Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 29 kwietnia 2016
Jak najskuteczniej poinformować ludzi o depopulacji?
POBIERZ MP3 (186.00 MB) | Premiera: 2016-04-30 | Czas trwania: 03:23:32 | Odtworzone x 2694 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • SkrzydlataŻmija (2016-05-05 13:07:14) #14785   ❗❗❗
  No nic dodać, nic ująć do tej audycji.
  Może trochę za mało na temat smogu elektromagnetycznego, ale też sprawa była poruszona. Nadmiar fluoru szkodzi przede wszystkim na mózg. Jak zaburzymy pracę żołądka, otwieramy bramy dla wszelkich chorób, szczególnie autoimunologicznych, kto nie rozumie tych procesów, nie jest lekarzem, choćby był formalnie profesorem medycyny.

  Odpowiedz
 • lel (2016-05-05 15:11:55) #14786   ❗❗❗
  Klod jest taki cięty na depopulację jakby miał żyć wiecznie i teraz ktoś chciał mu tę wieczność odebrać. na Islandii żyje 300 tys osób i co? źle im? za to w Japonii czy Korei Płd. mieszkają jedni na drugich, bo tak ich dużo. jak mam mieszkać w tłoku (populacyjny raj Kloda), to wolę być pierwszą ofiarą depopulacji.

  Odpowiedz
 • Adam Banaś (2016-05-06 1:00:01) #14788   ❗❗❗   📧
  Słuchaj Koleś może byś zrobił program o Chazarach. Dam ci kilka wskazówek. Coś mi się wydaje, że w czerwcu będzie dużo atrakcji jak referendum w UK, wybory parlamentarne w Hiszpanii i jej rozpad. Proszę zobacz ten film z doktorem Kękusiem co wyprawia PIS. Będzie judeo polonia pełną parą. Tego już nic nie zatrzyma. Nr ustawy 1066 to prawie jak data chrztu Polski. Wkomponuje się idealnie z nadchodzącymi obchodami.
  www.monitor-polski.pl/syjonistyczni-zydzi-planuja-holocaust-polakom-juz-w-tym-roku/#more-12479
  Jak ktoś wysłuchał co ma do powiedzenia dr Kękuś to proszę zobaczyć inne ciekawe fakty i zebrać je do kupy.
  www.youtube.com/watch?v=d7GoQio5eQo
  W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym następujący film poniżej gdzie wyjaśniają, kto jest panem polskiej ziemi.
  Proszę posłuchać co ta wyleniała chazarka na tym filmie mówi ! Z jej wypowiedzi wynika że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy, to chazarskie dzikusy zasiedlali dzicz po której hasały niedźwiadki i jelonki a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !! Najśmieszniejsze to to, że sami Chazarzy używają IDISH czyli język który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z Hebrajskim. Nic dziwnego bo ci oto właśnie Chazarzy zwani dla zmyłki Żydzi aszkenazyjscy zostali stworzeni przez naukowców Pruskich w XVIII wieku. Nazwano ich Aszkenazyjskimi żeby uhonorować ich protoplaste rodu wnuka czy prawnuka biblijnego Nimroda który był wnukiem biblijnego Hama.
  Nikt nie wie, że prawdziwi żydzi to indoeurpejczycy czyli my Polacy, Hiszpanie czy Szkoci i nie mamy nic wspólnego z pochodzącymi z Kazarii żydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi? Nikt w Polsce nie wie, że wyraz "żyd" nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery - handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku? To tylko szczegóły, niestety ludzie są zabardzo zapracowani i ogłupieni żeby to wiedzieć. Bądź czy inaczej taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich na całym świecie!! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej chazarom przez siły wyższe !!! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!
  Film jest pod patronamem loży - B’nai B’rith – Loża Polin doglądanej i zaproszonej do Polski przez Kalksztaina który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim. To on ich zaprosił do Polski. „W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich - B’nai B’rith – Loża Polin.” Jego braciszek wcześniej przerwał eschumację w Jedwabnym żeby uniemożliwić dotarcie do prawdy.
  www.youtube.com/watch?v=d7GoQio5eQo
  gazetawarszawska.com/politics/3699-rzad-chce-nadac-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp
  i.iplsc.com/-/0004JXGCCT30RW67-C116.jpg
  Kościół poniżej przeprasza za hasło Bóg, Honor i Ojczyzna. Czy to jeszcze Polska?
  gazetawarszawska.com/pugnae/3697-zyd-wojciech-polak-prymas-polski-i-abp-atakuje-x-miedlara
  karlin.salon24.pl/681081,polskie-wojsko-cwiczy-pacyfikacje-polakow
  Wojsko pacyfikuje Polaków i broni... uchodźców. Taki scenariusz ćwiczono za poprzedniej ekipy
  Musimy otworzyć oczy oni wszyscy są razem i to co mówi dr Kękuś to prawda. Kwestia jest tylko kiedy. Radzę jeszcze raz posłuchać dr Kękusia, jak ktoś ma wątpliwości to można posprawdzać bo do wszystkiego co mówi podaje źródła.
  Wymordują nas jak Palestyńczyków a w opinii światowej zrobią z nas rasistów i powiedzą, że to wojna domowa samych Polaków którzy się mordują jak w Jugosławii albo na Ukrainie. Dajemy się manipulować. Straszą nas Putinem, żeby sprowadzić do Polski nowe wojska okupantów którzy zrobią z nami to samo co zrobili z Palestyńczykami. Anty Papież Franciszek jest z nimi wszystko jest reżyserowane. Otwórzmy w końcu oczy. www.monitor-polski.pl/syjonistyczni-zydzi-planuja-holocaust-polakom-juz-w-tym-roku/#more-12479  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Adam Banaś (2016-05-09 18:02:07) #14825   ❗❗❗   📧
  Jeszcze raz przypominam, żebyś może spróbował zrobić program o Chazarach, W linku poniżej znajdziesz moje komentarze gdzie poruszam wiele ciekawych tematów o słowianach i żydach. To jest gigantyczny spisek akurat dla twojego radia.

  Pozdrawiam.


  marucha.wordpress.com/2016/05/08/kaczynski-deklaruje-ustalone-polska-nie-przyjmie-uchodzcow/#comment-578893

  Odpowiedz
 • ADAM (2016-05-09 19:42:31) #14827   ❗❗❗   📧
  Klodzie piszesz o polskiej ziemi którą bedą przejmowac gminy żydowskie. Myślisz, że tu chodzi o ziemię uprawną?
  Jesteś w błędzie. Nikt nigdy nie chciał eksploatować z Polski gazu łupkowego, leżymy na węglu a sprwadzają gorszy z Australii czy Rosji. Tutaj chodziło żeby porobić odwierty i sprawdzić co jest pod ziemią przed prywatyzacją lasów i ziemi rolnej żeby wiedzieć jak się dzielić łupami. Jesteście lemngami. Do lemingów już nic nie dotrze zbliżamy się do końca za rok Polska zostanie podzielona. Zachodnie tereny zostaną przyłączone do Niemiec a z tych na wschodzie powstanie Międzymorze po połączeniu z Judeo Ukrainą.Może za 100 lat nasze prawnuki przyjadą wyzwalać ten kraj jak kiedyś błękitne legiony generała Hallera.


  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium