bielizna sklep internetowyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Johorski Trójkąt Bermudzki


Dodano: 2006-02-22 22:11:07 | Wyświetleń: 15950 | 🕑 Odłóż na później
MalezjaRybacy z Kuala Mersing mają więcej niż ktokolwiek na świecie niewiarygodnych historii, mają one miejsce w wodach tajemniczego Pulau Sri Buat i przekazywane są szeptem. Są to historie duchów morskich, nagłych sztormów, kolegów, którzy nigdy nie powrócili, oraz niezamieszkanej wyspy, na której nikt nie chce nawet postawić stopy. Ten szesnastokilometrowy odcinek żeglarski między Pulau Sri Buat, Kuala Mersing i Kuala Endau nazwany został "Johorskim Trójkątem Bermudzkim". Pulau Sri Buat nie ma żadnego źródła słodkowodnego, jest tu jednak dobrze zadbany sad mangowców, palm kokosowych posadzonych w symetrycznych rzędach, a także tajemnicze cmentarzysko. Pulau Sri Buat ma długą historię niebezpieczeństw i tajemniczych śmierci. Być może najbardziej kłopotliwy przypadek miał miejsce w czerwcu 1995 roku, kiedy to w tajemniczych okolicznościach na morzu zaginęły cztery osoby.

Ciał urzędnika Mohda Salleha Buanga (48 lat), jego syna Mohda Najiba (19 lat), jego brata biznesmena Mohda Buanga (45 lat) i kuzyna Abdula Wahida Othmana (48 lat) nigdy nie odnaleziono. Wyruszyli oni na połów ryb w pobliżu wyspy i nigdy nie powrócili. Ich łódź wykonana z włókna szklanego została znaleziona parę dni później w Nenasi w Pahang (Malezja) w niezniszczonym stanie, na pokładzie znajdował się także nienaruszony sprzęt rybacki oraz wędki i sieci.

Opracował: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Pumas (2009-07-30 08:10:13) #3545   ❗❗❗
  Moim zdaniem wszystko tam jest możliwe gdyż jest wiele opowieści historii które mówią o tym samym "statku bez ludzi a wszystko jest nienaruszone" w grę wchodzi wiele czynników typu ale ludzie byli debilami i wypadli albo porwali ich kosmici albo porzucili statek i zostali na wyspie jest dużo wyjaśnień racjonalnych i nieracjonalnych

  Odpowiedz
 • Owiec (2009-08-07 19:57:35) #3628   ❗❗❗
  Poszli popływać/nurkować i chlup! Utopieni/zjedzeni/wciągnięci przez ryby czy inne tego typu zwierzaki ;/

  Odpowiedz
 • artur_k (2010-04-29 11:19:47) #4865   ❗❗❗
  Wszyscy czterej? Bez żadnych śladów walki/czegokolwiek co by wskazywało na to, że wybuchła panika? (naturalnie jedzenie kuzyna lub brata przez rekina lub jego topienie się wcale nie musi powodować paniki heh). Sprawa w każdym razie podejrzana.

  Odpowiedz
 • wolfie (2011-03-12 18:13:05) #6316   ❗❗❗
  Każda koncepcja możliwa brak zrozumiałych poszlak. Jeśli to prawda, to chyba pozostał "jasnowidz".

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Strefa mroku
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium