http://www.ewyszkow.pl/ogloszenia/36853Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Polska wizjonerka robi karierę w Japonii


Dodano: 2005-05-13 21:36:18 | Wyświetleń: 12441 | 🕑 Odłóż na później
Polska jasnowidząca Hanna Teodozja Podwójci (59 l.) z Palenicy pod Warszawą od trzech lat robi furorę w japońskiej telewizji. Jest gwiazdą programu „Rower of TV" („TV no chikara", odpowiednik polskiego „997") w TV Asahi Corporation, gdzie na oczach milionów japońskich telewidzów rozwiązuje kryminalne zagadki. Mówią o niej „królowa jasnowidzów z Polski".
Programy z udziałem Polki biją rekordy popularności. Choć na ulicach Tokio stoją billboardy z jej podobizną, to najważniejsze dla niej jest jednak coś zupełnie innego.
- Dzięki mnie rodziny zaginionych, często zamordowanych Japończyków mogły poznać prawdę. Jestem szczęśliwa, że im pomogłam - mówi skromnie Podwójci. Elegancka, sympatyczna Polka szybko zjednuje sobie ludzi.
- Kiedy witałem się z nią po raz pierwszy, odczułem pozytywną energię, która ją otaczała. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie przeżyłem - wspomina Yoichi Kitazawa, reżyser.

Poznać prawdę

W programie Kitazawy rozwiązuje się kryminalne zagadki. Pomagają w tym detektywi, byli śledczy oraz medyczne autorytety - Prawdę ustala się wszelkimi dostępnymi środkami. Jasnowidzenie jest jednym z nich - wyjaśnia reżyser.
Do Japonii Podwójci latała wielokrotnie. Dostaje od producentów jedynie zdjęcie poszukiwanej osoby poznaje jej imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Reszta należy do niej.
W listopadzie 2003 roku zajęła się zaginięciem matki i dziecka. Zasugerowała, że są ofiarami morderstwa, a ich ciała porzucono na skałach, w jarze nad brzegiem oceanu. Na mapie wskazała miejsce ukrycia zwłok. W marcu 2004 roku dzięki tym wskazówkom odkryto kości matki 5-letniego chłopczyka. W styczniu br. Podwójci zobaczyła inną zaginioną kobietę, Yuko Y. Z wizji wynikało, że została uduszona. W gronie morderców Polka ujrzała jej kochanka. Mężczyzna miał nosić okulary, mieć dwójkę dzieci i mieszkać w pobliżu. Autorzy programu podjęli ten trop. Spotkali się z mężczyzną.
- Nie było dowodów - opowiada Junro Kaneko, prezes Kaneko Creative Agency, polski koordynator programu. - Zapytany wszystkiemu zaprzeczył. Policja, która również wszczęła śledztwo, nie miała jednak wątpliwości.
30 marca br. kochanek zabójca został przez śledczych zatrzymany. Nosił okulary, miał dwoje dzieci, a szczegóły morderstwa (do którego się przyznał) odpowiadają ustaleniom Hanny Podwójci.
- Sukces Polki pokazała telewizja w trzygodzinnej specjalnej emisji - dodaje prezes Kaneko.
Shigeo E. zaginął w marcu 2000 roku. Dopiero w Japonii Podwójci dostała jego zdjęcie. Po tym, co zobaczyła w wizji, wskazała na dwóch mężczyzn i kobietę. Zaginiony pokłócił się z nimi w nocy w barze.

Kłótnia w barze

- Z widzenia wynikało, że mężczyzna na zdjęciu nie żyje. Upił się, wdał w awanturę, a następnie został pobity i zamordowany przez dwóch mężczyzn - opowiada Podwójci. To, co mówiła Polka, wydawało się mało prawdopodobne. Awantura wywiązała się w publicznym miejscu.
Gdzie w takim razie świadkowie? Gdzie ciało? Hanna wiedziała jednak swoje. Ekipa telewizyjna odwiedziła rodzinny dom zaginionego, była też w jego zakładzie pracy Po emisji programu do producentów nieoczekiwanie zgłosił się znajomy kobiety która była świadkiem kłótni w barze i pobicia pewnego mężczyzny. Kobieta długo milczała. Bała się. Dopiero wizja Hanny przedstawiona w formie rekonstrukcji wydarzeń sprawiła, że przełamała się i opowiedziała o sprawie.
Junro Kaneko, choć powątpiewa w istnienie zjawisk paranormalnych, to przed sukcesami Hanny Podwójci chyli czoło.
- Nie umiem logicznie wytłumaczyć, że Hanna potrafi tak trafnie opisać ciąg zdarzeń. Jedyną pewną rzeczą jest jednak to, że Hanna „widziała" przebieg przestępstwa, a jego sprawcy zostali zatrzymani.
W zachwytach nie ustaje też Koji Yamashita, producent programu.
- Na początku oglądalność naszego programu nie była imponująca. Z chwilą pojawienia się Hanny - bardzo wzrosła. Ustalił się też jego styl. Audycja stała się rozpoznawalna i doceniana przez telewidzów. Program „TV no chikara" zapraszał do współpracy wielu wizjonerów, ale to właśnie Hanna to nasz numer jeden - mówi.

Tomasz Barański Super Express 13 maja 2005

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu Niezwykłe zdolności
  SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium