teatr dla dzieci Katowice Teatr ŻelaznyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Kymatica


Dodał: Ivellios, 2010-08-26 16:59:58
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
"Kymatica" to kolejny film twórców "Esoteric Agenda" starający się wyjaśnić naturę rzeczywistości - czym jest otaczający nas świat i w jaki sposób jest kształtowany, jak działa proces ewolucji świadomości i dlaczego społeczeństwo oddaje władzę nad sobą w ręce psychopatów i tyranów. Film omawia głębsze kwestie metafizyczne, łącząc umiejętnie antyczną mitologię i historię ze współczesną polityką.
Autorzy filmu stawiają tezę, iż ludzkość jako zbiorowy organizm, na skutek pewnych traumatycznych zdarzeń w zamierzchłej przeszłości, zapadła na rodzaj choroby psychicznej przejawiającej się jako niezdolność do kierowania sobą samym, co w skali makro przejawia się obecnie jako rządy i zorganizowane religie.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Gastronom (2010-08-31 23:12:48) #8725   ❗❗❗
  Genialny film. Nic dodać nic ująć.

  Odpowiedz
 • piotrekblue (2010-10-12 19:36:48) #8739   ❗❗❗
  weźcie zróbcie coś z tym filmami tutaj bo zacholere chodzić nie chcą

  Odpowiedz
 • Ivellios (2010-10-12 22:02:04) #8741   ❗❗❗
  piotrekblue, spróbuj pobrać film na dysk - czasami przeglądarki lubią robić problemy przy odtwarzaniu filmów na stronach.

  Odpowiedz
 • Zoltar (2010-11-21 02:41:14) #8764   ❗❗❗
  Ten film dotyka,wiele drażliwych problemów z jednej strony poszczególnych jednostek,z drugiej całej populacji.Obraz nam uświadmia,jak mało przykładamy wagi do edukacji:psychologów i psychitrów.Zwłszcza nie doceniamy,roli tych drugich.To o czym mówi ten film,świadczy źle o ludziach.Zatracili bowiem pierwotną harmonię,w której zostali stworzeni i w której powinni żyć nadal

  Odpowiedz
 • Ivellios (2011-05-01 15:54:25) #8813   ❗❗❗
  Rafał, przecież możesz sobie ściszyć film - lektor pozostanie tak samo głośny.

  Odpowiedz
 • RAFAŁ (2011-04-30 23:18:27) #8814   ❗❗❗
  ok, ale mozna było zciszyc mówce angielskiego bo zakłuca.

  Odpowiedz
Tagi
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium