Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Kosmici nadają! "Incydent telewizyjny" z 1977 roku


Dodano: 2007-07-01 10:22:13 | Wyświetleń: 42211 | 🕑 Odłóż na później
VrillonW niedzielę 26 listopada 1977 roku o godzinie 5:10 wieczorem w Wielkiej Brytanii tajemniczy głos przedstawiający się jako "Vrillon z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego" nadał na żywo nielegalny przekaz podczas wieczornego serwisu informacyjnego.

Transmisja trwała ponad pięć minut. Zagadkowy elektroniczny głos - któremu towarzyszył dziwny pulsacyjny dźwięk, pogłos i usterki techniczne - zagłuszył normalny przekaz dźwiękowy, by odczytać długie, skierowane do widzów ostrzeżenie przed nadciągającą globalną katastrofą, do której obecnie zmierza ludzkość (nie spowodowało to usterek w obrazie, zaś nielegalna transmisja głosowa zastąpiła ścieżkę audio sygnału TV).

Pod koniec nagrania słyszymy coś, co znawcy nazywają "łajdacką transmisją", czyli fragmenty dialogu z kreskówki, muzykę z "Looney Tunes", odgłos eksplozji, dziwny świergot i inne odgłosy.

Nielegalna audycja była badana przez znawców, którzy nie mogli ustalić źródła sygnału lub tego, kto go nadał. Przyjęto, że audycja byłą żartenm przygotowanym przez kogoś, kto nadał sygnał wystarczająco silny, aby zagłuszyć transmitery sygnału VHF, ale przez ostatnie 30 lat nikt się nie przyznał do takiej transmisji (moje własne śledztwo w sprawie tego incydentu ujawniło nie posiadającą nazwy podejrzaną grupę studentów, nie ma jednak dowodu, który potwierdziłby moje podejrzenia. Innym podejrzanym był człowiek posiadający kontakty w brytyjskim ministerstwie łączności, znany jako "Cosmic Cowboy", otoczony grupą przyjaciół. Obecnie nie potwierdzono ani jednego ani drugiego podejrzenia).

Później potwierdzono, że pięć głównych transmiterów zostało zagłuszonych jednocześnie, przy czym było to raczej spektakularne, gdyż takie zagłuszenie wymagałoby znacznej mocy transmisyjnej i dobrej koordynacji naziemnej.

Zdarzenie wywołało gdzieniegdzie panikę wśród ludzi, którzy wierzyli, że transmisja pochodziłą od obcej cywilizacji.

Ponieważ zdarzenie miało miejsce 30 lat temu, uleciało już ono z pamięci większości ludzi i pozostaje w sferze zainteresowań osów badających historię UFO.
Osoby (lub bytu) odpowiedzialnej za transmisję nigdy już więcej nie usłyszano.

Nota: Przyjęta nazwa "Obcy" odnosząca się do osoby występującej w transmisji wciąż jest dyskutowana. W źródłach opisujących ten incydent przemawiająca osoba jest nazywana różnie, imieniem Vrillon, Gillon, Glon, Bramaha lub Gramaha. Obecnie zarówno w źródłach ustnych jak i pisemnych byt jest określany imieniem Vrillon i ja również wybrałem to imię do określenia tej osoby.

Oto pełne tłumaczenie wypowiedzi nadanej podczas transmisji:

Oto głos Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Przez wiele lat widzieliście nas jako światła na niebie. Przemawiamy do was w pokoju i mądrości, tak jak to zrobiliśmy już z waszymi braćmi i siostrami na całej planecie Ziemi.

Przybywamy, aby was ostrzec przed celem waszego wyścigu i waszego świata, możecie więc przekazać swoim towarzyszom kurs, jaki musicie obrać, aby uniknąć katastrofy, jaka grozi waszemu światu i istnieniom w naszych światach, znajdujących się wokół was. Jest to porządek, jaki możecie podzielić w wielkim przebudzeniu, gdy planeta wchodzi w Nową Erę Wodnika. Nowa Era może być czasem wielkiego pokoju i ewolucji waszej rasy, ale tylko wtedy, gdy wasi władcy przestrzegą was przed złymi siłami, które mogą przyćmić wasz rozsądek.

Pozostańcie i słuchajcie, bo wasza szansa może się więcej nie powtórzyć.

Cała wasza broń zła musi zostać usunięta. Czas na konflikt już minął i rasa, której jesteście częścią, może was wynieść na wyższy poziom rozwoju, jeśli okażecie się tego godni. Macie jednak mało czasu, aby nauczyć się wiecznego życia w pokoju i dobroci.

Małe grupy na całej planecie uczą się tego i istnieją po to, aby wstąpić do światłości wschodzącej Nowej Ery. Możecie te nauki zaakceptować lub odrzucić, ale tylko ci, którzy uczą się wiecznego życia w pokoju, przejdą na wyższy poziom rozwoju duchowego.

Słuchajcie teraz głosu Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Miejcie również na uwadze to, że na waszym świecie działa wielu fałszywych proroków i przewodników. Oni wysysają waszą energię - energię zwaną przez was pieniędzmi, i wykorzystają ją w złych celach i oddadzą wam bezwartościowe odpady.

Wasz wewnętrzny duch ochroni was przed tym. Musicie się nauczyć czułości na głos wewnętrzny, który może wam powiedzieć, jaka jest prawda oraz jakie jest zamieszanie, chaos i nieprawda. Nauczcie się słuchać głosu prawdy, który znajduje się wewnątrz was, a wyprowadzicie swoje jestestwa na ścieżkę rozwoju.

Oto nasza wiadomość dla naszych drogich przyjaciół. Widzieliśmy wasz wzrost przez wiele lat, wy zaś obserwowaliście na niebie nasze światła. Wiecie, że jesteście tutaj i że na Ziemi i wokól niej istnieje więcej istot, niż wydaje się waszym naukowcom.

Jesteśmy głęboko zainteresowani wami i kierunkami waszej ścieżki do światła i zrobimy wszystko, by wam pomóc. Nie lękajcie się, próbujcie tylko poznać swoje jestestwa i żyjcie w harmonii ze ścieżkami waszej planety Ziemi. My, z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, dziękujemy wam za uwagę. Obecnie opuszczamy wasz plan istnienia. Możecie otrzymać z kosmosu błogosławieństwa najwyższej miłości i prawdy.


Opracował Curt Rowlett
Tłumaczenie: Ivellios

Posłuchaj nagrania transmisji (sam dźwięk)

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Draco69 (2008-06-25 20:25:47) #348   ❗❗❗
  Nawet jeżeli to FAKE, to i tak napisały to istoty wyższe od naszych przewodników politycznych, jak i obecnego przewodnika religijnego - papieża. Ja widzę w tym sens i odniesienie do faktów.

  Odpowiedz
 • i am a strip bar (2008-07-03 12:52:26) #422   ❗❗❗
  a niby skąd 'obcy' znaliby angielski? przecież to jest śmieszne.

  Odpowiedz
 • le$ek (2008-07-04 16:47:23) #430   ❗❗❗
  i am a strip bar napisał:
  a niby skąd 'obcy' znaliby angielski? przecież to jest śmieszne.

  Ja bynajmniej sądze i niektórzy nałkowcy (oglądałem w telewizji ich wypowiedzi) że jeśli są istoty poza ziemskie to tak mają udoskonaloną mowę, że każdy rozumie ich na swój sposób. To znaczy że załóżmy one powiedzą w soim języku Cześć to polak usłyszy cześć a anglik Hello. Równierz mogą kierować swoje wypowiedzi zrozumiałe jedynie w jednym języku, w tym przypadku było po angielsku.

  Odpowiedz
 • fUsHiOnGiRlS (2008-07-06 14:01:30) #448   ❗❗❗
  Bardzo jestem ciekawa dlaczego właśnie tam, i po angielsku dali znak, a nie np. po bułgarsku, czy nawet po polsku. Żal

  Odpowiedz
 • Lukasz90 (2008-07-07 08:12:39) #455   ❗❗❗
  szczerze to zaden czlowiek z ziemi nie jest w stanie w tym samym czasie zaklocic dzialania 5 trznsferow no co wy..to byli obcy napewno

  Odpowiedz
 • jagodowa4 (2008-07-13 14:57:43) #510   ❗❗❗
  wydaje się to nieprawdopodobne aby obcy dawali nam wskazówki, ale Lukasz90 ma rację. Jaki człowiek byłby w stanie to zrobić? Być może komuś się udało, zdarzają się różne rzeczy. Może ktoś chciał w ten sposób zaintrygować ludzi i skołonić do przemyślen na temat naszego życia i tego co się dzieje ze swiatem na którym żyjemy i do czego może doprowadzić dalsze takie życie w ślepym postępie i nienawiści.

  Odpowiedz
 • IteratorZX81 (2008-08-13 06:06:48) #603   PW   ❗❗❗
  Zgadzam się z przedmówcą. Co do nagrania, a w szczególności głosu Vrillona, to owszem można by go sfałszować za pomocą specjalnych programów, które jednak... w 77 nie istniały! A w każdym razie nie były dostępne dla jakiejś grupy żartownisiów.

  Odpowiedz
 • insystems (2008-08-20 13:00:14) #655   ❗❗❗
  Nieważne, kto przekazał ci tą wiadomość, dla Ciebie ta osoba powinna pozostać anonimowa. Ważne jest to, co zrobisz z tą informacją! Każdy z was pragnie czynić użytek ze swojej wolnej woli i doświadczać szczęścia.

  Nam zostały te dwie rzeczy pokazane i obecnie mamy do nich dostęp. Wasza wolna wola zależy od wiedzy o mocy, jaką posiadacie. Wasze szczęście zależy od miłości, jaką dajecie i jaką otrzymujecie. Jak wszystkie świadome rasy na tym etapie rozwoju, możecie czuć się odizolowani na swojej planecie. To wrażenie sprawia, że jesteście pewni swojego losu. Jednakże, znajdujecie się na skraju wielkiego przewrotu, z którego zaledwie garstka ludzi zdaje sobie sprawę. Nie do nas należy odpowiedzialność za zmianę waszej przyszłości, jeśli wy sami o tej zmianie nie zdecydujecie. Potraktujcie tą wiadomość jako światowe referendum a swoją odpowiedź jako głos. Kim jesteśmy? Ani wasi naukowcy, ani przedstawiciele religijni nie wypowiadają się jednoznacznie na temat niewyjaśnionych zjawisk nadprzyrodzonych, jakich ludzkość była świadkami od tysięcy lat. Aby poznać prawdę, trzeba jej stawić czoło bez filtrów własnych przekonań, bez względu na to jak godne szacunku mogą być. Coraz większa liczba waszych anonimowych naukowców bada nowe ścieżki wiedzy i coraz bardziej zbliża się do rzeczywistości. Dziś wasza cywilizacja zalana jest oceanem informacji, z których tylko niewielka część, ta mniej niepokojąca, jest rozpowszechniana. To, co w waszej historii wydawało się śmieszne, bądź nieprawdopodobne, często stawało się możliwe a potem stawało się rzeczywistością, szczególnie w ciągu ostatnich 50 lat. Miejcie świadomość, że przyszłość będzie jeszcze bardziej zaskakująca. Odkryjecie rzeczy zarówno najgorsze jak i najlepsze.

  Podobnie jak miliardy innych istot w tej galaktyce, my również jesteśmy świadomi, niektórzy nazywają nas "istotami pozaziemskimi", choć rzeczywistość jest jeszcze bardziej misterna. Nie ma żadnej większej różnicy między nami a wami, poza doświadczeniem kilku stopni ewolucji. Podobnie jak w każdej zorganizowanej strukturze, w naszych wewnętrznych relacjach także istnieje hierarchia. Nasza oparta jest na mądrości kilku ras. Zwracamy się do Was za aprobatą tej hierarchii. Podobnie jak większość z Was, poszukujemy Najwyższej Istoty. Dlatego też nie jesteśmy bogami ani bożkami, ale jesteśmy Wam równi w Kosmicznym Braterstwie. Fizycznie nieco się od Was różnimy, ale większość z nas ma postać humanoidalną. Istniejemy naprawdę, ale większość z Was jeszcze tego nie dostrzega. Nie jesteśmy tylko zjawiskiem, ale świadomością, jak Wy. Nie udaje się Wam dostrzec nas, bo przez większość czasu pozostajemy niewidzialni dla waszych zmysłów oraz aparatury pomiarowej. W chwili obecnej pragniemy zapełnić tę lukę w Waszej historii. Podjęliśmy wspólną decyzję, ale to nie wystarczy. Potrzebujemy też Waszej decyzji. Poprzez tą wiadomość będziecie mogli ją podjąć! Każdy z Was osobiście. Nie mamy na Ziemi przedstawiciela, który mógłby pomóc Wam w podjęciu decyzji. Dlaczego jesteśmy niewidzialni? Na pewnych etapach ewolucji, kosmiczne "ludzkości" odkryły nowe formy nauki wykraczające poza sferę materialną. Dematerializacja i materializacja stanowi ich część. Wasza ludzkość osiągnęła to w kilku laboratoriach w ścisłej współpracy z istotami pozaziemskimi kosztem niebezpiecznych kompromisów, które celowo są ukrywane przed Wami przez niektórych z Waszych przedstawicieli. Poza zjawiskami i obiektami powietrznymi, znanymi waszym naukowcom jako UFO, zbudowane zostały jeszcze wielowymiarowe statki kosmiczne. Wiele osób miało kontakt wzrokowy, słuchowy, dotykowy bądź psychiczny z tymi statkami, z czego niektóre są pod wpływem sił nadprzyrodzonych, które wami "rządzą". To, że tak rzadko je widujecie spowodowane jest niezwykłymi korzyściami, jakie daje stan dematerializacji tych statków. Ponieważ nie widzieliście ich na własne oczy, nie wierzycie, że istnieją. W pełni to rozumiemy. Większość obserwacji dotyczy przypadków indywidualnych, po to by móc wpłynąć na duszę jednocześnie nie zmieniając zorganizowanego systemu. Jest to celowe działanie otaczających was ras, z różnych przyczyn i ma różne rezultaty. Dyskrecja ze strony negatywnych istot wielowymiarowych, które odgrywają rolę w sprawowaniu władzy w cieniu ludzkiej oligarchii, motywowana jest ich wolą, by nikt nie wiedział o ich obecności, oraz władzy jaką posiadają. Nasza dyskrecja wynika z szacunku dla wolnej woli, dzięki której ludzie mogą decydować o swoich sprawach, tak by samodzielnie osiągnąć techniczną i duchową dojrzałość. Wejście ludzkości do rodziny cywilizacji galaktycznych jest bardzo oczekiwane. Możemy pokazać się Wam i pomóc osiągnąć to zjednoczenie. Nie zrobiliśmy tego do tej pory, ponieważ niewielu z Was naprawdę tego chciało, głównie z powodu ignorancji, obojętności, lęku, oraz ponieważ sytuacja tego nie wymagała, ani nie usprawiedliwiała. Wielu z tych, którzy badają naszą obecność liczy światła nocą, ale niczemu to nie służy. Często myślą o nas jak o przedmiotach, gdy tu chodzi o świadome istoty. Kim jesteście? Jesteście spadkobiercami wielu tradycji, które przez wieki wzajemnie się wzbogacały. To samo odnosi się do innych gatunków na Ziemi. Waszym celem jest zjednoczenie sił w poszanowaniu tych korzeni, by ukończyć wspólny projekt. Wydaje się, że wygląd (aspekt zewnętrzny) Waszych kultur prowadzi do podziałów między Wami, ponieważ przedkładacie go nad swą głębszą istotę. Kształt jest teraz ważniejszy niż esencja waszej subtelnej natury. Ta przewaga formy jest bastionem chroniącym przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem. Wzywamy Was byście przezwyciężyli kształt a jednocześnie nadal szanowali go za jego bogactwo i piękno. Zrozumienie świadomości formy sprawia, że kochamy ludzi w całej ich różnorodności. Pokój nie znaczy, że nie ma wojny, składa się na niego stawanie się tym, czym w rzeczywistości jesteście: braterstwem podobnych sobie. Ilość rozwiązań, jakie są dla Was dostępne zmniejsza się. Jedną z nich jest kontakt z inną rasą, która byłaby odbiciem tego, kim jesteście w rzeczywistości. Jaka jest Wasza sytuacja? Poza rzadkimi okazjami, nasze interwencje miały niewielki wpływ na Waszą zdolność do podejmowania zarówno indywidualnych jak i wspólnych decyzji dotyczących Waszej przyszłości. Naszą motywacją była nasza znajomość Waszych głębokich mechanizmów psychologicznych. Doszliśmy do wniosku, że wolność jest budowana każdego dnia, gdy istota staje się świadoma siebie i swojego otoczenia, stopniowo pozbywając się bezwolności i ograniczeń, jakiekolwiek one są. Pomimo wielu odważnych i pełnych zapału ludzi, ten bezwład jest sztucznie utrzymywany dla zysku, jaki ma rozwijająca się scentralizowana władza. Do niedawna ludzkość miała wystarczającą kontrolę nad swoimi decyzjami. Ale stopniowo traci coraz bardziej kontrolę nad własnym losem, ze względu na wzrastające wykorzystanie zaawansowanych technologii, których skutki śmiertelne dla ludzkiego i ziemskiego ekosystemu stają się nieodwracalne. Powoli, ale stale tracicie swą niezwykłą zdolność, by czynić życie czymś pożądanym. Wasza żywotność spadnie w sztuczny sposób, niezależnie od waszej własnej woli. Istnieją technologie, które mają wpływ zarówno na umysł jak i na ciało. Takie plany są już w drodze. Można to zmienić, o ile zachowacie w sobie tę twórczą siłę, nawet jeśli współistnieć będzie ona z ciemnymi intencjami, tych którzy potencjalnie mogą wami rządzić. Z tego powodu pozostajemy niewidzialni. Ta indywidualna moc zniknie, jeśli z wielką mocą nie zareagujecie wspólnie. Nadchodzi czas przełomu, jakkolwiek to rozumiecie. Ale czy macie czekać do ostatniej chwili by znaleźć Rozwiązanie? Czy musicie spodziewać się lub doświadczać bólu? W Waszej historii pełno jest przykładów spotkań ludów, które musiały odkryć siebie nawzajem w warunkach często konfliktowych. Podboje niemal zawsze dokonywane były ze szkodą dla innych. Ziemia stała się teraz wioską, gdzie wszyscy znają się nawzajem, ale konflikty wciąż trwają, zagrożenia różnego rodzaju narastają i są coraz silniejsze. Choć istota ludzka jako jednostka ma wiele potencjalnych umiejętności, nie umie z nich korzystać z godnością. To dotyczy zdecydowanej większości z Was, głównie ze względów geopolitycznych. Jest Was kilka miliardów. Wykształcenie waszych dzieci i warunki życia, jak również warunki życia wielu zwierząt i roślin są uzależnione od garstki przedstawicieli politycznych, finansowych, wojskowych i religijnych. Wasze myśli i wierzenia są tak skonstruowane, by mogły służyć interesom mniejszości, byście byli niewolnikami, lecz jednocześnie by dać wam wrażenie, że w pełni kontrolujecie swój los, generalnie tak wygląda rzeczywistość. Ale od pragnienia do faktów jest długa droga, zwłaszcza, kiedy nie zna się reguł gry. Tym razem nie jesteście zdobywcami. Podawanie stronniczych informacji to strategia stosowana od tysiącleci wobec ludzkich istot. Natychmiastowe sztuczne wywoływanie w Was uczuć emocji, bądź wprowadzanie organizmów, które nie są częścią Was poprzez technologię jest jeszcze starszą strategią. Obok wspaniałych możliwości rozwoju istnieje zagrożenie zniszczeniem i klęską. Te niebezpieczeństwa i możliwości istnieją teraz. Widzicie jednak tylko to, co się Wam pokazuje. Wyczerpanie się zasobów naturalnych jest zaprogramowane, tymczasem nie został opracowany żaden długoterminowy wspólny projekt. Mechanizmy wyczerpania ekosystemu przekroczyły nieodwracalny limit. Brak zasobów naturalnych oraz ich niesprawiedliwy podział ś a ich cena będzie rosła z dnia na dzień ś spowoduje bratobójcze walki na wielką skalę, również w sercu waszych miast i wsi. Rośnie nienawiść, ale miłość także. Dzięki temu wierzycie w to, że możecie znaleźć rozwiązanie. Ale masa krytyczna jest niewystarczająca a sabotaż jest bardzo sprytnie przeprowadzany. Ludzkie zachowanie, uformowane w przeszłości nawyki i uwarunkowania powodują takie obezwładnienie, że ta perspektywa prowadzi Was w ślepy zaułek. Powierzacie te problemy przedstawicielom, których oddanie wspólnemu, dobrze pojętemu interesowi, ustępuje interesom korporacji. Oni zawsze debatują nad formą, ale rzadko nad treścią. W momencie działania, opóźnienia skumulują się do tego stopnia, że będziecie mogli nie tyle wybierać, co poddać się. Właśnie dlatego, bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości, Wasze dzisiejsze decyzje będą miały bezpośredni i znaczący wpływ na to czy jutro przetrwacie. Co mogłoby radykalnie odmienić ten bezwład typowy dla Cywilizacji? Skąd ma przyjść zbiorowa świadomość, która zjednoczy wszystkich i zatrzyma ten bieg przed siebie na oślep? Plemiona, populacje, narody zawsze stykały się ze sobą i wzajemnie na siebie oddziaływały. W obliczu zagrożeń dla całej ludzkiej rodziny, być może nadszedł czas na bliższą współpracę. Lada moment nadejdzie wielka fala. Aspekty jej pojawienia się będą zarówno bardzo pozytywne jak i bardzo negatywne. Kim jest "trzecia strona"? Są dwa sposoby by nawiązać kosmiczny kontakt z inną cywilizacją: albo przez przedstawicieli, albo bezpośrednio z poszczególnymi osobami, bez wyróżniania jakiejś konkretnej grupy. Pierwszy sposób wiąże się z konfliktem interesów, drugi sposób przynosi świadomość. Pierwszy sposób został wybrany przez grupę ras, które chcą utrzymywać ludzkość w niewolnictwie, dzięki czemu mogą kontrolować zasoby ziemskie, genotyp oraz energię ludzkich emocji. Drugi sposób został wybrany przez grupę ras zjednoczonych w duchu służby. Z naszej strony, wybraliśmy bezinteresowną służbę i kilka lat temu zwróciliśmy się do przedstawicieli władzy, którzy odrzucili naszą wyciągniętą do zgody rękę pod pretekstem, że nie jest to zgodne z interesem ich strategicznej wizji. Właśnie dlatego poszczególne osoby muszą dziś wybrać same bez wtrącania się ze strony przedstawicieli władzy. Proponujemy Wam teraz to, co zaproponowaliśmy wtedy tym, którzy, jak wierzyliśmy, mogli przyczynić się do Waszego szczęścia! Większość z Was ignoruje fakt, że istoty pozaziemskie brały udział w sprawowaniu scentralizowanej władzy, będąc dla was niewykrywalnymi do tego stopnia, że nawet nie podejrzewacie ich istnienia. Niemalże przejęli nad Wami kontrolę w niezauważalny sposób. Nie muszą nawet ujawnić się na planie fizycznym, co właśnie w najbliższej przyszłości mogłoby sprawić, że będą niezwykle skuteczni i będą siać postrach. Jednakże, miejcie świadomość, że duża liczba Waszych przedstawicieli walczy z tym niebezpieczeństwem! Miejsce świadomość, że nie wszystkie porwania przez UFO są przeciwko wam. Trudno jest rozpoznać prawdę! Jak w takich warunkach możecie korzystać z wolnej woli, gdy jesteście tak bardzo manipulowani? Od czego tak naprawdę jesteście wolni? Pokój i zjednoczenie Waszych narodów byłyby pierwszym krokiem ku harmonii z cywilizacjami innymi, niż wasza. I właśnie dlatego ci, którzy manipulują Wami z ukrycia chcą uniknąć za wszelką cenę, dzieląc rządzą! Rządzą również tymi, którzy rządzą Wami. Ich moc pochodzi z tego, że mogą zasiać w Was nieufność i lęk. To bardzo szkodzi Waszej kosmicznej naturze. Ta wiadomość nie miałaby sensu gdyby nie to, że działalność istot Wami manipulujących sięgnęła szczytu i gdyby nie to, że ich zwodnicze i mordercze plany mogą się stać rzeczywistością za kilka lat. Terminy ich realizacji zbliżają się ku końcowi i ludzkość doświadczy niespotykanych cierpień w ciągu kolejnych dziesięciu cykli. Aby obronić się przed tą agresją, która nie ma twarzy, musicie przynajmniej mieć wystarczająco dużo informacji o tym, co prowadzi do rozwiązania tego problemu. Tak samo jak wśród ludzi, także, wśród tych, którzy chcą Was zdominować istnieje opozycja. Tu nie wystarczy wygląd, by odróżnić wrogów od przyjaciół. W Waszym obecnym stanie psychiki, niezwykle trudno będzie Wam ich odróżnić. Oprócz intuicji, gdy przyjdzie czas, będzie Wam potrzebne szkolenie. Mając świadomość jak cenna jest wolna wola, przedstawiamy Wam alternatywę. Co możemy zaoferować? Możemy Wam zaoferować bardziej holistyczną wizję wszechświata i życia, konstruktywne współdziałanie, doświadczenie sprawiedliwych i braterskich kontaktów, wiedzę techniczną prowadzącą do wyzwolenia, zlikwidowanie cierpienia, panowanie nad własną mocą, dostęp do nowych form energii oraz lepsze pojmowanie świadomości. Nie możemy pomóc Wam w przezwyciężeniu indywidualnych i zbiorowych lęków, i nie narzucimy praw, których byście sami nie wybrali. Co będziemy z tego mieli? Jeśli zdecydujecie, że taki kontakt ma nastąpić, z radością zapewnimy istnienie braterskiej równowagi w tym rejonie wszechświata, owocną współpracę dyplomatyczną, i wielką radość wynikającą ze świadomości, że zjednoczyliście się, by dokonać tego, co leży w zakresie Waszych możliwości. We wszechświecie Radość jest niezwykle cenna, bowiem jej energia jest boska. Jakie pytanie Wam zadajemy? "CZY CHCECIE BYŚMY SIĘ UJAWNILI?". Jak odpowiedzieć na to pytanie? Prawdę duszy można odczytać poprzez telepatię. Wystarczy, że jasno zadacie sobie to pytanie i udzielicie odpowiedzi, tak jak chcecie indywidualnie bądź w grupie. Nieważne czy jesteście pośrodku miasta czy pustyni, to nie ma wpływu na Waszą odpowiedź. TAK albo NIE, NATYCHMIAST PO ZADANIU SOBIE PYTANIA! Po prostu zróbcie to jakbyście mówili do siebie, ale myślcie o wiadomości. To uniwersalne pytanie i tych kilka słów w odpowiednim kontekście wiele znaczy. Nie pozwólcie by ogarnęła Was niepewność. Właśnie dlatego powinniście przemyśleć to z pełną świadomością. Aby połączyć jak najlepiej pytanie z odpowiedzią radzimy by odpowiedzieć po ponownym przeczytaniu tej wiadomości. Nie spieszcie się z odpowiedzią. Oddychajcie głęboko i pozwólcie, by przeniknęła Was moc waszej wolnej woli. Bądźcie dumni z tego, kim jesteście! Problemy, jakie macie, mogły Was osłabić. Zapomnijcie o nich na kilka minut po to byście byli sobą. Poczujcie jak siła w Was rośnie. Macie władzę nad sobą! Jedna myśl, jedna odpowiedź może drastycznie zmienić Waszą najbliższą przyszłość, w taki czy inny sposób. Wasza indywidualna decyzja, by zapytać siebie, czy mamy ujawnić się na planie materialnym, jest cenna i ważna dla nas. Możecie wybrać sposób, jaki najbardziej ci odpowiada. Rytuały są bezużyteczne. Szczera prośba z serca i wolnej woli zawsze dotrze do tych z nas, do których jest wysyłana. W swoich prywatnych wyborach określicie swoją przyszłość. Jaki będzie efekt? Decyzję te powinno podjąć jak najwięcej z Was, nawet jeśli będzie się zdawało, że to tylko mniejszość. Zalecane jest jej rozpowszechnienie w każdy możliwy sposób, w tylu językach w ilu to możliwe, wśród osób was otaczających, bez względu na to, czy wydają się być otwarci czy nie na nową wizję przyszłości. Zróbcie to w humorystyczny lub ironiczny sposób, jeśli to ma Wam pomóc. Możecie nawet otwarcie się naigrywać, jeśli dzięki temu będziecie się lepiej czuć, ale nie bądźcie obojętni, bo przynajmniej w taki sposób możecie uczynić użytek ze swojej wolnej woli. Zapomnijcie o fałszywych prorokach i przekazach na nasz temat, jakie otrzymaliście. Ta prośba jest jedną z najgłębszych, jakie mogą być. Samodzielne podjęcie decyzji jest Waszym prawem, jak również Waszą odpowiedzialnością! Pasywność prowadzi jedynie do braku wolności. Podobnie, brak decyzji nigdy nie jest skuteczny. Jeśli chcecie działać w zgodzie ze swoimi przekonaniami, co jest dla nas zrozumiałe, możecie powiedzieć NIE. Jeśli nie wiecie, jaką podjąć decyzję nie mówcie TAK z czystej ciekawości. To nie przedstawienie, to codzienne prawdziwe życie. MY ŻYJEMY! W waszej historii pełno jest przykładów, kiedy niewielkie grupy pełnych determinacji kobiet i mężczyzn potrafiły zmienić bieg wydarzeń. Tak samo jak mała grupa może przejąć władzę na Ziemi i mieć wpływ na losy większości, tak i mała grupa może radykalnie odmienić Wasz los, jako odpowiedź na niemoc w obliczu tak wielkiej bezwolności i przeszkód! Możecie ułatwić narodziny ludzkości do Braterstwa. Jeden z waszych filozofów powiedział: "Dajcie mi punkt podparcia a poruszę Ziemię". Rozpowszechnienie tej wiadomości będzie punktem podparcia, staniemy się dźwignią na całe świetlne lata, w rezultacie naszego pojawienia się będziecie mogli ... poruszyć Ziemię. Jakie będą konsekwencje decyzji na tak? Dla nas natychmiastową konsekwencją zbiorowej decyzji na tak będzie materializacja naszych statków na Waszym niebie i na Ziemi. Dla Was bezpośrednim efektem będzie gwałtowne porzucenie wielu dogmatów i przekonań. Prosty kontakt wzrokowy spowodowałby wielkie reperkusje dla Waszej przyszłości. Duża część nauki zostałaby zmodyfikowana na zawsze. Organizacja Waszych społeczeństw na zawsze zmieniłaby się zdecydowanie na lepsze, we wszystkich dziedzinach. Moc byłaby domeną jednostek, ponieważ zobaczylibyście, że istniejemy. A dokładniej, zmieniłaby się Wasza skala wartości! Dla nas najważniejsze byłoby to, że ludzkość stałaby się jedną rodziną wobec tego "nieznanego", które reprezentujemy! Niebezpieczeństwo oddaliłoby się od Was, ponieważ bezpośrednio zmusilibyście tych nieproszonych gości, tych, którzy nazywamy "trzecią stroną" by się ujawnili i zniknęli. Wszyscy nosilibyście to samo imię i mieli te same korzenie: Ludzkość! Później możliwa byłaby pokojowa i pełna szacunku wymiana, jeśli tak byście zdecydowali. Teraz, ten, kto jest głodny nie może się uśmiechać, ten, kto się boi, nie może nas powitać. Smutno nam, gdy widzimy mężczyzn, kobiety i dzieci doświadczających głębokiego cierpienia ciała i duszy, podczas gdy noszą w sobie takie światło. To światło może być Waszą przyszłością. Nasze stosunki mogą być postępowe. Przebiegałoby to w etapach kilku lub kilkudziesięcioletnich: pojawienie się naszych statków, fizyczne pojawienie się wśród ludzi, współpraca w zakresie rozwoju technicznego i duchowego, odkrywanie części galaktyki. Za każdym razem mielibyście nowy wybór. Moglibyście sami zdecydować czy przekroczenie kolejnego progu jest konieczne dla waszego zewnętrznego i wewnętrznego dobrobytu. Żadna decyzja nie byłaby podjęta jednostronnie. Odeszlibyśmy, gdybyście wspólnie podjęli taką decyzję. Zależnie od szybkości rozpowszechniania wiadomości minie kilka tygodni bądź miesięcy zanim się ujawnimy, jeśli taka będzie decyzja większości z tych, którzy skorzystają z możliwości wyboru i jeśli wiadomość zostanie wystarczająco rozpropagowana. Główna różnica między Waszymi modlitwami do istot duchowych a Waszą obecną decyzją jest bardzo prosta: my mamy możliwości techniczne do materializacji! Dlaczego jest to taki historyczny dylemat? Wiemy, że "obcy" uważani są za wrogów tak długo jak są symbolem "nieznanego". Na początkowym etapie emocje, jakie wywoła nasze pojawienie się, wzmocnią związki między Wami na skalę światową. Skąd będziecie wiedzieć, czy nasze przybycie będzie konsekwencją Waszego zbiorowego wyboru? Bo inaczej bylibyśmy tu już dawno, na Waszym poziomie życia! Jeśli nas jeszcze nie ma to, dlatego, że nie podjęliście takiej decyzji w wyraźny sposób. Niektórzy z Was mogą myśleć, że chcemy byście uwierzyli, że sami wybraliście, choć nie byłoby to prawdą, po to byśmy mogli usprawiedliwić nasze przybycie. Jaki interes mielibyśmy w tym, by otwarcie oferować Wam coś, do czego nie macie jeszcze dostępu, dla dobra większości z was? Jak możecie mieć pewność, że nie jest to jedynie kolejna subtelna manipulacja "trzeciej strony", by Was jeszcze bardziej zniewolić? Bo walka jest skuteczniejsza, jeśli wiemy, z czym walczymy. Czy terroryzm, który Was toczy nie jest najlepszym przykładem? Cokolwiek się dzieje, Wy jesteście jedynymi sędziami w swoich własnych sercach i duszach! Każdy wasz wybór będzie dobry i zostanie uszanowany! Pod nieobecność przedstawicieli ludzkości, którzy potencjalnie mogliby wprowadzić Was w błąd, ignorujcie wszystko, co nas dotyczy jak również to, co pochodzi od tych, którzy wami manipulują bez waszej zgody. W sytuacji, w której się znajdujecie, zasada bezpieczeństwa mówiąca, że lepiej nie próbować nas odnaleźć już nie obowiązuje. Już jesteście w puszce Pandory, którą "trzecia strona" stworzyła wokół Was. Jakakolwiek będzie Wasza decyzja, musicie się z niej wydostać. W obliczu takiego dylematu - jedna nieznana przeciw drugiej, musicie kierować się intuicją. Czy chcecie nas zobaczyć na własne oczy, czy tylko wierzyć w to, co mówią Wasi filozofowie? Oto jest prawdziwe pytanie! Po tysiącleciach ten dzień, taki wybór wcześniej czy później musiał nadjeść, wybór między dwoma niewiadomymi. Po co rozpowszechniać tę wiadomość? Przetłumaczcie i rozpowszechnijcie tę wiadomość. Takie działanie będzie miało nieodwracalny i historyczny wpływ na waszą przyszłość w skali tysiącleci, w przeciwnym przypadku opóźni to możliwość wyboru o kilka lat, co najmniej o jedno pokolenie, jeśli to pokolenie dożyje. Rezygnacja z wyboru oznacza poddanie się woli innych. Nie poinformowanie innych oznacza ryzyko, że wynik będzie niezgodny z oczekiwaniami. Obojętność oznacza dobrowolną rezygnację z wolnej woli. To dotyczy Waszej przyszłości. Tu chodzi o Wasz rozwój. Możliwe, że nie przyjmiecie tego zaproszenia, oraz, że z powodu braku informacji przejdzie ono bez echa. Tak czy inaczej, we wszechświecie żadne pragnienie nie jest ignorowane. Wyobraźcie sobie, że pojawilibyśmy się jutro. Tysiące statków. Wyjątkowy szok kulturowy we współczesnej historii ludzkości. Wtedy będzie za późno, by żałować decyzji, bo niczego nie da się już wtedy odwrócić. Nalegamy, byście nie spieszyli się z decyzją, ale przemyśleli to! I zdecydowali! Wpływowe media nieszczególnie będą zainteresowane rozpowszechnianiem tej wiadomości. Dlatego właśnie Twoim zadaniem, jako anonimowej, ale wyjątkowej, myślącej i kochającej istoty, jest przekazanie jej dalej. Sami budujecie własny los. "CZY CHCECIE BYŚMY SIĘ UJAWNILI?"

  Odpowiedz
 • insystems (2008-08-20 13:07:36) #664   ❗❗❗
  wyższa inteligencja od nas !!! nikt nie wpadł na to że wyższa inteligencja bez problemu może korzystać z internetu a czy mało tam jest kursów językowych ?.To o czym mówił le$ek odnosi się do czegoś innego to coś jak telepatia nie używają mowy fizycznie czyli nie wydobywają dżwięku tylko wysyłają nam do mózgu bezpośrednio czyli używają języka który my doskonale znamy tylko nie korzystamy z niego
  Pozdrawiam wszystkich czytających i użytkowników tego forum

  Odpowiedz
 • Grzesiu (2008-08-23 11:58:33) #683   ❗❗❗
  straszne... za pierwszym razem po 5 sekundach gadania obcego gwałtownie to wyłączyłem... nic nie rozumiałem, nawet nie słyszałem w tym żadnego znanego mi języka... nawet możliwe że to wszystko prawda!

  Odpowiedz
 • kolo (2008-08-23 14:15:52) #684   ❗❗❗
  To tak, dla mnie nie zrozumiałych jest parę rzeczy. Po pierwsze jeśli są tak inteligentii to dlaczego taką wiadomość dostali Anglicy, a nie cały świat lub chociaż największe w tamtym czasie mocarstwa jak ZSRR i USA, przecierz to one wiodły prym w wyścigu zbrojeń. I to one stwarzały największe zagrożenie dla naszego świata. I chciałbym dać nową teorię odnośnie tego nagrania. Jak wiemy to nagranie miało miejsce w 70 latach. Jak wiemy wtedy trwała zimna wojna. Jak napisali moi poprzednicy: " szczerze to zaden czlowiek z ziemi nie jest w stanie w tym samym czasie zaklocic dzialania 5 trznsferow", człowiek jeden może nie jest wstanie, ale takie mocarstwo jak ZSRR JEST. Jak wiemy wtedy trwał wyścig zbrojeń i w tamtym czasie wynaleziono dużo niezwykłych urządzeń. Myślę, że Rosjanom udało się wynaleźć takie urządzenie i wypróbowali je na Anglikach. Ponieważ w tym czasie w Angli nie były za dobre nastroje to chcieli zobaczyć jak ludzie się zachowają. Potem prawfdopodobnie chcieli użyć tej "broni" prszeciwko USA.

  Odpowiedz
 • Waggelink (2008-08-24 13:16:31) #696   ❗❗❗
  Zwracam sie z goraca prosba do Administratora Paranormalium o niezwloczne umieszczenie tekstu przeslanego przez insystems na stonie glownej oraz otwarcie nowego Forum w zwiazku ze sprawa celem kontaktu i koordynacji dzialan ludzi rozumiejacych powage sytuacji.W mojej ocenie prawda o przyszlsci ,ktora NAM szykuja jest tak straszna , ze podane w odezwie fakty w delikatny sposob opisuja realizowany scenariusz.Pisalem o pewnych sprawach w kilku komentarzach dosyc oglednie ,nie chcac byc posadzony o opowiadanie bredni a mimo to nie dano mi wiary.Tekst w mojej ocenie jest prawdziwy i niezwykle wazny .Gotow jestem poswiecic swoj czas i energie dla tej Sprawy i zachecam wszystkich ,ktorym przyszlosc naszego wspolnego domu lezy na sercu do dzialania .Zrozumcie w koncu ,ze jesli sami sie nie zorganizujemy to nikt z rzadzacych Nam nie pomoze,poniewaz wszystko dzieje sie za zgoda- kupiona falszywa obietnica przetrwania i panowania w przyszlej oczyszczonej z niepotrzenego "motlochu" Ziemi.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2008-08-25 02:57:49) #702   PW   ❗❗❗
  Waggelink, skontaktuj sie ze mna droga emailowa (email podany jest w dziale "Kontakt", mozesz tez na gg napisac). Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Waggelink (2008-08-25 12:30:53) #704   ❗❗❗
  Hallo Ivellios! Jestem przy komputerze . Czy mozesz teraz sie ze mna kontaktowac ?

  Odpowiedz
 • Waggelink (2008-08-25 12:44:41) #707   ❗❗❗
  Hallo Ivellios! Jestem przy komputerze . Czy mozesz teraz sie ze mna kontaktowac ? Wolal bym kontakt przez Skype ,Jesli nie dzisiaj to mozemy porozmawiac jutro o 21.00. Wybierz waggelink , tak bedzie lepiej. Oczywiscie nie chcialbym widziec tego tekstu w komentarzach.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2008-08-25 12:50:30) #708   PW   ❗❗❗
  Waggelink, napisz do mnie na emaila, nie mam obecnie dostepu do GG (siedze w hotelowej kafejce, wszystkie komunikatory tu poblokowali :/ )

  Odpowiedz
 • -------- (2008-08-27 07:28:17) #726   ❗❗❗
  Niech ktoś mi powie skoro według teori niektórych ludzi każdy słyszy ich
  mowę w swoim języku do dlaczego ja gdy odsłuchiwałem to nagranie słyszałem je po angielsku

  Odpowiedz
 • BlackAngel (2008-09-26 02:50:23) #987   ❗❗❗
  Ziemią co dowodzi że istnieją inne formy życia w galaktyce...
  Ja tam zapisałam w zeszycie jedną dziwną rzecz, którą widziałam w te wakacje, generalnie to było tak, spał tego dnia u mnie przyjaciel no i ja zażyczylam sobie pójść na spacer o 01:00 w nocy, no poszliśmy, usiedliśmy na piaskownicy koło bloku ...
  I się wpatrywaliśmy w niebo, gdyż nagle ni stąd ni z owąd pojawiło się coś dziwnego, to było bardzo jasne i wyglądało jak dysk i krążyło w koło przed jakieś 5 min a potem poleciało prosto i zniknęło, to było dziwne, myślę, że to było ufo, bo inaczej nie umiem tego opisać, pozdrawiam :*

  Dopisek od administratora: Dzioucha, ty się najpierw naucz pisać, a dopiero potem wysyłaj komentarze :P

  Odpowiedz
 • Justa (2008-09-30 09:37:27) #1016   ❗❗❗
  Pierwszy raz słyszę o tej "transmisji" z 1977 roku. Jedna wielka mistyfikacja, dziwny portal, dziwna historia. Dostałam link od nieznajomego. Nie macie czym ludziom zawracać głowy. Jak nie łańcuszki to UFO. Strach się bać.. HA, ha

  Odpowiedz
 • M.Jacek (2008-10-02 10:38:28) #1023   ❗❗❗
  To prawda. Oni są i czekają kiedy nauczymy się przenosić częstotliwości światła i miłości !? I pomagają nam w tym !

  Odpowiedz
 • giboniasty (2008-10-10 10:00:22) #1070   ❗❗❗
  raczej obcy to nie byli ale przesłanie w tej wypowiedzi jest jak najbardziej słuszne

  Odpowiedz
 • Somebody (2008-11-22 21:45:01) #1433   ❗❗❗
  mi to przypomina troche text z nostradamusa a ten głos to jakby przeróbka przemówienia jakiegoś ;D ale nie twierdze ze ich nie ma tylko czemu sie nie pokażą w europie albo chociazby w polscxe

  Odpowiedz
 • Kouta (2008-11-23 17:47:44) #1440   ❗❗❗
  No ludzie .. słuchajcież no :
  fUsHiOnGiRlS (2008-07-06 14:01:30)
  Bardzo jestem ciekawa dlaczego właśnie tam, i po angielsku dali znak, a nie np. po bułgarsku, czy nawet po polsku. Żal

  Po 1 idiotko teraz najczęściej się mówi po angielsku no to wiesz ;/ a po za tym to myślisz ze jakiś człowiek by miał na tyle "energi"
  zeby cos takiego zrobic ;/ a po za tym to brzmi z sensem ;/ tak jak powiedzial draco ;] a ja to pieprze ide na astroauta i se z nimi pogadam =D. Dobra wiem to nie jest temat do żartów ale ja w to wierze ;/.
  Chociaż trzeba wziąść pod uwage też to ze nie 1 człowiek był na księżycu itp. i ich nie spotkał. A wątpie żeby tak rozwinieta rasa musiała sie ukrywać rpzed czlowiekiem :P Chyba ze sie boi ze my ją zaatakujemy i bedzie musiała się bronić.

  Odpowiedz
 • vbig (2008-12-14 09:34:39) #1557   ❗❗❗
  ludzie, myślcie! Jakby to napisał człowiek, już dawno by się ujawnił! Wiecie jaką sławę by posiadł? Kiedy posłuchałem nagrania to troche mnie zdziwiło... Po co? Po co kosmici nas ostrzegają? więc:
  1)Było napisane ze się nami interesują.
  2)Cała ta sytułacja była by sprzeczna z teorią spiskową rządów USA. Czyżby rząd nie chciał odłożyć broni? Czy dla tego Vrillon nadał/a wiadomość?

  Aha... poza tym nie było w tekście NIC o kręgch... akurat kręgami sie nie interesuje więc nie wiem kiedy powstał pierwszy, ale to chyba o niczym nie świadczy...

  Odpowiedz
 • FoudraX (2008-12-10 22:08:00) #1566   ❗❗❗
  cos w tym jest w wypowiedzi tej.. obcej istoty widze odniesienie do reinkarnacji wiecznewgo pokoju. niesamowite

  Odpowiedz
 • anonim (2009-01-12 19:22:33) #1958   ❗❗❗
  ja mysle ze ten glos zostal nadawany z bardzo dalekiej odleglosci spójrzcie na jakosc i zaklucenia dzwieku. Nie wiem czy to s kosmici i poki co nie chce wiedziec...

  Odpowiedz
 • Damian (2009-03-28 19:39:51) #2702   ❗❗❗
  Hmm mojim zdaniem był to jakis zart przecierz mogla zrobic to osoba wlamujac sie na odbior tej stacji za pomoca fal radiowych i poprostu nawijac o czyms

  Odpowiedz
 • LIO (2009-04-07 08:57:43) #2762   ❗❗❗
  Moim zdaniem to oszustwo gdyz skad obcy mowca ma znac mape naszego nieba i jego nazy oraz ery

  Odpowiedz
 • komak (2009-05-09 13:52:02) #2945   ❗❗❗
  a mi się wydaje że to był żart poco zakłucać sygnał skoro można zmienić orginalny ???? wystarczy zmienićścieżke audio w orginale i przerobiona wersja pujdzie do wszystkich

  Odpowiedz
 • Ogasalara (2009-06-08 17:22:46) #3139   ❗❗❗
  -.- Niektorzy sa naprawde glupi...
  W jezyku angielskim jest ta transmisja bo przeciez z tego txtu wynika ze oni obserwowali nasza cywilizacje, dzieki czemu bez problemu mogli sie nauczyc owego jezyka angielskiego(ktorego uzywa najsilniejsze panstwo swiata)... sam jednak watpie czy to byla prawdziwa audycja

  Odpowiedz
 • mati27 (2009-07-29 21:50:39) #3427   ❗❗❗
  Gdy przeprowadzano przesłuchanie w Area 51 kosmity po wypadku w Roswell mówiono tam (w filmie, w którym były zamieszczone kawałki tego przesłuchania), że kosmici władają wszystkimi językami również angielskim, ale szybko się męczą i z ludźmi porozumiewają się telepatyczne, duchowo przez myśli.

  Odpowiedz
 • alex (2009-09-17 12:50:20) #3844   ❗❗❗
  Hmmm.......... nazwa "Vrillion", dziwnie kojarzy mi się z niemieckimi projektami rzekomych latających talerzy, nazywano je Vrill

  Odpowiedz
 • ktos (2009-10-29 17:35:44) #3993   ❗❗❗
  bzdura, nie da sie zaklocic sygnalu vhf tak zeby zmienic tylko fonie, fonia jest nadawana na "nosnej" a poza tym to kw mocy wiec sygnal musial byc wpuszczony w studiu:))))

  Odpowiedz
 • ... (2010-01-01 11:53:31) #4374   ❗❗❗
  i am a strip bar...wiesz...le$ek pisze po polsku a nie zna tego jezyka "nałkowcy"....

  Odpowiedz
 • IteratorZX81 (2010-02-11 01:05:40) #4554   PW   ❗❗❗
  Ujawnienie nastąpi już niedługo. Trzeba czekać aż przylecą i mieć nadzieję. Oni mają dziwniejszą formę, niż wam się wydaje. Trzymajcie się! Przybędą już niedługo. Nie obawiajcie się ich, gdyż nie mają złych zamiarów.

  Pod koniec tego roku możecie się spodziewać kolejnych, podobnych transmisji do tej z '77 roku z Anglii. Istnienie obcych cywilizacji zostanie wam ujawnione.

  Może z początku będziecie się ich obawiać, jednak szybko przekonacie się, że nie są wrogo do ludzi nastawieni. Czy przyjmiecie ich do ziemskiej społeczności? Jeśli nie - odlecą. Jednakże byłoby to bardzo nierozważne posunięcie. Pomagali już ludziom w przeszłości, pomagają i teraz choć z ukrycia wobec czego nie są w stanie wiele zrobić. Z pewnością przyjmą nasz gatunek do wielkiej społeczności międzyplanetarnej, odpowiednika naszej UE, czy ONZ. Wszechświat jest przyjaznym miejscem, nie obawiajcie się. To o czym myślicie że jest przeciw ludziom, naszemu gatunkowi jest w rzeczywistości obliczone na pomoc dla nas wszystkich.

  Niedługo będą mogli się ujawnić. Wokół naszej planety już krążą ich zamaskowane satelity oraz statki i bazy. Gdy przyjdzie czas Ujawnienia wszyscy zostaną powiadomieni o ich istnieniu. Jeśli się nie zgodzicie na ich obecność, odejdą. Jednak jeśli zgodzicie się na współpracę z nimi przekażą nam wiedzę i technologię o jakiej się nikomu nie śniło. Przetłumaczcie tę wiadomość na wszystkie możliwe języki i umieszczajcie na zagranicznych stronach, gdyż czas Ujawnienia jest już bliski. Ludzie muszą być gotowi...

  źródło: jakieś forum polonijne, nie pamiętam adresu

  Odpowiedz
 • ar23s (2010-07-04 15:46:46) #5210   ❗❗❗
  po pierwsze padłem gdy przeczytałem komentarz autora o nicku insystems ;)
  za długie to przesłanie do ludzi... a wracjąc do artykułu, to na pewno mówił kosmita z rasy szaraków (wielkie kocie oczy itp.) no bo kto by zakłócił transmisję w telewizji... no bez jaj!!!
  no dobra - z tym szarakiem przesadziłem, ale wierzę że to było pozaziemskie przesłanie do ludzi ;) i czemu gadał do USA a nie do całego świata (w dodatku po angielsku)

  - po przesłuchaniu nagrania śmiałem się z tego wszystkiego, ale ogólnie rzecz biorąc, wierzę że nie jestesmy sami w kosmosie

  na koniec dodam że zgadzam się z le$ek:
  (...)że jeśli są istoty poza ziemskie to tak mają udoskonaloną mowę, że każdy rozumie ich na swój sposób. To znaczy że załóżmy one powiedzą w soim języku Cześć to polak usłyszy cześć a anglik Hello. Równierz mogą kierować swoje wypowiedzi zrozumiałe jedynie w jednym języku, w tym przypadku było po angielsku.

  Odpowiedz
 • Reque (2010-07-08 07:12:54) #5230   ❗❗❗
  Ale ludzie ! Nie widzicie w tym wszystkim logiki ?!
  To wszystko się zgadza. Przekaz z 1977 roku. Cytuję "Przybywamy, aby was ostrzec przed celem waszego wyścigu i waszego świata, możecie więc przekazać swoim towarzyszom kurs, jaki musicie obrać, aby uniknąć katastrofy, jaka grozi waszemu światu i istnieniom w naszych światach, znajdujących się wokół was. Jest to porządek, jaki możecie podzielić w wielkim przebudzeniu, gdy planeta wchodzi w Nową Erę Wodnika. Nowa Era może być czasem wielkiego pokoju i ewolucji waszej rasy, ale tylko wtedy, gdy wasi władcy przestrzegą was przed złymi siłami, które mogą przyćmić wasz rozsądek." Przecież, to wszystko ma sens. Dostaliśmy ostrzeżenie w miarę wcześnie, by zapobiec katastrofie. Ale jak widać, nadal go nie wykorzystaliśmy. Mam na myśli rok 2012. "A kiedy ryba ustąpi miejsca wodnikowi, odbędzie się wielkie oczyszczenie " . To ma sens....

  Odpowiedz
 • Kuźdapyr (2010-08-05 02:43:20) #5392   ❗❗❗
  Fascynująca ta wiadomość ale przeczytajcie to co napisał insystems! Te długie! Łatwiej zrozumieć rzeczywistość. A właśnie, pytanie do insystems, SKĄD TY WYTRZASNĄŁEŚ TEN TEKST??!! o co chodzi z tą anonimową osobą co przekazała tekst? Odpowiedzcie, pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • Kuźdapyr (2010-08-28 01:14:07) #5514   ❗❗❗
  A i mam jeszcze takie jedno może troche dziwne pytanie: W tym długim przesłaniu było ''CZY CHCECIE BYŚMY SIĘ UJAWNILI???'' i żeby każdy odpowiedział sobie tak lub nie. To czy gdy bym wyszedł gdzieś na pole czy pustą polanę i prosił w myślach Obcych żeby ujawnili się chociaż mi to mogliby przylecieć? Odp, pozdro.

  Odpowiedz
 • kazak (2010-10-19 19:39:28) #5716   ❗❗❗
  koleś obcy potrafili mld lat temu zrobić tunel kwantowy więc angielski to dla nich tak jak u nas zapamietać ile to 2 razy 2

  Odpowiedz
 • Kuźdapyr (2010-10-23 22:46:28) #5733   ❗❗❗
  No tak, ale ciekawi mnie czy mogliby przybyć na prośbę pojedynczej osoby. A jeszcze dzisiaj w wiadomościach było o UFO nad Belgią, że widywane jest coraz częściej. Zresztą w tej długiej wiadomości było, że Obcy będą nas odwiedzać coraz częściej.

  Odpowiedz
 • Dedri (2010-11-18 22:41:15) #5808   ❗❗❗
  Co do nagrania to nie mógł być to żąden człowiek. W tych latach nie było tak mocnych urządzeń żeby tak intensywnie zakłócić transmisję.
  Ten kto pomyśli trochę logicznie i poskleja te wszystkie artukuły n.t. Marsa, UFO, kosmosu (biorąc pod uwagę też teorie) wychodzi jedna wielka fabuła istnienia życia nie tylko ludzkiego.
  Zrozumcie to, że miłość jest najważniejsza.
  Skoro nawet kosmici nas do tego przekonują, to świadczy o tym że jesteśmy bliscy dna.
  Oni chcą nam pomóc, a my ich się boimy (a skoro się czegoś boimy chcemy to zniszczyć).
  Wg. mnie jest wiele "drzwi" do świata idealnego. Ale my stworzyliśmy sobie samym przeszkody na drodze do tych "drzwi", a tymi przeszkodami jest nic innego niż nienawiść jednego do drugiego, którą sami nadal rozwijamy.
  Wyobraźnia i sny też mają z tym wiele wspólnego. Śniły Ci się kiedyś sny, które były, że tak powiem, w "odcinkach", w których jesteś sobą jako dusza, ale nie jako ciało i dzieje się to w otoczeniu, które TYLKO odbierasz jako otoczenie, w którym codziennie toczysz życie, lecz dostrzegasz w tym szczegóły, które różnicują oby dwa otoczenia, ale nie możesz rozpoznać jakie one są? (Jeśli tak, to mamy dużo wspólnego. ;p) Wg. mnie to też ma ze wszystkim dużo wspólnego.
  Każdy ma swoje poglądy. Moje w tym temacie są tak mocno rozwinięte, że trudno by było to nawet rozpisać w książce.
  Szukam też takiej drugiej osoby, która ma bardzo też podobne poglądy jak ja i się z nim/nią podzielić. Jeśli się ktoś taki znajdzie proszę o kontakt na GG: 10249433 (choć nie powinienem podawać tu żadnych danych kontaktowych, dlatego też prosze Administratora o nie usuwanie tego komentarza).
  Co do wieku to się przyznam ile mam lat, nie będę tego ukrywał, a więc mam 13 lat.
  Wiem o tym, że mogą się pojawić komentarze co do mojego wieku.
  Ale powiem tyle, że mnie one nie obchodzą, tylko to, czy to w końcu dotrze do kogoś.
  Możecie mnie nazywać "***iarzem", "dzieciakiem" itd.

  Liczę na szacunek, jaki ja mam do was pisząc to.

  Odpowiedz
 • Kuźdapyr (2010-11-26 23:59:30) #5824   ❗❗❗
  W pełni się z tobą zgadzam i wcale nie uważam, że jesteś ''***iarzem'' - wręcz przeciwnie. Na początku pomyślałem nawet, że to ktoś dorosły pisał. Masz rację. Ludzkość rzeczywiście sięga dna, a Kosmici próbują nas jakoś ''wyprowadzić na prostą'', niesamowita jest ich cierpliwość. A tak na marginesie to dzisiaj 33 rocznica tego przemówienia, trzeba opić :)

  Odpowiedz
 • megg (2011-03-31 12:36:24) #6390   ❗❗❗   📧
  Bardzo ciekawe, tylko jest jeden szkopuł :P to nie byli kosmici, przecież kosmita nie mówiłby z akcentem brytyjskim? A w połowie nagrania da sie to cholernie wyczuć! Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich tych co na prawdę wierzyli w UFOKI lub w to nagranie :P

  Odpowiedz
 • watsup (2011-05-14 01:07:52) #6554   ❗❗❗
  Poznałem kiedyś chłopaka, który doznał oświecenia po wypadku i zaczął widzieć znacznie więcej niż normalnie my widzimy. Odnosiło się to zarówno do tego, że widział wnętrzności naszego ciała jak i również po dłuższej z nim rozmowie na kolejnym już spotkaniu otworzył się nieco przede mną i opowiedział mi bardzo ciekawą rzecz a mianowicie o statkach obcej cywilizacji niewidocznej gołym okiem które on widzi! Stacjonujące na orbicie i nie tylko!
  Teraz jak to sobie przypomniałem to chyba postaram się go odnaleźć i spróbować pogadać z nim bardziej dojrzale niż wtedy...
  Pozdrawiam wszystkich pozytywnie myślących :)

  Odpowiedz
 • Lukninja (2011-06-20 16:48:59) #6649   ❗❗❗
  nie wiem czy to prawda czy nie ale wiem tyle że ten tekst jest cholernie dobrze napisany i w dodatku z sensem co przemawia za tym że napisała to mądra osoba (może kosmici).

  Odpowiedz
 • stiopa (2012-03-14 20:41:20) #7301   ❗❗❗
  zdolność obcej rasy do posługiwania się ludzkim językiem (obojętnie jakiego narodu) jest raczej dyskusyjna. Jak wiemy, atrykulacja jest oparta na budowie anatomicznej krtani, podniebienia, komory nosowej, języka, szczęki oraz koordynacji tych organów. Mało tego: używanie danego języka od dziecka (np. angielskiego) powoduje nieco inny rozwój niektórych organów (np. układ szczęki, zakres ruchliwości miękkiej części podniebienia, itp.) z powodu konieczności artykulacji specyficznych głosek niewystępujących w innych językach. Dlatego wątpię, czy przedstawiciel całkiem obcej rasy, którego ojczysta mowa nie posiada wspólnego pnia z mową ludzką był w stanie wypowiedzieć choć jedno zdanie w dowolnym ludzkim języku. Czym innym byłby przekaz telepatyczny opierający się na zdalnym pobudzaniu mózgu odbiorcy do generowania pożądanych myśli.

  Odpowiedz
 • Pedro (2014-07-31 11:54:13) #8056   PW   ❗❗❗
  Mnie ciekawi jeden fakt. Jezeli bylby to fake to nie wiem, czy ci, ktorzy za tym stoja zwrocili uwage na jeden maly szczegol. Ponoc, gdy kosmici porozumiewaja sie z ludzmi nie uzywaja do tego celu ust, lecz telepatii. Ciekawe, jak wygladalo to nanagraniu. Uwierzylbym gdyby przezkaz byl telepatyczny i wszyscy ludzie obecni tam wtedy mowili potem to samo, co uslyszeli w swoich glowach. Wtedy nie moglby to byc fake.

  Odpowiedz
 • mecko (2016-11-08 11:30:57) #34594   ❗❗❗
  błyskotliwe zbawne - sarkazm
  dopasowanie przekazu ot co

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu UFO - nieznane obiekty latające
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium