Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5393 do artykulu:
Czaszka gwiezdnego dziecka - czy był to zdeformowany człowiek, czy może mieszaniec czlowieka i istoty pozaziemskiej?
(wróć do artykułu)
 • ... (2010-08-05 12:51:25) | RAPORT
  Rozkopała grób i zabrała czaszkę "na pamiątkę"?? "Podarował nowożeńcom"?? Czy naprawdę naprawdę esteśmy aż tak zwyrodniałym gatunkiem?!

  ... ale beztroska celników jest całkiem prawdopodobna jeszcze na początku dwudziestego wieku. To wtedy z Egiptu wywożono mumie.

  Natomiast artykuł jest nierzetelny. Po pierwsze i najważniejsze, autor nie podszedł do problemu krytycznie - "moje pierwsze przelotne spojrzenie na "zniekształconą" czaszkę zasugerowało Youngom, że dobrze myśleli, że ich czaszka może pochodzić od istoty pozaziemskiej." Zdecydował o wynikach jeszcze zanim rozpoczął badania. Ponadto, jak sam przyznaje, ten facet nie zna się na tym co mówi, a żaden z rzeczywistych ekspertów na codzień zajmujących się deformacjami ludzkiego ciała nie poparł jego teorii.

  Chętnie dowiem się więcej na temat tej czaszki. W artykule (po drugie) nie ma nawet jednej wzmianki na temat szeregu badań które z pewnością zostały przeprowadzone.
  1.Przede wszystkim datowanie radiowęglowe. Gdzie w artykule jest napisane kiedy żyło to dziecko?? 2.Zabraklo też informacji o tym dlaczego czaszka jest tak lekka. Czy zbadano skład chemiczny kości? Z pewnością.
  3.Czy udało się odnaleźć resztę szkieletu? Czy autor opisuje "zdeformowaną rękę połączoną z jednym z ramion" choć nigdy jej nie widział?

  I, na koniec, język tego tekstu jest koszmarny - do tego stopnia, że w wielu miejscach niejasny i mylący. Zdarzają się też błędy merytoryczne - nie jestem może biologiem, ale coś mi mówi, że skronia nie znajdują się pod kośćmi policzkowymi.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium