Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Nowa Biologia: Mądrość Twoich Komórek
(dodano: 2007-10-21 15:42:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mądrość Twoich Komórek to nowa biologia, która znacząco zmieni cywilizację i świat, w którym żyjemy. Ta nowa biologia odciąga nas od wiary w to, że jesteśmy ofiarą naszych genów i że jesteśmy biochemicznymi maszynami, że życie jest poza naszą kontrolą. Mądrość Twoich Komórek wprowadza nas w inną rzeczywistość, rzeczywistość, w której nasze myśli, wiara i umysł kontrolują nasze geny, nasze zachowanie i życie, którego doświadczamy. Ta biologia oparta jest na aktualnej, nowoczesnej nauce z dodanymi pewnymi nowymi spostrzeżeniami.

Czytaj więcej

Tajemny język bliźniąt
(dodano: 2007-10-06 23:39:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Niektórzy twierdzą, że bliźnięta posiadają wspólną duszę. Czy tak jest w istocie? Pewne przypadki zdają się potwierdzać tą teorię. Jak choćby historia June i Jennifer Gibbons, Luke'a i Jack'a Ryanów czy Grace i Virginii Kennedy, bliźniąt, które stworzyły własne światy i własne języki.
Przeprowadzone w Holandii badanie sugeruje, że około 40% bliźniaków rozwija swój własny język, za pomocą którego porozumiewają się między sobą. Pytanie, czy za powstawaniem "prywatnego języka" kryje się nieprawidłowość rozwojowa, czy też wybitna inteligencja skrępowana zaburzeniami w rozwoju emocjonalnym - wciąż jeszcze nie doczekało się ostatecznej odpowiedzi.

Czytaj więcej

Nowy dział - Paranormalium Unplugged!
(dodano: 2007-09-14 01:41:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś w Paranormalium pojawił się nowy dział o nazwie "Unplugged!". Znajdą się w nim różne ciekawe materiały oraz teksty źródłowe, takie jak np korespondencje od badaczy, na których oparte są niektóre znajdujące się w Paranormalium artykuły. Będą w tym dziale umieszczane także materiały, które z różnych względów nie mogły zostać zamieszczone na stronie głównej, a są godne uwagi, np ze względu na interesujące fakty.
Narazie materiałów w tym dziale jest niewiele, z czasem jednak baza materiałów "Unplugged!" będzie się rozrastać.

Piramidalne oszustwo?
(dodano: 2007-09-14 01:23:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ivellios: Chciałbym poruszyć sprawę rzekomej bośniackiej piramidy, odkrytej w 2006 roku przez archeologa-amatora Semira Osmanagića. Chodzi o przypominający piramidę obiekt (czy raczej wzgórze) znajdujący się we wsi Visoko w Bośni. W sierpniu 2006 roku przetłumaczyłem na potrzeby www.npn.ehost.pl list doktor Colette M. Dowell, w którym autorka dość brutalnie rozprawia się z rzekomymi dowodami mającymi potwierdzać tezę, jakoby obiekt w Visoko był piramidą. "Mamy wiele próbek, z czego żadna nie pokazuje, jakoby starożytny człowiek zmieniał ukształtowanie terenu przez budowę piramidy", pisze w swoim liście dr Dowell.

Czytaj więcej

Mothman - człowiek-ćma
(dodano: 2007-09-14 01:19:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mothman to inaczej człowiek-ćma. Jest to człekokształtna istota pojawiająca się w Wirginii Zachodniej w USA, najwięcej doniesień pochodzi z Point Pleasant. Najwcześniejsze doniesienie o człowieku-ćmie pochodzi z okolic rzeki Ohio River, tam pewna kobieta jadąc z ojcem, dostrzegła sylwetkę człowieka wchodzącego na drogę. Gdy zwolniła, postać rozwinęła skrzydła i odleciała. Od tamtego czasu napływało coraz więcej doniesień o człekokształtnej istocie zwanej Mothman'em (Człowiekiem Ćmą).

Czytaj więcej

Dzień Stantona Friedmana
(dodano: 2007-09-01 23:59:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeśli kiedykolwiek przedstawiciele obcych form życia zdecydują się publicznie ujawnić swoje istnienie, powinni oni wziąć pod uwagę lądowanie we Fredericton. Nie tylko dlatego, iż owe rejony są bardzo przyjazne... lecz dlatego, iż jest to miejsce zamieszkania Stantona T. Friedmana, fizyka nuklearnego i światowej sławy badacza zjawiska UFO, który jest przekonany, iż nasza planeta jest odwiedzana przez obcych. Miasto Fredericton ogłasza 27 sierpnia jako "Dzień Stantona Friedmana" - 73 letniego ufologa, który swoją renomę osiągnął poprzez swoje liczne badania i szerzenie zagadnień związanych z UFO.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1104, obecna strona 175, ilość stron 184
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium