Kneble BDSMNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Kuliste obiekty nad Meksykiem


Dodano: 2006-01-13 21:00:45 | Wyświetleń: 6601 | 🕑 Odłóż na później
Relacja Any Luisy Cid z Mexico City

4 stycznia 2006 roku o godzinie 4:45 po południu [czasu miejscowego] zarejestrowałam kuliste obiekty nad Meksykiem, używając camcordera model Sony TRV 340 z 25x zoomem.

Narazie nie mogę znaleźć żadnego wytłumaczenia tego wydarzenia, najdziwniejszy jest moment, gdy jedna z kul cofnęła się, inna zniżyła, a trzecia poruszała się poziomo - wszystko [działo się] na czystym niebie i [rozgrywało się] wokół księżyca.

Kuliste obiekty były jednobarwne, poruszały się w ściśle określonych kierunkach i ze stałą szybkością.

Materiał wideo ukazany został w poniedziałek, 9 stycznia, w programie "Viva la Manana", prowadzonym przez Alfredo Adame z kanału Televisa Channel 4.
Czerwona strzałka pokazuje wznoszący się obiekt, niebieska zaś - zniżającyZniżająca się kula poruszała się szybciejPowiększenieWiększy obiekt w dalszym ciągu unosił się


Opisy załączonych zdjęć

Zdjęcie 1: Jest to pierwsze wykonane przeze mnie zdjęcie - ukazanie się jednej z kul i pionowe poruszenie drugiej.

Zdjęcie 2: Straciłam z oczu obiekt poruszający się poziomo i nie widziałam, dokąd on poleciał.

Zdjęcie 3: Zbliżenie obu trajektorii.

Zdjęcie 4: W końcu w moim polu widzenia pozostała jedynie większa kula i prawdopodobnie zmodyfikowała trajektorię lotu, wykonując ruch pod kątem 90 stopni.


Relacja drugiego świadka, Leonardo Sancheza z Galindo

Jak Ana Luisa Cid, ja również mogłem widzieć podobne kule na niebie w sobotę 7 stycznia 2006 r. w czasie zakupów w centrum handlowym Satelite Plaza, w chwili gdy doszedłem do środkowej części centrum handlowego, stałem się świadkiem ukazania się kulistych przedmiotów. Najpierw podejrzewałem, że są to balony, ponieważ obchodziliśmy wówczas święto Trzech Króli. Zauważyłem jednak, że posiadały one dokładnie zdefiniowaną trajektorię lotu [po naszemu - poruszały się w ściśle określonym kierunku - dop. Ivellios].

Byłem zaskoczony, ponieważ doliczyłem się ponad czternastu obiektów i gdy jeden z nich wyruszył na południe (jako punktu odniesienia użyłem Periferico (obwodnicy)), inny skierował się na wschód i właśnie wtedy zrozumiałem, że to, co zobaczyłem, nie było widokiem pospolitym.

Gdy dokonywałem obserwacji, samolot pasażerski przeciął w przestrzeni tor lotu jednego ze świateł i wówczas zrozumiałem, że kule przelatywały na bardzo dużej wysokości.

Mogę powiedzieć, że mimo dużej wysokości można było się domyśleć, że nie były to tylko kropki na niebie, ale jakaś struktura lub ciało i te kule (tak mi się wydaje) odbijały światło słoneczne.

W końcu z czternastu kul, które widziałem na początku, większość zniknęła z mojego pola widzenia i pozostała tylko jedna, utrzymująca ruch "wstecz-i-naprzód" i pozostała nieruchoma przez około godzinę, po czym zniknęła.

Po tym, co zobaczyłem, byłem bardzo wystraszony.


Źródło: http://www.ufocasebook.com/mexicospheres010406.html
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu Relacje
  SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium