Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 7139 do artykulu:
Życie medium
(wróć do artykułu)
 • pitufo (2012-01-04 07:00:43) | RAPORT
  witam zdecydowałem się opisać na forum moje niecodzienne doświadczenie, które zdecydowanie pasuje do tematu o duchach. Historia ta, aby została zrozumiana przez czytelników powinna być dosyć szeroko opisana ale postaram się przedstawić to w kilku zdaniach. W zeszłym roku rozpocząłem pracę w handlu z rolnikami w pewnej wsi, tam poznałem dziewczynę z którą rozwinąłem związek, po jakimś czasie zacząłem u niej pomieszkiwać. Dowiedziałem się, że jej ojciec nie żyje bo 10 lat wcześniej popełnił samobójstwo, natomiast w domu mojej dziewczyny to był temat taboo. Z biegiem czasu nasz związek się rozwijał i wszystko było całkiem normalne. Pewnej nocy gdy spałem w pokoju z moją dziewczyną coś cholernie mnie przeraziło. Czułem obecność kogoś kto chciał mnie obudzić i w tym celu klepał mnie po twarzy. Byłem potwornie przerażony i wyskoczyłem z łóżka jak torpeda, natomiast do momentu aż nie wybiegłem z pokoju nadal czułem obecność tej osoby. Zapaliłem światło i ochłonąłem, moja dziewczyna spała jak zabita. Sam do końca nie mogłem uwierzyć w to co mi się przytrafiło i nie wspomniałem jej o tym żeby mnie nie potraktowała jak świra. Po kilku miesiącach przypadkowo poruszyliśmy temat dziwnych sytuacji w życiu.
  Zebrałem się na odwagę i powiedziałem o tym co mi się przytrafiło w jej domu i jej reakcja powaliła mnie z nóg. Powiedziała mi że mniej więcej rok wcześniej przydarzyło się jej dokładnie to samo co mi. Wtedy prawda o ich domu zaczęła wychodzić na jaw i w rozmowie z jej mamą dowiedziałem się o totalnie nielogicznych zjawiskach. Nie chciałem już tam nocować i zauważyłem że domownicy ukrywają coś w co nie chcieli mnie wtajemniczyć.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium