Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Psycholog, która rozmawia z aniołami


Dodano: 2006-12-03 14:40:00 | Wyświetleń: 10651 | 🕑 Odłóż na później
IlustracjaOna jest czarującą blondwłosą amerykańską panią psycholog, u której zmiana zawodu nastąpiła w wyniku dramatycznego wydarzenia z 1996 związanego z kradzieżą samochodu. Doreen Virtue (48 lat) wierzy, że gdy pewnego lipcowego dnia na parkingu w kalifornijskim Anaheim (USA) dwaj napastnicy wycelowali w jej stronę pistolety, jej życie zostało ocalone tylko dlatego, że "słuchała aniołów". Było to tak głębokie wydarzenie, że ta matka dwojga dzieci natychmiast zmieniła pracę i przeszła do szanowanej kliniki psychiatrycznej, rozpoczynając nowe życie jako autorka i wykładowczyni.

Ten życiowy ruch przyniósł jej niewiarygodny sukces. W ciągu dziesięciu lat Doreen wydała 23 książki, osiem talii kart i dwanaście płyt CD, które sprzedały się w ilości siedmiu milionów sztuk na całym świecie. Jej głównym wydawcą jest firma Hay House, które rozprowadza książki w Nowej Zelandii we współpracy z Penguin Books.

W Australii podczas prywatnych spotkań ponad 4000 osób wzięło udział w jej warsztatach "Anielskiej Intuicji", podczas których mogli oni poznać moc aniołów. Doreen występowała również w programie Opry Winfrey, w "Good Morning America" oraz w CNN, wyjaśniając, jak anioły mogą pomóc w każdym aspekcie naszego życia, również finansowym.

A tak Doreen wspomina wydarzenie z samochodem: "Gdy tego lipcowego dnia postawiłam mój samochód na parkingu, zaczepiło mnie dwoje ludzi z pistoletami. Kiedy stałam przestraszona, nagle usłyszałam wewnętrzny głos nakazujący mi krzyknąć z całych sił. Nie widziałam go, jednak natychmiast zorientowałam się, że był to anioł. W ułamku sekundy zawahałam się. Powszechna zasada mówi, aby nie krzyczeć, gdy ktoś kieruje w twoją stronę pistolet, w dodatku wydawało się, że nikt nie mógł mnie usłyszeć, bo ten obszar wydawał się być opuszczony. Posłuchałam jednak głosu i krzyknęłam. Hałas przyciągnął uwagę kobiety, której nie widziałam, siedziała ona w swoim samochodzie po drugiej stronie parkingu. Zatrąbiła, a ludzie znajdujący w pobliskim kościele wybiegli i spłoszyli dwoje bandytów. Wtedy uklękłam na parkingu i dziękowałam Bogu za uratowanie mi życia".

Scoop Independent News, 5 wrzesień 2006
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Egzystencjalna (2008-06-15 10:32:22) #277   ❗❗❗
  Wydaje się to ciekawy temat. Jest więcej informacji o tym?

  Chętnie bym poczytała, ale nigdzie nie ma.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2008-06-15 16:19:37) #282   PW   ❗❗❗
  Informacji jako takich nie ma, jest za to cała masa książek autorstwa pani Doreen Virtue. Poszukaj.

  Odpowiedz
 • inga (2015-09-16 9:45:17) #12723   ❗❗❗
  Wszystkim, którzy interesują się tematyka i istnieniem Aniołów polecam również lekturę "Jak rozmawiać z Aniołami" Autorstwa Bucardi M. Ciekawy poradnik.

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Niezwykłe zdolności
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium