urząd skarbowy lindleyaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Żaby - mutanty


Dodano: 2005-03-09 14:14:04 | Wyświetleń: 13788 | 🕑 Odłóż na później

Zaniepokojenie wśród mieszkańców USA wywołały informacje o setkach zmutowanych żab, zdeformowane osobniki wprawiły w duże zakłopotanie amerykańskich biologów. Niektórym żabom wyrosły dwie, trzy, a nawet cztery dodatkowe kończyny, inne pozbawione są jednej lub kilku kończyn. Odnotowano dużą liczbę albinosów, niektóre żaby mają ogony, znaleziono również płazy z dodatkowym okiem na gardle. Mutanty spotykane są w wielu stanach między innymi w Missouri, Kansas, Kalifornii, Wisconsin, a nawet w kanadyjskiej prowincji Quebeck. Mieszkańcy dopytują się o powody mutacji, jednak naukowcy dotychczas nie udzielili odpowiedzi. Większość z nich jest przekonana, że wyjaśnienie tego zjawiska może potrwać wiele lat.

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • RAZ (2008-03-27 22:54:02) #47   ❗❗❗
  to jest juz dawno wytlumaczone ;p pasozyt ktory wystepuje w tamtym srodowisku pasozytujac na tych palzach mutuje je .... zaaplikowanie sie pasozyta zachodzi juz w ikrze . Pozdro

  Odpowiedz
 • Elder Brain (2009-01-07 15:42:28) #1915   ❗❗❗
  Ja sam kiedyś znalazłem żabę z jedną dodatkową kończyną, ale jest to wina pasożytów atakujących kijanki.

  Odpowiedz
 • Puma16 (2010-11-06 16:53:49) #5776   PW   ❗❗❗
  Bardzo ciekawy artykuł.Myślę że przyczyną deformacji genetycznej tych żab może być środowisko.np.wyrzucanie odpadów radio aktywnych tam gdzie oni się rozmrażają,ale to tylko moja teoria.Na pewno wina zwala się na człowieka który zanieczyszcza środowisko i wtedy są błędy genetyczne tych biednych płazów.

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Ciekawostki
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium