Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 4 marca 2016
Rok 2016 w ocenie profesjonalistów oraz proroków
POBIERZ MP3 (172.00 MB) | Premiera: 2016-03-05 | Czas trwania: 03:08:41 | Odtworzone x 2539 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Sebastian pń (2016-03-07 19:53:09) #14395 | RAPORT
  To już ostatni raz wysychałem audycje "teoria spiskowa". To nie teoria spiskowa, to rozmowa ze słuchaczami na rozmaite tematy, tylko nie na temat. Szkoda! pierwsze audycje teorie spiskowe były naprawdę super.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • cramp (2016-03-08 7:53:30) #14404 | RAPORT
  Tak. W dodatku to nużące i nudne. Lubie audycje publicystyczne, ale nie kiedy jakiś "Mariusz" z polibudy przedstawia swoje wizje świata. Wolę coś konkretniejszego.

  Odpowiedz
 • SkrzydlataŻmija (2016-03-08 13:14:04) #14408 | RAPORT
  Wiele razy słyszałem od znajomych, że jak pęknie opona podczas szybkiej jazdy, to nie ma szans wyjść z takiego paroksyzmu z życiem.
  Aż w końcu, pękła mi opona podczas jazdy z prędkością 180 km/godzinę. Jechałem jeszcze dobre 2 minuty, wyprzedziłem TIR-a, zmieniłem pas ruchu i zjechałem na dogodne pobocze. Samochód z niższej półki, opony też. Opona nie miała dziury, była rozerwana!
  Zmierzam do tego, że jeśli pęknięcie opony w tak dobrym samochodzie jakim jechał prezydent spowodowało wypadnięcie auta z drogi, to nie jest to sytuacja normalna. Normalne by było, że nawet po pęknięciu opony, samochód jechałby spokojnie dalej, nawet z dużą prędkością.
  Myślę, że była to próba zamachu, a prędzej, nastraszenia prezydenta.
  Prawdopodobnie nie znajdziecie nigdzie na świecie, takiej sytuacji, że w samochodzie głowy państwa pękła opona i samochód wypadł z trasy. Podobnie jak katastrofa smoleńska jest jedynym na świecie takim przypadkiem, by głowa państwa, cały sztab wojska i wielu innych oficjeli, spadli i się zabili bo była mgła. W smoleńsku czekali dziennikarze, kamery (np. TVN), nie pokazano żadnego filmu z katastrofy, na pewno taki film istniał.

  Odpowiedz
 • Antares (2016-03-08 15:04:27) #14411 | RAPORT
  Jeśli chodzi o temat per se to wszystkie te „proroctwa” są funta kłaków warte. Moją ulubiona postacią jest Gerald Celente. Facet wypowiada się tak niekonkretnie („something big is about to hapten”) że każdy może sobie pod to podłożyć dowolną treść. Jest to zresztą sposób opanowany przez wróżbitę Macieja, jasnowidza z Człuchowa i tudzież twórców horoskopów w gazetach. Co ciekawe, Celente jakiś rok temu postanowił nieco ukonkretyzować swoje przepowiednie i już wtedy, co zresztą wyrażałem we wpisach, byłem gotów się założyć, że tak się nie stanie - a między innymi były to rozruchy wewnętrzne w USA na niespotykaną skalę, niemal druga wojna secesyjna. Podobnie do roku 2012 i Patricka Geryla mogę napisać tyle: głupich nie sieją, a jednak żniwa były obfite.

  Natomiast co do audycji to od dłuższego czasu to istny „chaos różnych teorii”. Jakieś dwa lata temu słuchałem na żywo, jakiś rok temu stwierdziłem że szkoda mi zarywać nocki, teraz chyba i z tym dam sobie spokój. Audycja wcale mnie nie wzbogaca wewnętrznie, nie inspiruje, nie frapuje czy pobudza do myślenia, aż się przypomina cytat z "Rejsu": "A polski aktor, proszę pana... To jest pustka... Pustka proszę, pana... Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski aktor, proszę pana... Gra, nie?
  Widziałem taką scenę kiedyś... Na przykład, no ja wiem? Na przykład zapala papierosa, nie? Proszę pana, zapala papierosa... I proszę pana patrzy tak: w prawo... Potem patrzy w lewo... Prosto... I nic... Dłużyzna proszę pana... To jest dłu... po prostu dłu... dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna..
  Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, w kinie... Pan rozumie... I tak patrzę sobie... siedzę se w kinie proszę pana... Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... kina, proszę pana... I wychodzę."


  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium