Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> ebooki i książki - ciekawostki
Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem?


Dodano: 2013-08-14 09:07:07 | Wyświetleń: 2868
 

Królestwo serca, czyli jak rozmawiać z Bogiem? to drogowskaz w naszym szukaniu celu podróży, to proste wskazówki, a zarazem odpowiedzi na pytania, gdzie jest RAJ, gdzie KRÓLESTWO NIEBIESKIE, gdzie BÓG. Znajdujemy się na pewnego rodzaju przeskoku do nowego świata, do świata opartego na miłości i zbliża się moment wyborów tego co chcemy doświadczać. A drogi są dwie, pierwsza to droga iluzji, w której uśpieni nie dostrzegamy matriksa nas otaczającego, druga droga jest ścieżką prawdy, którą po przebudzeniu kroczymy i mamy możliwość poznania tego kim jesteśmy.

Gdy wybierzemy tą drugą drogę, drogę miłości i prawdy, możemy odczuwać pewne zagubienie, wszak to dla nas nowy świat. Ale szybko odkrywamy jego piękno widząc niesamowite rzeczy, a przede wszystkim to, że nie jesteśmy sami. Gdy przyjdzie gotowość‡ w nas na zmiany, zobaczymy wokół‚ siebie ludzi i ich pomoc, zobaczymy jedność‡ całego istnienia i połączone serca, przenikające się światłem miłości. Usłyszymy wreszcie nasz dialog, nauczymy się rozmawiać‡ z Bogiem, gdy otworzymy się na nowy świat, który budujemy w swym sercu.

Grzegorz Kaźmierczak w swoich książkach dzieli się z nami swoim doświadczeniem, swoją przebytą drogą. W prosty, przystępny sposób otrzymujemy jego słowa, jak wyciągnięte dłonie, które czekają na nas. Królestwo Serca to słowa o nowym świecie, który możemy budować tworząc swoją wymarzoną Nową Ziemię. Prosto mówiąc, otrzymujemy słowa Boga, skierowane do Boga, którym jest każdy z nas. Książka ta jest przesłaniem miłości do Dzieci Boskich, ugruntowuje ona nas w tym, jak wielki potencjał mocy twórczych jest w każdym człowieku.

Autor pobudza świadomość czytelnika i daje wskazówki jak odkrywa nowe życie i nowego siebie, być my wspólnie zaczęli budowę od wieków już zapowiadane niebieskie królestwo, Królestwo Serca, które jest niczym innym jak tylko odbiciem naszego wnętrza, naszego serca pełnego miłości.„Krok po kroku, od prostego powiedzenia samemu sobie - kocham cię. Kocham siebie całego w doskonałości jaką jestem. Mówiąc tak sobie, mówicie to mi i odchylając się drzwi do jestestwa, do Królestwa Serca, do nowego świata, Nowej Ziemi przez Boga-Człowieka zaludnianej". Na tym polega nasze nowe doświadczanie, doświadczanie radości i miłości, doświadczanie życia, pozostawiając daleko za sobą stare lekcje, których już nie ma w tu i teraz. Bóg żyje, ty jesteś tym życiem, a książka Królestwo Serca jest podpowiedzią co zrobić, aby uwolnić się od strachu i lęku, aby uwolnić się od starego świata. Stajemy przed wyborem, czy chcę być nadal ofiarą zniewolenia, czy też kreatorem swojego życia, które tylko w miłości daje pełną wolność. Jeśli już dokonałeś wyboru, wiesz, żę nie jesteś sam, że razem w jedności budujemy nowy świat, którego wstępny projekt znajdziesz właśnie w tej książce. 

http://grzegorzkazmierczak.autorzy365.pl/ksiazka/189/krolestwo-serca-czyli-jak-rozmawiac-z-bogiem

Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium