Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6500 do artykulu:
Saga o Planecie X - kilka naukowych faktów w pigułce
(wróć do artykułu)
 • OMG (2011-04-28 23:26:06) | RAPORT
  Kolego kto cie do słowa tu dopuścił niewiesz co piszesz i poważnie ludzią mieszasz w głowie. Jestem amatorem i mogę ci powiedzieć szczeże ubaw miałem po pachy zabieraj sie za rzeczy które potrafisz ogarnać swoim zapewne świetnym umysłem. A teraz tak na rozgrzewkę absurdy które żeś wypisał.
  1. Planety i ich księżyce my nieuważamy ich za planety niewiesz jak to przyjmowali wtedy kosmici niedożeczne byłoby to że mieliby idealne poglądy jak my. Skoro twierdzisz że takiej wiedzy niedostali i nieposiadali teleskopów to skąd w azji znaleziono kompletną budowę układu słonecznego wraz z księżycami inna liczba jaka my znamy ale pokaźnie pokrywająca się (jeszcze wszystkich niedostrzegliśmy a są bo coraz więcej znajdujemy).
  Egipcjanie wiedza na temat oriona i znowu ich księżyce... Nawet gdyby orion byłby widoczny gołym okiem księżycy by tam niepoliczyli. Niewiemy jak interpretowali księżyc i ziemię nawet gdybyś miał rację to układ mógłby być kopią tego co im pokazano dlatego niemasz ich stylowego słońca. Pozatym układ planetarny pokrywa się z naszym więc co to miałoby by być??? (Atomy?)
  2. Jest dowód i był niepodważalny ogłoszono to nawet w telewizji bodajże w 2003 roku niechce w błąd wprowadzić potem nasza mapka układu słonecznego straciła pluton. Już tłumacze nasa i astromonowie odkryli prawdopodobnie nową planetę za plutonem przez 2 miesiące zastanawiali się czy ją przyłączyć do układu słonecznego na naszych mapach i z nikąd wpadli na pomysł by odjąć nam pluton i zapomnieć o tamtym inaczej mówiąc ukręcili sprawie łeb aby ludzie sie tym nieinterere bo no właśnie może leci akurat inną trasa jak inne w strone słońca. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Info z wiadomości w TV. Efekt jej grawitacji 120 tornad w przeciągu 1-2 dni w jednym stanie USA 150% więcej trzęsień w skali światowej w jednym miesiącu TSUNAMI erupcje uspanych wulkanów natężenie biopól planety dalej położone od nas które są bliżej tego czegoś właśnie przeszły bądź przechodzą niespotykane anomalie na sobie super huragany itp to jest informacjaa ogólnie dostępna i potwiedzona przez nasa i pare innych instytucji które to bada. Słońce zaczyna wariować. Ty gadasz że niema żadnych znaków powiedz mi jak sie ludzie ogólnie czują są osłabieni fizycznie i psychicznie tu mowa o całej populacji stres itp biopola magnetyczne już oddziałują na nią. W obrębie miesiąca masz 2 kataklizmy na olbrzymią skalę USA i Japonia.
  A zobaczymy co powiesz pod koniec tego roku i w kwietniu przyszłego niewiem kogo 1 przeprosisz. ;]


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium