Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6657 do artykulu:
Zwierzęce życie po śmierci
(wróć do artykułu)
 • intel1993 (2011-06-21 15:02:38) | PW | RAPORT | E-mail
  Sprawa jest taka my zostaliśmy naznaczenie jako ci którzy mają opiekować się ziemią zwierzętami także jesteśmy ale,poszliśmy w naukę i wiedza zrobiła to co dziś osiągnęliśmy dzięki temu teraz o tym piszemy najgorsza rzecz związana z śmiercią to fakt iż tracimy świadomość na która pracujemy całe życie jeżeli jest bóg to albo istnieje i nas obserwuje albo po prostu go nie ma ale,łatwiej jest nam wtedy funkcjonować wiedzac że ktoś jest nad nami.
  W sumie sam się zastanawiam jak bóg wygląda wiemy że zesłał syna na nasze podobieństwo a sam się nam nie ukazał skoro jest bóg to ma też on jakaś rodzine. Ale my i tak nigdy się nie dowiemy tego a życie z człowieka do przeistoczenia się w np.kota będzie takie ze urodzisz sie nie wiedzac ze byles kims innym wczesniej. Zwierzeta nie maja religi sa stworzone by nam służyć więc nie wiem czy ida do nieba czy tez nie.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium