich pierwotnych chrześcijan przyłączyli.

  Ówczesnych Żydów oraz rzymian by zgładzić Jezusa podbechtywali nie kto inny jak wysłannicy Jahwe kosmity-genetyka….

  Na jego blogu jest więcej nt biblii Jezusa fizyki i tym podobnym trudnym spawom – budowa kosmosu eter, przestrzenne trójwymiarowe odpowiedniki liczb Pi oraz Fi, itd., etc, łącznie z totalną krytyką obecnej oficjalnej nauki [tu>> muki.salon24.pl/ ]

  Ważne SA komentarze, ponieważ Gloger MuKi ponoć potomek esseńczyków dużo uzupełnia w komentarzach dialogiem z komentującymi. Niestety od pewnego czasu blog zbacza na manowce i obniza wyraźnie poziom, jakby wytracił jego główną misje /podstawę powstania bloga.

  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • kamis (2016-08-15 14:10:11) #33537   ❗❗❗
  uwielbiam rozważania i wypowiedzi chris'a oraz wnioski z nich płynące, rewelacja!

  Odpowiedz
 • Seven (2016-08-15 20:51:08) #33541   ❗❗❗
  Jezus, nie chciał ze wszystkimi rozmawiać. Bardzo często widział iskrę Bożą w osobach które teraz nazywa się zerem/nieudacznikiem/nikim. Jezus to raczej droga niż postać fizyczna. Trudniejsza ale w rezultacie lepsza.

  Odpowiedz
 • pieczar (2016-08-15 23:51:09) #33543   ❗❗❗
  Świetna debata, kolejna. Mam jednak prośbę odnośnie słuchacza telefonującego z pomysłem, aby jak najczęściej używać tzw Brzytwy Ockhama... Panie Marku proszę używać podobnej brzytwy w stosunku do takich telefonistów. Byłem głęboko zażenowany wysłu***ąc tego bełkotu i starań debatujących aby po prostu brać go na poważnie...kultura, kulturą, ale liczyłem, że wytnie Pan ten głos podczas obróbki debaty do archiwum.

  Odpowiedz
 • xD (2016-08-18 21:57:14) #33563   ❗❗❗
  ech musiałem ten bełkot tego słuchacza przewinąć...co za głupoty.

  Odpowiedz
 • Kościobok (2016-08-19 22:41:28) #33568   ❗❗❗
  chrobacja.prohosts.org
  svasti.org/cd/Izwor/Leledrag.htm

  Odpowiedz
 • pepe (2016-08-20 15:09:15) #33576   ❗❗❗
  Audycja jak zawsze bardzo dobra. Czekam na odcinek o reinkarnacji. Zrezygnowałbym na przyszłość z wpuszczania słuchaczy na żywo - zwykle jest to stratą czasu, nie wnosi niczego nowego, a nawet - jak w przypadku tego pana, który tu przez 15 minut próbował się wysłowić, ale nie dał rady - jest niezwykle irytujące.

  Odpowiedz
 • Szarak (2016-08-24 20:51:14) #33603   ❗❗❗
  Żaden Jezus nie istniał. Szukaj:

  Earl Doherty

  Jezus jest postacią skompilowaną z wielu innych i służącą do manipulacji masami nieświadomych owieczek. O Earlu D. i jego teorii moglibyście zrobić audycje bo to potężna dawka deziluzji. Pozdrawiam.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium