Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 9715 do artykulu:
Egzorcyzmy Anneliese Michel
(wróć do artykułu)
 • Iza (2014-09-15 16:48:53) | RAPORT
  Kto da gwarancję, że kościół i środowisko religijne Michael nie było kościołem diabła?
  Więc diabeł czynił misteria wśród swoich wiernych ku swojej uciesze i dla swoich celów na przyszłość, aby pozyskiwać wiernych dla siebie. Czyli do kościoła katolickiego. No a diabeł nienawidzi gatunku ludzkiego, no bo tak już ma. Jesteśmy lepsi w funkcjonowaniu umysłu niż jego diabelski gatunek. To go wnerwia. Nie potrafi być może budować tak doskonałych ludzi z poziomu cyfrowego programowania i kompilowania wyniku projektowego do zapisu DNA. To może być sedno sprawy.
  Pomyślcie rzetelnie, że Watykan ze swoim kościołem już dawno został odrzucony przez Boga z powodu czynów ojców świętych i sposobu nauczania prawdy. (Rozminięcie z naukami Jezusa) Prześledźcie historię. Odróbcie lekcję podstawową. Watykan nawet stworzył i wdrożyl Islam. To robota biskupa Augustyna.
  No i za parę lat Michel, ofiara ludzka, będzie kolejną świętą osobą, wykreowana przez diabelski Watykan.

  Jest jedno pewne, co wynika z współczesności w jakiej żyjemy. Jesteśmy pod nadzorem cywilizacji bardziej rozwiniętej, która się skrywa przed ogółem ludzi i maskuje. Ma swoje przedstawicielstwo na Ziemi. Kto sobie o tym nie zdaje sprawy, proponuję odsłuchanie na youtube Phil Schneider, jak odbywał prelekcje w 1995r. Człowiek pracujący dla tajnych projektów. Elity ludzkie (militarne) współpracują z obcą cywilizacją razem w podziemiach Ziemi. Miejsce zarządzania bezpośredniego nad ludźmi, znajduje się na obecny czas w podziemnych bazach w Stanach. Tych baz jest ponad 100. Wszystkie mają między sobą szybką ponaddźwiękową komunikację podziemnymi tunelami. Watykan musi być tego świadomy, bo on też jest uwikłany w światowy rząd. W końcu rządzi nieprzerwanie od czasów potęgi rzymskiej.

  Mam własne przypuszczenia, że cały proces kierowania ludźmi na Ziemi odbywa się od zarania przez tego typu istoty, posiadające technicznie wyższą cywilizację, co stale rezydują na Ziemi, aby nas ludzi explorować. Cele mogą być różne. Mogą to być zasoby materialne Ziemi, jak i również możemy być obiektem badań jako istoty ciekawe dla nich. Historyjka z Chrystusem i jego naukami jak najbardziej pod ich nadzorem, mogła być wykreowana przez nich i na ich potrzeby.
  Nauka Jezusa bardzo się rozmija z naukami izraelskiego boga psychopaty, który wnerwiał się o byle co i nie stosował sprawiedliwości, ale odpowiedzialność zbiorową i strach. To jest bardzo dziwne, że zaistniała nowa jezusowa opcja na życie i pochodziła od jego ojca. Izraelskiego boga.
  Ale mam też domniemanie, że agenda Jezusa, może być inną agendą pro ludzką i mieć problemy technologiczne z wprowadzeniem panowania na Ziemi i nad ludźmi dla ich pożytku. Więc niby ta zwłoka i ciągle pastwienie się diabła. Oby tak było.
  Czy diabeł ma powiązanie z obcą cywilizacją? Może ją reprezentuje? To są podstawowe sprawy do wyjaśnienia na dzisiejszy czas.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium