Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Nie, wcale nie zniknęliśmy z YouTube
(dodano: 2019-01-25 01:37:55)
Wróć na stronę główną

Stali bywalcy naszego kanału na YouTube zauważyli zapewne pewną małą zmianę. Z przyczyn od nas niezależnych, zmuszeni byliśmy przenieść retransmisję naszego radia na osobny kanał. Powód? Na głównym kanale wyłączono nam zarabianie, argumentując to tym, że algorytm dopatrzył się "naruszenia praw autorskich". Stąd też zmuszeni byliśmy przenieść transmisję na osobny kanał oraz usunąć muzykę z niektórych odcinków audycji "Bibliotekarium".

Przy tej okazji, pragniemy sprostować kilka rzeczy. Ponieważ niektórzy już zaczęli snuć teorie jakoby Radio Paranormalium zostało "wyrzucone" z YouTube (co jest oczywiście bzdurą), oznajmiamy, co następuje:

- nasz dotychczasowy kanał cały czas istnieje i będzie istniał nadal. Tak jak dotychczas, będą na nim w dalszym ciągu zamieszczane zmontowane już i obrobione zapisy wybranych naszych audycji

- osobny kanał założyliśmy TYLKO I WYŁĄCZNIE do prowadzenia na nim transmisji (zresztą nazwa kanału, przynajmniej teoretycznie, powinna mówić wszystko - "Radio Paranormalium retransmisja")

Słuchaczom o co bardziej wybujałej wyobraźni - szczególnie tym radośnie wypisującym na czatach niestworzone bzdury na temat Radia Paranormalium i jego bytności w sieci - przypominamy: Radio Paranormalium NIE ZOSTAŁO "wyrzucone" z YouTube. Nasz kanał NIE "zniknął". Bardzo prosimy nie wprowadzać pozostałych słuchaczy w błąd.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium