Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 766 do artykulu:
Pytania bez odpowiedzi
(wróć do artykułu)
 • Paula (2008-08-30 05:59:24) | RAPORT
  -.-' Ludzie.. Bez przesady. Wszędzie doszukujecie się jakiś przekrętów i spisków. To jest chore.. Nie wiem, może jestem głupia i naiwna, ale wątpię, żeby prezydent kraju narażał życie obywateli i wyrzucał w błoto tyle kasy dla ROPY! Mógł inaczej dojść do jej źródła, nie zabijając tylu ludzi. I jeszcze jedno. Musiałoby stać za tym wielu ludzi, myślicie, że żaden by się nie wygadał? Przecież gdyby podał dobre dowody, to na pewno by ich wszystkich udupili. Jestem pewna, że o wiele mądrzejsi i wykształceni ludzie brali pod uwagę takie możliwości, a jakoś Bush i inni urzędnicy amerykańscy, bez których nie miałby możliwości zaplanować tego zamachu na WŁASNY kraj nie siedzą za kratkami. Poza tym skąd macie pewność, że rozmowy telefoniczne z porwanych samolotów nie zostały wzięte pod uwagę w miesięcznym bilingu? Skąd wzięliście tą informację? Bo moim o takich rzeczach nie mówi się byle komu. Moim zdaniem to jest wyssane z palca. Ludzie szukają sensacji, nie mają co robić, to wymyślają bzdury, za które, mają nadzieję zarobić kilka groszy.

  • Thrasher (2018-03-17 19:34:55) | RAPORT
   Po pierwsze: prawda nie leży "na wierzchu" tylko zawsze ukryta jest głęboko, za stertą kłamstw i pół- prawd. Prawda jest taka że taki prezydent w USA jest tylko marionetką i śluzy do oficjalnych wystąpień. Myślę że pojęcie "szara eminencja" (znane od średniowiecza) coś ci mówi?
   Atak na WTC był zaplanowany przez rząd USA lub coś ważniejszego. Widziano agentów FBI noc przed zamachem (lub jakiś czas przed, nie pamiętam). Co oni tam robili? Otóż, podkładali silne ladunki wybuchowe. Efekt wszyscy widzieliśmy. Jest on taki sam jak przy kontrolowanym wyburzaniu. Poza WTC jak przyznali sami architekci, było tak budowane aby przetrwać udefzenie samolotu.
   Atak na WTC był pretekstem do wkroczenia do Iraku. Podobnie działał zresztą Hitler przy pożarze Reichstagu, gdzie odpowiedzialnych za niego uznał komunistów.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium