Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 7748 do artykulu:
Odtworzono jądrowe DNA z czaszki gwiezdnego dziecka
(wróć do artykułu)
 • Gravinty (2012-12-19 13:54:34) | RAPORT
  Chciałem dodać ciekawą informację która robi z ludzi Bogów, Elohim, Stwórców, czy jakkolwiek ich zwał. Na początku 2010 r. zostało stworzone życie. Naukowcy stworzyli syntetycznie łańcuch DNA prostego organizmu. Podmienili łańcuchy DNA w pojedynczej komórce i spowodowali podział komórki. Powstało życie. Było o tym głośno. Oczywiści to były lata badań. Okazało się, że najtrudniej było spowodować podział komórek, czyli zapoczątkowanie życia. Łatwiej im poszło z trochę bardziej złożonym łańcuchem niż z prostszą bakterią. Nie jestem biologiem, ani biochemikiem i mogłem coś przekłamać, ale ogólnie chodzi o to, że stworzyli sztucznie DNA i doprowadzili do podziału komórki, czyli początek życia. To daje ogromne możliwości bioinżynierii. Nie tylko nowe organizmy, ale organizmy zaprojektowane do konkretnej pracy, np. produkcja paliwa, nowych materiałów, broni itp.
  Jeżeli polecimy na inne planety, mając opanowaną już lepiej tą technologię to kto wie, czy nie staniemy się Bogami nowych Światów.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium