Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5842 do artykulu:
Co mają ze sobą wspólnego duchy i UFO?
(wróć do artykułu)
 • lol (2010-12-03 22:29:53) | RAPORT
  istoty duchowe towarzyszą ludzkości od samego początku w końcu brały udział w stwarzaniu życia na ziemi , ze sprawozdania Biblijnego wiemy ze nie wszystkie są podporządkowane Bogu część tych stworzeń zbuntowała się , w 1914 roku pobyt buntowników został ograniczony do ziemi i jej atmosfery zostały siłą wyrzucone z kosmosu i od tej pory na ziemi zaczęło się największe zło inspirowane właśnie przez ich obecność .
  Jeżeli obejrzymy te transmisje NASA przechwycone przez amatorów jak sts75 i inne gdzie widać potężne byty które zarówno przybywają z kosmosu jak i są po prostu obecne wokół naszej planety . Pilnują tych których tu wyrzucono oraz obserwują ludzkość i zapewne spełniają inne zadania tak jak to było w dawnych dziejach i przed potopem gdy zchodzili przybierali postać człowieka i mieli dzieci z kobietami ziemskimi ( Nephilim ) uczyli także niektórych ludzi astronomii matematyki fizyki i innych rzeczy dowody istnienia starej cywilizacji mozna znaleźć w necie np na stronce uleszka net , bardzo dobra i logiczna lektóra a takze na YOU TUBE np Puma punku i pokrewnych miastach gdzie rosyjscy naukowcy znajdują dowody ze już wtedy posługiwali sie piłami tarczowymi diamentowymi i lepszą techniką do cięcia skał i budowania twierdz obronnych które były wyposażone w jakieś oprzyrządowanie . Odnalezione zatopione miasto Dwarka boga Shiwy który używał technologii nuklearnej w prowadzonych wtedy wojnach z innymi właadcami na ziemi .

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium