Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Kolejny eksperyment Philadelphia?


Dodano: 2005-07-22 16:54:00 | Wyświetleń: 16132 | 🕑 Odłóż na później
W roku 1943 wojsko amerykańskie pracowało nad projektem o kryptonimie Montauk Project. Miały one na celu ukrycie okrętu wojennego przed radarem. Eksperyment przeprowadzili na statku USS Eldrige, znajdującym się w Filadelfii. Prace rozpoczęto 12 sierpnia. Wszystko ruszyło i statek zniknął z radaru, ale nie tylko z niego. Zniknął całkowicie nie wysyłając żadnych sygnałów radiowych. Pojawił się dopiero po 4 godzinach. Był w okropnym stanie. Na pierwszy rzut oka było widać, że konstrukcja jest ciężko uszkodzona. Większość marynarzy nie żyła, przeżyli tylko ci, co byli pod pokładem. Ale i u nich było widać zaburzenia psychiczne. Jeden z marynarzy, który przeżył podroż opowiadał o pojawieniu się statku w 1983 roku. Po drugiej wojnie światowej zaniechano prac nad projektem. Niejaki dr.John von Neumann, kierownik techniczny projektu zaczął badać załogę USS Eldrige. W Narodowych Laboratoriach "Brookhaven" w Nowym Jorku rozpoczęto projekt Phoenix. Dr. John von Neomann był niewiątpliwie geniuszem matematycznym. Jego celem było odczytanie ludzkich myśli. Na podstawie badań prowadzonych w III Rzeszy odkrył, że myśli są falami radiowymi. Projekt Filadelfijski i Projekt Phoenix dostarczyły jeszcze dokładniejszych informacji na temat umysłu. Raport był przedstawiony kongresowi USA, który postanowił jednak zakończyć badania. Jednak mimo postanowień rządu, nieznana organizacja o dużym zapleczu finansowym utworzyła ośrodek badawczy w Camp Hemp, na lotnisku USAF wyposażonym w antenę o częstotliwości 400 MHz. Kontynuowano tam badanie nad kontrola umysłu czlowieka. Po wielu latach badań odkryto, że człowiek może otworzyć wrota do innego wymiaru. W 1983 otworzona "portal" łączący teraźniejszość z rokiem 1943.Moze wydaje się to nierealne ale potwierdza to teorie Alberta Einsteina o istnieniu innych wymiarów. Co stało się z załogą USS Eldrige? Dokąd trafili i co się z nimi działo? Dlaczego ich osobowości zostały zniszczone? Czy wszystko jest prawda? Tego chyba nie dowiemy się nigdy.

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • borowik (2008-10-11 14:29:12) #1094   ❗❗❗
  No ja taki właśnie film w tvp widzialem o polaczeniu z eksperymentu w czasie terazniejszym z tym z lat 40. podejrzewam ze autor to tez oglądal

  Odpowiedz
 • Adee (2008-12-28 23:51:17) #1777   ❗❗❗
  No tak, jest oczywiście taki film... "Na faktach autentycznych" ... niby

  Odpowiedz
 • Owiec (2009-08-07 20:29:15) #3630   ❗❗❗
  Heh, gdyby komukolwiek na Ziemi udało się stworzyć takie wrota, jestem pewien, że nie dowiedziałbym się tego z Paranormalium, tylko z Wiadomości ;)

  PS. Nie oglądałem filmu, tylko słyszałem o nim :)

  Odpowiedz
 • Aranelka (2011-01-03 21:55:16) #6004   ❗❗❗
  Adee - zagryzę! "Na faktach autentycznych". Toż to jak "masło maślane"!

  A na poważnie. To tak jak książka S. Kinga o przenoszeniu się w czasie. Kiedy osoby nie były uśpione, podczas przechodzenia przez portal starzały się i umierały. Jeden z dzieciaków, nie dał się uśpić i gdy wyszedł z portalu, zdołał powiedzieć tylko "nawet nie wiecie jak długo tam byłem...co widziałem".
  Być może ten eksperyment mniej więcej na tym samym błędzie mógł się opierać. Gdyby ich uśpili, może nic by im się nie stało?

  Odpowiedz
 • cbgshe (2011-01-17 01:10:58) #6073   ❗❗❗
  Zastanawia mnie fakt kontroli umysłu. Czytałem na ten temat dwa opracowania: jedno to krytyczna rozprawa... znaczy się potężny paszkwil na MUFON, druga to niewielka książeczka niejakiego dra Zielińskiego z lat 80-tych.
  Tą książeczkę bym sobie jeszcze raz przeczytał. Pisze autor bowiem o użyciu fal gigahercowych celem kontroli umysłu, gdzie to opisuje sprzęt podobny nieco do mikrofalowego "widzenia przez ściany" zestrojony na paśmie gigahercowym. Okazuje się, że nie jest potrzebny żaden szczególnie mocny nadajnik, a wszystko przy odpowiednio (regularnie) rozłożonych odbiornikach da się zrobić na mocy miliwatów...
  Nadajnik o mocy miliwatów na pasmo gigahercowe mamy wszyscy i to się nazywa "telefon komórkowy". Infrastruktura jest gotowa. A jeżeli chodzi o model ultradźwiękowy to współczesne pożywienie zawiera takie ilości jodu, że mózgi nasze zapewne jarzą się niczym sodówki (tu odwołuję się do ksiązeczki).

  Ja to proponuję używać komórki zgodnie z maksymą przypisywana znanemu numerykowi, prof. Dymitrowi S.: "Wy mienia srat na twarze... niet! Ja wam srat - da!"

  Odpowiedz
 • V (2011-11-19 00:34:28) #7051   ❗❗❗
  Polecam ksiazke D.Meistera "Ghos Hunter Swiatlo ktore zabija". Ksiazka odwoluje sie miedzy innymi do eksperymentu philadelphia - goraco Polecam

  Odpowiedz
 • Jędrek (2015-09-05 11:55:19) #12666   ❗❗❗   📧
  Może być w tym więcej prawdy niż myślimy, czytałem gdzieś że jako ludzie jesteśmy istotami wielowymiarowymi a teleportacja i dziwne zniknięcia też są ciekawe. Niektóre dostępne na youtube

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Strefa mroku
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium